Heb je een zware dag gehad?quote:Op woensdag 29 juli 2026 21:26 schreef DJMO het volgende:
Soms haat ik muziek. Soms hou ik ervan.
Op dit moment kan ik alleen maar janken door de teksten.
Ik probeerde een uurtje te gaan liggen en had m'n playlist aangezet. Ik alleen maar meer verdriet dat imhoof kwam![]()
onrustigquote:Op woensdag 29 juli 2026 21:31 schreef Schakeltopia het volgende:
maar die siesta is hem niet geworden ?
Ik kan wel zeggen dat ik een beroep doe op mijn zwijgrecht, maar maar ja. Ik sta al weken onder hoogspanning.quote:
Klote voor je. Dikke knuffel iig.quote:Op woensdag 29 juli 2026 21:33 schreef DJMO het volgende:
[..]
Ik kan wel zeggen dat ik een beroep doe op mijn zwijgrecht, maar maar ja. Ik sta al weken onder hoogspanning.
Beetje kort en bondig wat ik zei maar begrijpelijk als je ff niet zo lekker erin zit en dat mag.quote:Op woensdag 29 juli 2026 21:33 schreef DJMO het volgende:
[..]
Ik kan wel zeggen dat ik een beroep doe op mijn zwijgrecht, maar maar ja. Ik sta al weken onder hoogspanning.
van hetzelfde! lekker kroelequote:Op woensdag 29 juli 2026 21:34 schreef Borrelnootje00 het volgende:
ok doei jullie ook allemaal alvast straks een koele avond gewenst, zover het koel kan worden
Ja dat is natuurlijk mega stressvol.quote:Op woensdag 29 juli 2026 21:39 schreef DJMO het volgende:
Ik heb een hele lieve psychiater die me medicatie onthoudt terwijl ik over zes weken m'n huis leeg moet opleveren omdat de rechter meegaat in het oordeel van de woningbouw dat ik te weinig gebruik maak van m'n woning.
Door onthouden van de medicatie is m'n vorige vakantie verziekt omdat ik door een reflux /stress aanval met gillende sirenes werd afgevoerd naar het ziekenhuis in Luxemburg.
Ik sta nu onder toezicht van een cardioloog en heb een verwijzing naar een mdl arts.
Ik ben redelijk radeloos inmiddels.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |