David Neres ookquote:Op zaterdag 1 augustus 2026 11:57 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ja ik ben voorlopig meer dan content. Dit is al veel meer dan waar ik op gehoopt had. Godts weg zou wel erg jammer zijn, dat is één van de weinigen met een goede individuele actie. Noa Lang mag weg bij Napoli. @:jordi
Ik volg de Ierse competitie daadwerkelijk op de voet. Als dit Ajax een beetje normaal doet winnen ze 2x met minstens 5-0.quote:
Tegen de nummer 267 van de UEFA ranking mag je inderdaad niet minder verwachten.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 12:43 schreef Lt.Bookman het volgende:
[..]
Ik volg de Ierse competitie daadwerkelijk op de voet. Als dit Ajax een beetje normaal doet winnen ze 2x met minstens 5-0.
Zoveel kans hebben ze niet gehad om puntjes te sprokkelen. Een Europees hoofdtoernooi halen is de laatste decennia best een zeldzaamheid gebleken voor een Iers team.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 12:48 schreef CR7 het volgende:
[..]
Tegen de nummer 267 van de UEFA ranking mag je inderdaad niet minder verwachten.
Wist niet eens dat er zoveel profclubs waren in Europa.
Zou toch jammer zijnquote:Op zaterdag 1 augustus 2026 13:04 schreef StevenHyde het volgende:
Zal Gloukh niet gewoon naar linksbuiten verkassen wanneer Godts gaat? En dat ze dan wel iemand halen om met hem te concurreren. Weet niet hoelang Bounida nog geblesseerd is, want anders kan hij die persoon zijn.
Gloukh linksbuiten en Berghuis aan de andere kant dan heb je echt 0 diepte en individuele actie.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 13:04 schreef StevenHyde het volgende:
Zal Gloukh niet gewoon naar linksbuiten verkassen wanneer Godts gaat? En dat ze dan wel iemand halen om met hem te concurreren. Weet niet hoelang Bounida nog geblesseerd is, want anders kan hij die persoon zijn.
Dat is waar. Al hoop ik sowieso dat hij niet met Berghuis op rechtsbuiten blijft spelen.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 13:13 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Gloukh linksbuiten en Berghuis aan de andere kant dan heb je echt 0 diepte en individuele actie.
Lijkt me sterk dat je dat niet wist. Als je de top 10 competities in Europa pakt zit je al tussen de 180 en 200 profclubs, alleen al op het hoogste niveau. En aangezien aan de Europese competities tussen de 40 en 50 landen deelnemen kom je daar dus met gemak op!quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 12:48 schreef CR7 het volgende:
Wist niet eens dat er zoveel profclubs waren in Europa.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.U MAD?
Gloukh moet niet op de flanken.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 13:04 schreef StevenHyde het volgende:
Zal Gloukh niet gewoon naar linksbuiten verkassen wanneer Godts gaat? En dat ze dan wel iemand halen om met hem te concurreren. Weet niet hoelang Bounida nog geblesseerd is, want anders kan hij die persoon zijn.
quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 13:26 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Lijkt me sterk dat je dat niet wist. Als je de top 10 competities in Europa pakt zit je al tussen de 180 en 200 profclubs, alleen al op het hoogste niveau. En aangezien aan de Europese competities tussen de 40 en 50 landen deelnemen kom je daar dus met gemak op!Goed punt Hans. Alhoewel lang niet alle profclubs op de lijst staan hé. Daarvoor moet je de afgelopen 5 jaar minimaal een Europese (kwalificatie) wedstrijd hebben gespeeld.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat zijn er ook honderden.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 13:54 schreef CR7 het volgende:
Goed punt Hans. Alhoewel lang niet alle profclubs op de lijst staan hé. Daarvoor moet je de afgelopen 5 jaar minimaal een Europese (kwalificatie) wedstrijd hebben gespeeld.
Denk het wel. Dat is ook einde berghuis dan. Want zoals genoemd: die kunnen niet samen.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 13:04 schreef StevenHyde het volgende:
Zal Gloukh niet gewoon naar linksbuiten verkassen wanneer Godts gaat? En dat ze dan wel iemand halen om met hem te concurreren. Weet niet hoelang Bounida nog geblesseerd is, want anders kan hij die persoon zijn.
quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 14:57 schreef Wotte het volgende:
Nog geen Ter Stegen weer bedrogen door Romana ( no homo)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 15:16 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]Ik ben volledig overtuigd van Jordi Cruijff.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Binnenkort weer het cabaret van Kale en Kokkie zeker, benieuwd hoe rood de kop van die ene nu weer is.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 16:05 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Fijn dat de talkshows nog met vakantie zijn. Rustgevend, zo'n goede transfer zonder domme meningen.
Die proberen ze nu met alle macht uit de wc van het vliegtuig te trekken. Als dat lukt in de witte pyjama naar Jordi die een pistool tegen het hoofd zet terwijl Lara klaar zit om de vingers eraf te snijden.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 16:08 schreef Black-Death het volgende:
Ter Stegen werd vandaag toch gekeurd ?
Iets te weinig water gedronken vandaag met de warmte, maat?quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 16:39 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Die proberen ze nu met alle macht uit de wc van het vliegtuig te trekken. Als dat lukt in de witte pyjama naar Jordi die een pistool tegen het hoofd zet terwijl Lara klaar zit om de vingers eraf te snijden.
quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 16:50 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Iets te weinig water gedronken vandaag met de warmte, maat?
WATER?!quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 16:50 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Iets te weinig water gedronken vandaag met de warmte, maat?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |