De vrouwen die ze pakken zijn vaak wel redelijk knap, intelligent en succesvol omdat de vrouw een statusherstelmechanisme is. Een trailerparktype van 400 kg laat hen niet beter voelen over zichzelf.quote:Op woensdag 29 juli 2026 00:02 schreef Masberum het volgende:
[..]
Misschien, ikzelf denk meer aan een onderontwikkeld sociale persoonlijkheid, een slecht/pijnvol verleden, ook in combinatie met afwijzingen van meiden, waardoor je op latere leeftijd alles wil doen om maar vrouwen pijn te doen, macht over ze uit willen uitoefenen etc.
Geestelijk zijn die mensen naar mijn idee juist niet sterk, daarom pakken ze ook geen intelligente vrouwen aan maar kwetsbare vrouwen. Ze zijn wat blijven hangen in hun kinderlijkheid zoals ik ernaar kijk maar volgroeid als een man
Een spiegel zou ze goed doen.quote:Op woensdag 29 juli 2026 11:35 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Precies. En als ze dat niet doen dan komt dat gauw genoeg uit in een fatsoenlijk gesprekje, dus Sid en Lambik moeten gewoon lekker een motor gaan kopen, een leuke kat en een Oneplus tab 4. Meer hebben ze niet nodig.
Daar hebben ze niets aan. Ze moeten zich vereenzelvigen met de situatie en er het beste van maken. Dan worden ze maar elke keer getest in een nutteloze en kansloze dagbesteding. Ze hebben wel genoeg geld om elk weekend helemaal naar de getver te gaan.quote:
Het wordt letterlijk gepropageerd in o.a. r/seduction. Sid en co zijn openlijk chronisch online.quote:Op woensdag 29 juli 2026 11:37 schreef Marsenal het volgende:
Zodra het een eigen label krijgt, zoals deze absurde term weer, gaan mensen ook denken dat het bewuste tactieken zijn. Terwijl iedereen die in een relatie heeft gezeten waarbij deze negatieve dingen voorkomen, weet dat het vaak onbewust uitgevoerde mechanismes zijn, vaak gevoed door iemands onzekerheden en ervaringen uit het verleden. Vooral eenzame incelkliekjes zijn hier goed in. Die maken het graag groter dan het is.
Grappig genoeg zijn de meesten juist blut en hebben ook weinig activiteiten buitenshuis. Een incel die ik ken is continu aan het zeiken op dronken mensen en geluidsoverlast en "mannen die vrouwen dronken voeren". Gewoon bitter dat hij nooit mee kon komen en seks kreeg op een kroegwc.quote:Op woensdag 29 juli 2026 11:37 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Daar hebben ze niets aan. Ze moeten zich vereenzelvigen met de situatie en er het beste van maken. Dan worden ze maar elke keer getest in een nutteloze en kansloze dagbesteding. Ze hebben wel genoeg geld om elk weekend helemaal naar de getver te gaan.
Like jij kalende magere mannen met gele tanden op dating apps ja? Geloof er geen ene reet van, die swipe jij net zo hard naar links als de rest van de vrouwenquote:Op woensdag 29 juli 2026 11:21 schreef Lulu888 het volgende:
[..]
Dat is een domme incelmythe. Als je werkelijk denkt dat een random magere, kalende vent met gele tanden de top 10% mannen is dan vraag ik me af wat bijvoorbeeld Chris Hemsworth is.
De top 10% mannen met phd, modellenlooks, miljoen op de bank en piemel van 20 cm zou niet eens doorhebben dat ik besta.
Mijn laatste matches waren een kalende journalist met overgewicht, een accountant van 1.75 die oude foto's gebruikte, en een magere mislukte schrijver. Alledrie gebruikten dread games.
Waarom zou Chad ze moeten gebruiken? Hij kan morgen 5 andere dates krijgen. Hij hoeft niet te blijven plakken bij een vrouw waar hij "niet overtuigd" van is.
En? Ga je lekker op Viva reageren.quote:Op woensdag 29 juli 2026 13:14 schreef Koekoekmakto het volgende:
Op Viva loopt het topic wat beter. Aardig wat herkenning voor TS. Alhoewel sommige dames de sneren en wijdlopige analyses zat beginnen te geraken.
https://forum.viva.nl/rel(...)283319acb0ab378b0810
Vaak oude foto's gebruikt, of geretoucheerd. In het echt/videobellen blijkt het toch anders.quote:Op woensdag 29 juli 2026 13:09 schreef MultiBanaan het volgende:
[..]
Like jij kalende magere mannen met gele tanden op dating apps ja? Geloof er geen ene reet van, die swipe jij net zo hard naar links als de rest van de vrouwen
Viel me gewoon op. Ik hoop dat je op alle fora genoeg tips en interactie gaat krijgen.quote:
Oh, gelukkig ben ik niet blut.quote:Op woensdag 29 juli 2026 11:46 schreef Lulu888 het volgende:
[..]
Grappig genoeg zijn de meesten juist blut en hebben ook weinig activiteiten buitenshuis. Een incel die ik ken is continu aan het zeiken op dronken mensen en geluidsoverlast en "mannen die vrouwen dronken voeren". Gewoon bitter dat hij nooit mee kon komen en seks kreeg op een kroegwc.
Geretoucheerd, oftewel een catfish, oftewel je zou ze niet hebben geliked als ze wel hun echte foto's hadden gebruikt. Vind ik het nog vrij ongeloofwaardig dat ze erin zijn geslaagd om hun magerheid, kaalheid en algehele lelijkheid hebben weten weg te photoshoppen zodat ze jou om de tuin hadden kunnen leiden, en dat gewoon x100, want je blijft er naar eigen zeggen keer op keer tegenaan lopen. Mijn ervaring van datingapps is echt compleet anders.quote:Op woensdag 29 juli 2026 13:36 schreef Lulu888 het volgende:
[..]
Vaak oude foto's gebruikt, of geretoucheerd. In het echt/videobellen blijkt het toch anders.
En het is damned if you do, damned if you don't.
Like je alleen Chad dan is het je eigen schuld. Like je ook lelijke mannen dan is het je eigen schuld net zo, óf omdat ze doorhebben dat ze tweede keus zijn en daarom manipuleren, maar ook omdat mensen zoals jij zeggen dat dat verzonnen is en ik ofwel alleen Chads moet liken ofwel dat lelijke mannen juist dankbaar zijn voor een match en dat het aan mij ligt.
Jaaahaaa maar die groep kan je toch helemaal niet lekker over klagen??quote:Op woensdag 29 juli 2026 13:57 schreef MultiBanaan het volgende:
[..]
Geretoucheerd, oftewel een catfish, oftewel je zou ze niet hebben geliked als ze wel hun echte foto's hadden gebruikt. Vind ik het nog vrij ongeloofwaardig dat ze erin zijn geslaagd om hun magerheid, kaalheid en algehele lelijkheid hebben weten weg te photoshoppen zodat ze jou om de tuin hadden kunnen leiden, en dat gewoon x100, want je blijft er naar eigen zeggen keer op keer tegenaan lopen. Mijn ervaring van datingapps is echt compleet anders.
Overigens, tussen hele knappe mannen en hele lelijke mannen zit nog een enorme groep heel gemiddelde mannen, waarom sla je die dan over? Dat is zelfs de grote meerderheid, want heel knap en heel lelijk zijn uitschieters, aantrekkelijkheid volgt de normale verdeling
Geen enkele normale man zit op die kanalen...quote:Op woensdag 29 juli 2026 11:44 schreef Lulu888 het volgende:
[..]
Het wordt letterlijk gepropageerd in o.a. r/seduction. Sid en co zijn openlijk chronisch online.
Nee, ze gebruikten oude foto's met haar, betere tanden en gezonder gewicht bijv.quote:Op woensdag 29 juli 2026 13:57 schreef MultiBanaan het volgende:
[..]
Geretoucheerd, oftewel een catfish, oftewel je zou ze niet hebben geliked als ze wel hun echte foto's hadden gebruikt. Vind ik het nog vrij ongeloofwaardig dat ze erin zijn geslaagd om hun magerheid, kaalheid en algehele lelijkheid hebben weten weg te photoshoppen zodat ze jou om de tuin hadden kunnen leiden, en dat gewoon x100, want je blijft er naar eigen zeggen keer op keer tegenaan lopen. Mijn ervaring van datingapps is echt compleet anders.
Overigens, tussen hele knappe mannen en hele lelijke mannen zit nog een enorme groep heel gemiddelde mannen, waarom sla je die dan over? Dat is zelfs de grote meerderheid, want heel knap en heel lelijk zijn uitschieters, aantrekkelijkheid volgt de normale verdeling
Rond je 40e heeft 70% een relatie. Van die 30% is 5% gezond, maar net zo klaar met toxische apps. 15% is nét vrijgezel en wil rondneuken. En 5% is permaincel en het meest actiefquote:Op woensdag 29 juli 2026 14:29 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Geen enkele normale man zit op die kanalen...
Alleen fuikmensen zitten daar.
Ik zit duidelijk in andere kringen...quote:Op woensdag 29 juli 2026 15:02 schreef Lulu888 het volgende:
[..]
Rond je 40e heeft 70% een relatie. Van die 30% is 5% gezond, maar net zo klaar met toxische apps. 15% is nét vrijgezel en wil rondneuken. En 5% is permaincel en het meest actief
Ik sla geen gemiddelde mannen over om hun uiterlijk.quote:Op woensdag 29 juli 2026 14:28 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Jaaahaaa maar die groep kan je toch helemaal niet lekker over klagen??
Dat kan.quote:Op woensdag 29 juli 2026 15:07 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ik zit duidelijk in andere kringen...
Jij haakt dan ook echt op het minste af. Een leuke man die van zijn hond houdt en nog steeds voor hem wil zorgen.. hoe kan dit een afknapper zijn??quote:Op woensdag 29 juli 2026 15:08 schreef Lulu888 het volgende:
Ik ben bijvoorbeeld ooit afgehaakt toen een man vertelde dat hij co-ouderschap had over zijn hond. Dat was voor mij simpelweg iets waarbij ik mezelf absoluut geen toekomst zag.
Ik heb als regel dat ik niet met mannen date die innig contact hebben met een vrouw waar ze seks mee hebben gehad. Dit na meerdere relatie waar ik getrianguleerd ben met een ex waarnaar ze teruggingen. Ik voel me er onveilig bij.quote:Op woensdag 29 juli 2026 15:13 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Jij haakt dan ook echt op het minste af. Een leuke man die van zijn hond houdt en nog steeds voor hem wil zorgen.. hoe kan dit een afknapper zijn??
Maar ok, dan hou je idd alleen nog maar de gekkies over die manipuleren. Eigen schuld dus...
quote:Op woensdag 29 juli 2026 15:17 schreef Lulu888 het volgende:
[..]
Ik heb als regel dat ik niet met mannen date die innig contact hebben met een vrouw waar ze seks mee hebben gehad. Dit na meerdere relatie waar ik getrianguleerd ben met een ex waarnaar ze teruggingen. Ik voel me er onveilig bij.
Als hij zo van zijn hond hield had hij hem wel zelf gehouden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |