dan dump minitot in de kelder en geniet van je rustquote:Op woensdag 29 juli 2026 12:25 schreef ToT het volgende:
Whehe!Ja airco hebben we hier zelf ook wel!
Hoe is het met jouquote:
Doodgaan. Of voor de airco gaan zitten.quote:Op woensdag 29 juli 2026 12:14 schreef ToT het volgende:
Mini-ToT heeft geen zin om te gaan zwemmen.
Hebben jullie tips voor leuke dingen om te doen met deze temperaturen?
De Jumbo hier.quote:Dit artikel is vanaf morgen ook in onze winkel verkrijgbaar.
🍉 Zwoele Zomernachten Watermeloen Shot! 🔥
Dé zomerhit van dit moment! Een heerlijk frisse watermeloenshot (12%) met een zachte smaak die verrassend lekker wegdrinkt.
☀️ Perfect voor de warme zomeravonden. Haal ’m nu in huis!
oke oke.quote:Op woensdag 29 juli 2026 12:29 schreef dud0r het volgende:
[..]
Hoe is het met jou
[..]
Doodgaan. Of voor de airco gaan zitten.
quote:Op woensdag 29 juli 2026 12:30 schreef bitterbal het volgende:
[..]
oke oke.
ga zo uit eten maar eigenlijk niet zoveel zin in
mja niet echt in een sociale bui. Heb ook niks leuks te vertellen maar hier thuis zitten is ook weer een beetje sneu.quote:Op woensdag 29 juli 2026 12:32 schreef dud0r het volgende:
[..]
Ik ga vanavond ook uit eten. Komt wel dichtbij zo.
Maar waarom heb je geen zin?
quote:
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op woensdag 29 juli 2026 12:37 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Wij gaan 'shoppen' in Roermond in het Retailpark Roermond. Daar is airco.
retailpark of designer outlet?quote:Op woensdag 29 juli 2026 12:37 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Wij gaan 'shoppen' in Roermond in het Retailpark Roermond. Daar is airco.
Die ligt vol met asbest en bouwafval en is verzegeld.quote:Op woensdag 29 juli 2026 12:28 schreef Nizno het volgende:
[..]
dan dump minitot in de kelder en geniet van je rust
vraag je kind wat of die wil doenquote:Op woensdag 29 juli 2026 12:42 schreef ToT het volgende:
[..]
Neuh, ik wil wel gewoon samen iets doen buiten.
zet de tv buitenquote:
Ah ja begrijpelijkquote:Op woensdag 29 juli 2026 12:34 schreef bitterbal het volgende:
[..]
mja niet echt in een sociale bui. Heb ook niks leuks te vertellen maar hier thuis zitten is ook weer een beetje sneu.
En het is een afscheidsetentje van iemand die morgen weer weg gaat
Altijd goede ideeën jijquote:
"YOU WEREN'T THERE MAN, YOU WEREN'T THERE!"quote:
Waarom lees ik dit altijd op de Mastermovies manierquote:
Gewoon in het water tossen en zeggen dat hij na 10 baantjes eruit mag. Wat is dat nou.quote:Op woensdag 29 juli 2026 12:14 schreef ToT het volgende:
Mini-ToT heeft geen zin om te gaan zwemmen.
Hebben jullie tips voor leuke dingen om te doen met deze temperaturen?
Een hengel met snoep voor hem houden.quote:Op woensdag 29 juli 2026 12:58 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Gewoon in het water tossen en zeggen dat hij na 10 baantjes eruit mag. Wat is dat nou.
Werkt nog beter. Aan een drone.quote:
quote:Op woensdag 29 juli 2026 12:58 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Gewoon in het water tossen en zeggen dat hij na 10 baantjes eruit mag. Wat is dat nou.
Supquote:
ermercado, telebancos por aquiquote:
Gewoon nergens meer voor betalenquote:Op woensdag 29 juli 2026 13:10 schreef CherryLips het volgende:
Jezus wat een kosten de laatste tijd, flikker allemaal even op. En de tandarts komt er straks ook nog bovenop.
denk dat je altijd eigen risico betaald ook al is het een ongelukquote:Op woensdag 29 juli 2026 13:09 schreef CherryLips het volgende:
Sorry maar wtf, ik mag nog even 380 eigen risico betalen voor het consult bij de traumatoloog of hoe die arts heette in maart. Dat valt toch onder m'n ongeluk in december nog? Of is dit veranderd?
Ja maar het is in december gebeurd. De HAP, SEH, medicatie eerste controle waren in december. De tweede controle was in januari en toen moest ik in maart nog eens terugkomen voor de laatste keer. Die van maart, een gesprekje van nog geen 10 minuten, kostte 388 euro en daarvan vergoedt Menzis 38 euro.quote:Op woensdag 29 juli 2026 13:12 schreef bitterbal het volgende:
[..]
denk dat je altijd eigen risico betaald ook al is het een ongeluk
Denk dat ze dit als een aparte afspraak weer zien ?quote:Op woensdag 29 juli 2026 13:13 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ja maar het is in december gebeurd. De HAP, SEH, medicatie eerste controle waren in december. De tweede controle was in januari en toen moest ik in maart nog eens terugkomen voor de laatste keer. Die van maart, een gesprekje van nog geen 10 minuten, kostte 288 euro en daarvan vergoedt Menzis 38 euro.
Omdat de afspraak zeker in januari is gemaakt. Wat een kutstreek.quote:Op woensdag 29 juli 2026 13:13 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Denk dat ze dit als een aparte afspraak weer zien ?
zorgtoeslag plus vele betalen hun eigen risico elke maand bij hun premiquote:Op woensdag 29 juli 2026 13:13 schreef CherryLips het volgende:
Hoe doen mensen met een uitkering dit want ik heb ineens zoveel kosten dat er niet tegenop te sparen valt.
ja dat denk ik. Denk niet dat ze dat "vasthangen" aan de orginele gebeurtenisquote:Op woensdag 29 juli 2026 13:14 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Omdat de afspraak zeker in januari is gemaakt. Wat een kutstreek.
quote:Op woensdag 29 juli 2026 13:09 schreef CherryLips het volgende:
Sorry maar wtf, ik mag nog even 380 eigen risico betalen voor het consult bij de traumatoloog of hoe die arts heette in maart. Dat valt toch onder m'n ongeluk in december nog? Of is dit veranderd?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |