Engels zou voldoende moeten zijn.quote:Op zaterdag 8 augustus 2026 20:49 schreef nelaeryn het volgende:
Stel, jij gaat zelf emigreren naar Spanje, Noorwegen, Polen of whatever, dan is toch het eerst wat je doet de taal leren, zodat je jezelf een beetje kunt redden en een beetje fatsoenlijk kan communiceren met de locals daar?
Claimen dat Iran er achter zit.quote:Op zondag 9 augustus 2026 15:28 schreef Monomeism het volgende:
Er komt nog heel veel meer ellende aan vanuit Noord Afrika.
Videobeelden van duizenden Afrikaanse mannen die door de woestijn marcheren, mogelijk begeleid door militairen.
Men spreekt niet van een spontane vlucht, maar van een logistieke planning op overheidsniveau.
If this is real we are cooked
Gaat lekker zo.
Nee. Als Trump er niet zat dan had het radicaal islamitische Iran het beste voor met de westerse wereld.. not.quote:Op zondag 9 augustus 2026 15:38 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Claimen dat Iran er achter zit.
Als dat zo is kun je hier Trump voor bedanken. En moet je daar tegen gaan schuimbekken. Niet tegen de mensen die hier naartoe komen.
Natuurlijk niet.quote:Op zondag 9 augustus 2026 15:43 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
dan had het radicaal islamitische Iran het beste voor met de westerse wereld.. not.
Op de 1 of andere manier moet ik altijd denken aan deze scene. Andere tijd en context, verzonnen verhaaltje, zeker, maar .........quote:Op zondag 9 augustus 2026 14:56 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ik zou dat geld steken in informeren. Ze komen hier met goede intenties alleen zijn ze niet goed geïnformeerd over de mogelijkheden.
Zou allemaal kunnen maat. Maar we houden het beter toch maar even in gedachten.quote:Op zondag 9 augustus 2026 15:39 schreef vul_maar_in het volgende:
Dat zijn wel vrij wazige beelden op een wazige site. Hoop dat het stemmingmakerij is...
Wie zijn die tweetende dames?
edit: Oh die mag je wel met een pak Jozo nemen als het zo lees![]()
Vergeet de afgunst en de pure haat niet omdat we hier wel normale samenlevingen op konden bouwen.quote:Op zondag 9 augustus 2026 15:53 schreef HowardRoark het volgende:
Iran zit hier niet achter, dit is simpelweg het resultaat van de drang binnen al dit soort Arabische en Islamitische landen om naar het Westen te trekken omdat men de disfunctionaliteit van zulke landen beu is en tevens een totaal geromantiseerd beeld van het Westen heeft.
Oh zeker, laten we niet te naief zijn.quote:Op zondag 9 augustus 2026 15:55 schreef Monomeism het volgende:
[..]
Zou allemaal kunnen maat. Maar we houden het beter toch maar even in gedachten.
De reguliere media houdt het liever achter tot ze er zijn, weten we inmiddels uit ervaring.
Hoeft vaak niet en in Spanje heb je veel Marokkaanse gemeenschappen. Veel werk heb je ook geen taalknobbel voor nodig maar het is natuurlijk slim om diverse talen te beheersen maakt kans op werk groter. Spaanse jongeren werken ook overal in Europa en veel beheersen alleen Spaans.quote:Op zaterdag 8 augustus 2026 20:49 schreef nelaeryn het volgende:
ijk ook niet echt. Zelfs op de diftars hier staat de bediening in tig talen aangegeven.
Stel, jij gaat zelf emigreren naar Spanje, Noorwegen, Polen of whatever, dan is toch het eerst wat je doet de taal leren, zodat je jezelf een beetje kunt redden en een beetje fatsoenlijk kan communiceren met de locals daar?
Onmogelijk. Ze zijn weer gewillig terug gezwommen. Dat zei de mEdiA nota bene.quote:Op zondag 9 augustus 2026 16:26 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
Ceuta ziet er inmiddels uit als een Afrikaanse ghetto.
Ze willen diezelfde disfunctionaliteit hier ook implementeren. De hele wereld zal en moet islamitisch zijn. Ze weigeren het hier te accepteren, maar we zijn letterlijk in oorlog met de islam, en dat zijn we al 1400 jaar.quote:Op zondag 9 augustus 2026 15:53 schreef HowardRoark het volgende:
Iran zit hier niet achter, dit is simpelweg het resultaat van de drang binnen al dit soort Arabische en Islamitische landen om naar het Westen te trekken omdat men de disfunctionaliteit van zulke landen beu is en tevens een totaal geromantiseerd beeld van het Westen heeft.
De zwemroute van Fnideq naar Ceuta is ongeveer 5 kilometer. Voor getrainde zwemmers hoeft dat geen probleem te zijn, maar van enige zwemtraining was bij dit zootje ongeregeld natuurlijk totaal geen sprake.quote:Op zondag 9 augustus 2026 00:04 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
Waar haal je die 5 km vandaan ?
Ze kijken tiktok en andere social media en krijgen verhalen van mensen die geld aan hun verdienen. Horen alleen de succes verhalen want de falers schamen zich diep en vertellen het nooit.quote:Op zondag 9 augustus 2026 15:12 schreef hondonspain het volgende:
[..]
Zijn niet goed geïnformeerd? Hebben ze geen TV of familie in andere landen, klinkt alsof ze rechtstreeks uit een woestijn komen
Taal is niet Arabisch of Amazigh. Lijkt me stug dat dit Algerije is.quote:Op zondag 9 augustus 2026 15:28 schreef Monomeism het volgende:
Er komt nog heel veel meer ellende aan vanuit Noord Afrika.
Videobeelden van duizenden Afrikaanse mannen die door de woestijn marcheren, mogelijk begeleid door militairen.
Men spreekt niet van een spontane vlucht, maar van een logistieke planning op overheidsniveau.
If this is real we are cooked
Gaat lekker zo.
Als het niet in jouw straatje past is het nep?quote:
Men meent dat we niet in oorlog zijn omdat wij hier in vergaande mate zijn geseculariseerd van de christelijke roots. Als je geen tegenhangende religie belijdt, dan kun je ook geen vijand zijn, toch?quote:Op zondag 9 augustus 2026 16:43 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ze willen diezelfde disfunctionaliteit hier ook implementeren. De hele wereld zal en moet islamitisch zijn. Ze weigeren het hier te accepteren, maar we zijn letterlijk in oorlog met de islam, en dat zijn we al 1400 jaar.
Er gaat gewoon veel nepfilmpjes/beelden rond sinds dat met AI eenvoudig te genereren is. Clicks leveren nu eenmaal geld op. Ik weet ook vaak niet of ik iets moet geloven of niet.quote:Op zondag 9 augustus 2026 18:44 schreef Hathor het volgende:
[..]
Als het niet in jouw straatje past is het nep?
Of de kip is in de aanbieding een dorpje verderop.quote:Op zondag 9 augustus 2026 18:59 schreef Jippie het volgende:
Kan wel een optocht zijn naar een optreden an een Afrikaanse popster
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |