abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 6 augustus 2026 @ 00:13:41 #76
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_221510253
Wat een slappe zakken in dat bestuur
https://www.nu.nl/voetbal(...)an-fifa-bestuur.html
  donderdag 6 augustus 2026 @ 09:17:04 #77
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_221510904
quote:
0s.gif Op donderdag 6 augustus 2026 00:13 schreef Hexagon het volgende:
Wat een slappe zakken in dat bestuur
https://www.nu.nl/voetbal(...)an-fifa-bestuur.html
Het pluche zit gewoon ontzettend lekker voor die figuren.
pi_221511049
Voet bij stuk houden. Tijd voor een grote schoonmaak binnen de FIFA. Alhoewel een nieuwe bond oprichten beter is.
  donderdag 6 augustus 2026 @ 10:11:45 #79
182233 thedeedster
IWAB: Ik Weet Alles Beter...
pi_221511187
Crash course in 3, 2, 1...
Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
pi_221511728
quote:
"Nu het project is ingetrokken, zal de FIFA geen aanvallen meer tolereren op haar integriteit, goede bestuur en zorgvuldige besluitvormingsproces", vervolgden Infantino en Grafström. "De organisatie zal alle noodzakelijke maatregelen nemen om haar naam en reputatie te beschermen."
Met deze tekst klinkt het inderdaad wel heel oprecht :{ |:(
Mag hopen dat de uefa hier niet mee akkoord gaat
  donderdag 6 augustus 2026 @ 14:31:31 #81
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_221512685
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
pi_221513512
Laat die hebberige narcist lekker in zijn sop gaarkoken.

Met de UEFA, AFC en CONCACAF uit de FIFA stappen, gezamenlijk een nieuwe bond oprichten en de structuur zo indelen dat corruptie zo goed als onmogelijk is. Denk aan maximale termijnen, complete financiële transparantheid, etc.

WK 2030 lekker in Argentinië doen met heel Afrika erbij, dan houden wij hier in Spanje en Portugal wel een alternatief WK. Marokko kan lekker de tering krijgen, ook met dat hele gezeik rondom Ceuta. Elke nationale bond wereldwijd wordt de kans gegeven om in de nieuwe bond te stappen en mee te doen met het alternatieve WK of de kwalifciatie ervan, met als voorwaarde uiteraard een onherroepelijke afscheiding van de FIFA.
pi_221513580
UEFA blijft FIFA en Infantino boycotten: 'Dat verandert er niets aan'

quote:
De UEFA blijft bij de boycot van de FIFA-competities, ondanks het feit dat het omstreden WK-plan van tafel is en het feit dat Gianni Infantino zijn excuses heeft aangeboden. Volgens de bond zijn de 'voorwaarden niet verstrekt' die het vertrouwen zouden moeten hebben hersteld.

Eerder stelde de UEFA als voorwaarde dat het investeringsplan van de FIFA zou worden ingetrokken. Bovendien moesten er garanties komen om soortgelijke pogingen in de toekomst te voorkomen. In een statement via Sky News is te lezen dat de UEFA vindt dat die voorwaarden niet geleverd worden.

'De UEFA heeft duidelijk gemaakt dat het vertrouwen in Infantino verdwenen is in het statement van afgelopen zaterdag', schrijft de bond. 'Die positie hebben we nog steeds. De aankondiging van gisteren dat sommige mensen, die aangesteld zijn door de FIFA-president, met hem overeenstemmen, verandert daar niks aan.'
https://www.voetbalprimeu(...)fa-en-infantino.html

UEFA _O_
pi_221515642
quote:
1s.gif Op donderdag 30 juli 2026 17:58 schreef Lichtloper het volgende:

[..]
Zal vast een spetterend toernooi worden zonder de Europese landen.
Dit zou een kwartfinale kunnen zijn _O-

Colombia - Marokko
Japan - VS
Brazilië - Mexico
Argentinië - Egypte
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
  vrijdag 7 augustus 2026 @ 12:08:58 #85
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_221518023
Kunnen deze landen niet hun eigen Corruptie Cup organiseren?

twitter
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_221545693
quote:
UEFA, Concacaf en AFC halen uit naar Infantino: 'Het is misleiding'

De UEFA, de Concacaf en de Aziatische bond AFC eisen een onafhankelijk onderzoek naar het omstreden commercialiseringsplan van de FIFA. In een gezamenlijke verklaring beschuldigen ze FIFA-voorzitter Gianni Infantino van het "fundamenteel schenden van het vertrouwen" en "misleiding".

De voetbalbonden van Europa (UEFA), Noord- en Centraal-Amerika en het Caribisch gebied (Concacaf) en Azië (AFC) spreken zich opnieuw uit tegen Infantino. "De poging om aandelen in het WK te verkopen was een ernstige beoordelingsfout en niet slechts een procedurele misstap", staat in de open brief die maandagochtend werd gepubliceerd.

Volgens de bonden roept het omstreden WK-plan vragen op over de integriteit van de FIFA. "Dit gaat over iets fundamentelers: de integriteit van de sport en de integriteit van degenen die gekozen zijn om deze te leiden. Het is een fundamentele schending van het vertrouwen van juist die instellingen waarvoor de FIFA in het leven is geroepen." In de verklaring wordt de naam van FIFA-voorzitter Infantino niet genoemd, maar de federaties verwijzen wel naar hem. "Leiderschap in het voetbal is geen bezit. Het gaat niet om macht bezitten of het opeisen", luidt de kritiek.

"Het is de taak van leiders om de voetbalgemeenschap te dienen die hen haar vertrouwen heeft gegeven. Als dat vertrouwen door misleiding wordt geschonden en iemand zichzelf boven de groep plaatst die hem het gezag heeft gegeven, dan komt hij zijn verantwoordelijkheid niet meer na." "Leiderschap in het voetbal is geen bezit: het is een plicht om dienstbaar te zijn aan de voetbalfamilie. Als dat vertrouwen wordt geschonden door misleiding en een individu zichzelf boven het collectief stelt, is aan die plicht niet voldaan."

Amerikaanse bond steunt UEFA-landen
De Amerikaanse voetbalbond kwam later op de dag voor het eerst met een verklaring over het controversiële commercialiseringsplan van de FIFA. De federatie geeft aan achter de UEFA, AFC en de Concacaf te staan. "De Amerikaanse voetbalbond, de Canadese voetbalbond, de CFU (Caraïbische Voetbalunie) en de UNCAF (Centraal-Amerikaanse Voetbal Unie) pleiten - samen met onze collega's wereldwijd - voor ingrijpende veranderingen die het bestuur, de transparantie en de verantwoordingsplicht van de FIFA versterken." Eerder werd al bekend dat Mexico wél achter Infantino staat. De Mexicanen gaan daarmee in tegen de Concacaf. Volgens de Mexicaanse bond FMF moet iedere poging om Infantino af te zetten via de officiële procedures van de FIFA verlopen.
https://www.nu.nl/voetbal(...)t-is-misleiding.html
pi_221545766
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 augustus 2026 12:08 schreef Perrin het volgende:
Kunnen deze landen niet hun eigen Corruptie Cup organiseren?

[ x ]
Met deze tegenstanders in het vooruitzicht kan Messi nog wel een WK door.
pi_221598067
quote:
'FIFA ontslaat topman die Infantino bekritiseerde'
De FIFA heeft topman Kevin Lamour ontslagen. Dat meldt Sky News maandagavond. De FIFA bevestigt het vertrek van de Fransman, maar noemt geen reden.

Operationeel directeur Lamour zou moeten vertrekken nadat hij kritiek had geuit op het plan van voorzitter Gianni Infantino om een deel van het WK aan investeerders te verkopen. Hij zei dat medewerkers van de FIFA met het plan waren misleid.

Sky News baseert zich op een in handen gekregen brief van Mattias Grafström, secretaris-generaal van de FIFA, aan de vicevoorzitters en raadsleden van de FIFA.

De wereldvoetbalbond hield het bij een korte verklaring. ,,De FIFA kan bevestigen dat de samenwerking met Kevin Lamour op 17 augustus is beëindigd. We bedanken Kevin voor zijn twee jaar dienstverband en wensen hem veel succes voor de toekomst."
https://www.ad.nl/voetbal(...)-infantino~a2544497/
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  maandag 17 augustus 2026 @ 23:56:51 #89
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_221598165
Infantino krijgt steeds meer Trumptrekjes.
Als je het niet met iets eens bent word je ontslagen. :{w
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
pi_221598808
quote:
0s.gif Op donderdag 6 augustus 2026 09:48 schreef OmniRocket het volgende:
Voet bij stuk houden. Tijd voor een grote schoonmaak binnen de FIFA. Alhoewel een nieuwe bond oprichten beter is.
Zijn we ook gelijk af van die kut WKs in woestijnlanden.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_221599325
FIFA is aan het double downen op hun idiocratie.

https://nos.nl/liveblog/2(...)ten-trekken-steun-in

quote:
'FIFA ontslaat operationeel directeur die Infantino bekritiseerde'
Wereldvoetbalbond FIFA heeft operationeel directeur Kevin Lamour ontslagen, nadat hij kritiek had geuit op de plannen van Gianni Infantino om aandelen van het WK in de verkoop te zetten. Dat melden Sky News en de BBC.

Lamour, een jarenlange collega van FIFA-voorzitter Infantino, stelde ruim twee weken geleden dat het om "een project van één persoon" ging. "Het eigen bestuur van de FIFA werd misleid. Een voorzitter moet mensen bij elkaar brengen, ze verenigen en inspireren. Vandaag de dag zien we het tegenovergestelde gebeuren", zei de Fransman.

In een verklaring liet een woordvoerder van de FIFA aan Sky News weten dat de samenwerking met Lamour als operationeel directeur is beëindigd.

Sky News is in het bezit gekomen van een brief die Mattias Grafström, de secretaris-generaal van de FIFA, heeft gestuurd naar de vicevoorzitters en raadsleden van de bond. Het personeel van de FIFA zou vanavond op de hoogte gesteld zijn van Lamours vertrek.

(...)

FIFA bevestigt vertrek operationeel directeur Lamour
De FIFA bevestigt dat Kevin Lamour niet langer in functie is als operationeel directeur bij de wereldvoetbalbond. Lamour had kritiek geuit op FIFA-baas Gianni Infantino en zijn plannen om aandelen voor het WK te willen gaan verkopen.

Lamour noemde het "een project van één persoon" en zei dat "het eigen bestuur van de FIFA was misleid". Ook erkende Lamour dat de kritiek hem zijn baan zou kunnen kosten.

Britse media berichtten maandag dat Lamour door de Fifa is ontslagen. De FIFA bevestigt aan de NOS "dat de samenwerking tussen de FIFA en Kevin Lamour in zijn functie van operationeel directeur op 17 augustus 2026 is beëindigd".

En: "De FIFA bedankt Kevin voor zijn twee jaar dienstverband en wenst hem veel succes in de toekomst. Geen verder commentaar zal worden gegeven over dit onderwerp."

'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  dinsdag 18 augustus 2026 @ 11:20:46 #92
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_221599510
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 augustus 2026 10:50 schreef Red_85 het volgende:
FIFA is aan het double downen op hun idiocratie.

https://nos.nl/liveblog/2(...)ten-trekken-steun-in
[..]

Zie post #88
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
  dinsdag 18 augustus 2026 @ 11:30:06 #93
503714 SebbeSwensje
Heraclied of niet?
pi_221599554
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 augustus 2026 10:50 schreef Red_85 het volgende:
FIFA is aan het double downen op hun idiocratie.

https://nos.nl/liveblog/2(...)ten-trekken-steun-in
[..]

En terecht. Je kunt je collega niet zo publiekelijk afvallen, dat doe je op kantoor van de manager. Nu krijgt de werkvloer mee dat het niet in de haak is en dat is niet de bedoeling.
That's the drugs talking and truth be told, I like what they're saying.
pi_221599708
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 augustus 2026 11:20 schreef golfer het volgende:

[..]
Zie post #88
Simpel overheen gelezen :)
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_221600579
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 augustus 2026 09:04 schreef raptorix het volgende:

[..]
Zijn we ook gelijk af van die kut WKs in woestijnlanden.
Daar heb ik op zich geen problemen mee. Wel dat ze mensen, nagenoeg tot slaaf gemaakten, onder slechte omstandigheden en met veel doden tot gevolg stadions laten bouwen.
pi_221600735
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 augustus 2026 15:03 schreef OmniRocket het volgende:

[..]
Daar heb ik op zich geen problemen mee. Wel dat ze mensen, nagenoeg tot slaaf gemaakten, onder slechte omstandigheden en met veel doden tot gevolg stadions laten bouwen.
Het WK gewoon verspreiden over een continent lijkt me een stuk praktischer scheelt enorm in kosten/duurzaamheid en zo kunnen kleine landen ook mee helpen met organiseren.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_221600818
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 augustus 2026 15:28 schreef raptorix het volgende:

[..]
Het WK gewoon verspreiden over een continent lijkt me een stuk praktischer scheelt enorm in kosten/duurzaamheid en zo kunnen kleine landen ook mee helpen met organiseren.
Nederland en België moeten het prima samen kunnen organiseren met de huidige stadions.

Maar de FIFA wil per se een stadion van 80.000, zodat ze 50.000 aan de sponsors kunnen geven en de overige 30.000 3e rangs tickets aan het plebs kunnen verkopen.

[ Bericht 25% gewijzigd door OmniRocket op 18-08-2026 18:47:33 ]
pi_221610778
quote:
De Hongaarse FIFA-vicevoorzitter Sándor Csányi heeft woensdag zijn steun aan Gianni Infantino ingetrokken. Het is een nieuw hoofdstuk in de soap rond de voorzitter van de wereldvoetbalbond.
De 73-jarige Csányi is een van de vicevoorzitters van de FIFA. De Hongaarse voetbalbestuurder uit zijn ongenoegen in een brief, die is ingezien door persbureaus Reuters en AFP.

Csányi hekelt het feit dat Infantino "aan plannen werkte om FIFA-competities uit te besteden en in handen van externe partijen te leggen". Dat zou wijzen op "ernstige tekortkomingen in professionele oordeelsvorming, ethische normen en leiderschap".

Volgens Csányi is het "onterechte ontslag" van operationeel directeur Kevin Lamour "de druppel die de emmer doet overlopen". De Fransman moest maandag vertrekken nadat hij kritiek had geuit op het omstreden plan van Infantino om een deel van het WK aan investeerders te verkopen.

Daardoor heeft Csányi het vertrouwen in Infantino verloren. "Mijn overtuiging dat u in staat bent om de FIFA te leiden in overeenstemming met de gedeelde waarden die voorheen de basis vormden van onze samenwerking is ondermijnd", schrijft de Hongaar.

Infantino kwam vorige maand in de problemen toen bleek dat hij de aandelen van het WK voetbal wilde verkopen. Veel voetbalbonden, waaronder de UEFA en de KNVB, zegden hun vertrouwen in de Zwitser op. Infantino bood zijn excuses aan en hield het vertrouwen van het FIFA-bestuur, maar de storm is nog niet gaan liggen.
Bestuur tegen de muur. Met de groeten van Ron Vlaar :W
  woensdag 19 augustus 2026 @ 23:31:21 #99
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_221610861
Hoeveel vice-voorzitters heeft FIFA joh
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')