Ik gebruik meestal alleen nog Tinder. Ook Hinge doet aan likes weerhouden en laat je bovendien aan weinig mensen zien. Ik had ee eerste week 6 likes per dag, nu geen. Op Tinder op elk moment 30-40 nieuwe likes.quote:Op dinsdag 28 juli 2026 13:33 schreef Trademarker het volgende:
[..]
Wat is dan nog een goede datingsite?
In elk geval nooit zeggen dat iemand above your league is. Als deze dan wordt gezien als onaantrekkelijk, dan krijg je ineens 500 lookalikes in je mik gedouwd. Moet zeggen dat het een prima test was, maar dat hoofd hoef ik echt nooit meer te zien.quote:Op dinsdag 28 juli 2026 12:57 schreef Lulu888 het volgende:
[..]
Ik date geen top dogs. Zelfs als ik below my league een kans geef claimen ze dat ik in competitie moet.
Na 2 dates commitment eisenquote:Op dinsdag 28 juli 2026 12:50 schreef Lulu888 het volgende:
[..]
Dan is er geen seks. De voorwaarde voor intimiteit is commitment, nooit andersom.
En 99% van die mannen schept er juist mee op omdat ze dread games spelen.
Ik vraag me ook af of de types die 5 mensen tegelijk daten werkloos zijn.
Na 2 dates seks en langdurige investering eisen. Hoe wereldvreemd ben jij?quote:Op dinsdag 28 juli 2026 13:37 schreef TigerXtrm het volgende:
[..]
Na 2 dates commitment eisenHoe wereldvreemd ben jij dan?
Minder dan jij want ik heb zat te neuken op eerste datesquote:Op dinsdag 28 juli 2026 13:38 schreef Lulu888 het volgende:
[..]
Na 2 dates seks en langdurige investering eisen. Hoe wereldvreemd ben jij?
Ik ben in een fase dat ik niet meer hecht/geloof in monogamie.quote:Op dinsdag 28 juli 2026 13:17 schreef Lulu888 het volgende:
[..]
Een relatie aangaan is in mijn ogen ook helemaal geen vernedering. Wat ik een vernedering vind, is dat er vanaf het begin af aan asymmetrie bestaat, waarbij de ene persoon uit meerdere personen mag kiezen, of in elk geval de illusie wekt, en de andere persoon in competitie moet gaan met meerdere zogenaamde kandidaten en door steeds verdergaande hoepels moet gaan springen, terwijl de persoon met wie zij wil daten continu de boot afhoudt en steeds hogere eisen stelt voordat hij zogenaamd overtuigd is van monogamie.
Dit is, zoals ik al eerder noemde, een dread game. Deze dread games zijn bepaalde manipulatietechnieken die heel erg worden gepromoot in de manosfeer. Omdat ik zelf maar één persoon tegelijk date, ontstaat deze asymmetrie al meteen op het moment dat iemand anders nog met meerdere mensen tegelijk afspreekt. Daarom heb ik de regel dat ik niet op een tweede date ga of verder ga met intimiteit op het moment dat deze persoon nog met andere vrouwen aan het daten is.
Wat echter ook vaak voorkomt, want ik weet dat de meeste mannen echt niet zoveel opties tegelijkertijd hebben, is dat ze het alsnog gewoon gaan verzinnen om mij onzeker te maken. Het vreemde daarvan vind ik dat de meeste mensen niet lijken door te hebben dat, puur omdat ik niet op dat moment met meerdere mensen tegelijkertijd date, ik niet per se geen andere opties heb of überhaupt nooit weg zal gaan. Het verbaast me daarom ook altijd dat ze altijd heel erg verbaasd zijn op het moment dat ik het afkap en aangeef dat het van mij niet zo hoeft.
Veel vrouwen worden gesocialiseerd om mannen een kans te geven die structureel onderpresteren ten opzichte van hen of die minder aantrekkelijk zijn dan hun gebruikelijke type. Zeker wanneer vrouwen rond de dertig zijn, speelt daarnaast vaak de angst om ongewenst kinderloos te blijven een rol. Zelf heb ik geen kinderen en wil ik die ook niet, waardoor die specifieke angst voor mij niet echt relevant is.quote:Op dinsdag 28 juli 2026 13:37 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
In elk geval nooit zeggen dat iemand above your league is. Als deze dan wordt gezien als onaantrekkelijk, dan krijg je ineens 500 lookalikes in je mik gedouwd. Moet zeggen dat het een prima test was, maar dat hoofd hoef ik echt nooit meer te zien.
Je bent dus gewoon FWB. Daar is monogamie ook zelden de norm. Niet vergelijkbaar met serieus daten.quote:Op dinsdag 28 juli 2026 13:41 schreef Trademarker het volgende:
[..]
Ik ben in een fase dat ik niet meer hecht/geloof in monogamie.
Ik date op het moment met een vrouw die zelf een open LAT-relatie heeft.
Ze is in het weekend bij haar vriend en in de week in haar eigen huis.
Haar vriend weet dat ze dan ook andere mannen ontmoet.
We daten 1 a 2 keer per maand. Bioscoop, sauna of avondje gezellig op de bank. Eindigt niet altijd in iets seksueels.
Verder date ik ook met en ander. Hierbij gaat het wel om een puur seksuele relatie.
Dit is meer in de zin van: "Heb je vanavond tijd en zin"ben je welkom.
Voor de ene meer Fuckbuddy. Is gewoon knallen om te knallen.quote:Op dinsdag 28 juli 2026 13:43 schreef Lulu888 het volgende:
[..]
Je bent dus gewoon FWB. Daar is monogamie ook zelden de norm. Niet vergelijkbaar met serieus daten.
Ik vind Open Relaties fundamenteel emotioneel onveilig en blijf ver van zulke mensen vandaan.
Ik eis niets!quote:Op dinsdag 28 juli 2026 13:38 schreef Lulu888 het volgende:
[..]
Na 2 dates seks en langdurige investering eisen. Hoe wereldvreemd ben jij?
Waar de fack heb jij geleerd wat dergelijke onzin allemaal betekent dan!?quote:Op dinsdag 28 juli 2026 13:04 schreef Lulu888 het volgende:
Een dread game is een strategie waarbij iemand bewust de angst creëert dat hij of zij vervangen kan worden. Het doel is niet om een partner gerust te stellen, maar juist om onzekerheid op te wekken zodat de ander harder gaat investeren in de relatie.
Typische elementen zijn:
Minder beschikbaar worden dan voorheen.
Trager reageren op berichten.
Flirten met anderen of de indruk wekken dat er veel opties zijn.
Zich aantrekkelijker maken en dat zichtbaar tonen op sociale media.
Geheimzinnig doen over waar je bent of met wie.
De partner laten merken dat weggaan een reële mogelijkheid is.
Niet direct bevestiging of affectie geven wanneer de ander daarom vraagt.
Binnen de redpillwereld wordt dit vaak onderverdeeld in passive dread en active dread. Passive dread houdt in dat iemand simpelweg een aantrekkelijk en onafhankelijk leven leidt, sport, een sociaal netwerk heeft en niet afhankelijk overkomt. Active dread gaat verder en omvat bewust gedrag dat jaloezie of onzekerheid moet oproepen, zoals suggestief doen over andere potentiële partners of opzettelijk emotionele afstand creëren.
Het achterliggende idee is gebaseerd op het concept van preselection en schaarste. De redpilltheorie stelt dat mensen meer waarde hechten aan iemand waarvan ze denken dat anderen die persoon ook willen en dat de kans bestaat hem of haar te verliezen.
Buiten de manosphere wordt dread game meestal gezien als een manipulatieve relatievorm. Relatiepsychologen wijzen erop dat het op korte termijn soms meer aandacht of investering kan uitlokken, maar op langere termijn vaak leidt tot wantrouwen, angst, conflicten en een afname van emotionele veiligheid.
Maar jij wil geen relatie en wil gewoon twee seksconstructies. Ik heb het over mensen die van de ander relatiegedrag eisen en zelf niet commiteren.quote:Op dinsdag 28 juli 2026 14:08 schreef Trademarker het volgende:
[..]
Ik eis niets!
Graag of anders niet. Ik heb zelf ook niet altijd zin(komt wel weinig voor). Het moet wel leuk blijven. Geen geclaim. Een gezellig avondje uit is ook heel leuk. Ben al zo vaak alleen thuis of in een hotel. Dan is het wel eens leuk om een gezellig avondje samen te zijn.
Wat is relatiegedrag.quote:Op dinsdag 28 juli 2026 14:31 schreef Lulu888 het volgende:
[..]
Maar jij wil geen relatie en wil gewoon twee seksconstructies. Ik heb het over mensen die van de ander relatiegedrag eisen en zelf niet commiteren.
Zoals ik het lees is het vooral een vrijblijvende constructie waarbij je zo veel mogelijk vrijheid wilt behouden. Dat mag natuurlijk, maar daar heb ik het helemaal niet over. Ik heb het over een situatie waarin twee mensen vanaf het begin expliciet aangeven dat ze op zoek zijn naar een langdurige, monogame relatie, maar vervolgens het daten fundamenteel anders benaderen.quote:Op dinsdag 28 juli 2026 14:44 schreef Trademarker het volgende:
[..]
Wat is relatiegedrag.
Trouwen(samenwonen), samen overal naartoe. Handje vasthouden op de bank.
Ik heb met mijn Vriendin ook relatiegedrag. We zien elkaar als we beide tijd en zin hebben. Doen leuke dingen samen. Dat ik er nog openlijk een FB op na hou en zij in het weekend bij haar vriend is is voor ons ieder bekend.
Een relatie is tegenwoordig meer dan alleen huisje, boompje, beestje(kindje).
Wat heb jij een énorm verzuurd beeld van het aangaan van een contact met een ander persoon, dat mogelijk in een relatie kan gaan uitmondden.... oftewel "daten".quote:Op dinsdag 28 juli 2026 14:31 schreef Lulu888 het volgende:
Ik heb het over mensen die van de ander relatiegedrag eisen en zelf niet commiteren.
Oh, jezelf beschermen en niet gebruikt worden is zuur?quote:Op dinsdag 28 juli 2026 15:03 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Wat heb jij een énorm verzuurd beeld van het aangaan van een contact met een ander persoon, dat mogelijk in een relatie kan gaan uitmondden.... oftewel "daten".
Juist je eigen instelling rondom het "stellen van allerhande eisen" zal vermoedelijk betekenen dat je iedereen met een enigszins gezond beeld over hoe een relatie aan te gaan, héél snel weg-jaagt... en vermoedelijk hooguit met figuren beland die zelf ook een pH-waarde ver in de min aanhouden.
Wat ervaar jij als het vervelendste?quote:Op dinsdag 28 juli 2026 15:14 schreef laforest het volgende:
Ligt eraan. Nederlandse vrouwen daten is gewoon een drama. Je kunt best leuke meiden online ontmoeten.
Nederlandse vrouwen en hun attitude. Grote mond, niet koken, de man uithangen, traditionele man eisen, maar moderne vrouw aanbieden. Ben alweer bijna 8 jaar getrouwd met mij Griekse vrouw.quote:
Ik ken weinig vrouwen die een traditionele man willen die volledig alles betaalt terwijl zij kinderen verzorgen. Ik zie partnerschap als volledig egalitair, wil blijven latten, geen kinderen. We hebben beiden evenveel in te brengen.quote:Op dinsdag 28 juli 2026 15:18 schreef laforest het volgende:
[..]
Nederlandse vrouwen en hun attitude. Grote mond, niet koken, de man uithangen, traditionele man eisen, maar moderne vrouw aanbieden. Ben alweer bijna 8 jaar getrouwd met mij Griekse vrouw.![]()
Is niet iedere relatie een vrijblijvende constructie.quote:Op dinsdag 28 juli 2026 14:54 schreef Lulu888 het volgende:
[..]
Zoals ik het lees is het vooral een vrijblijvende constructie waarbij je zo veel mogelijk vrijheid wilt behouden. Dat mag natuurlijk, maar daar heb ik het helemaal niet over. Ik heb het over een situatie waarin twee mensen vanaf het begin expliciet aangeven dat ze op zoek zijn naar een langdurige, monogame relatie, maar vervolgens het daten fundamenteel anders benaderen.
In het voorbeeld waar ik het over heb, lijkt de man eigenlijk helemaal niet primair op zoek te zijn naar een relatie. Het lijkt er veel meer op dat hij op zoek is naar bevestiging, terwijl hij de andere persoon zo lang mogelijk in onzekerheid houdt. Op die manier hoeft hij zichzelf niet echt kwetsbaar op te stellen en wordt hij ook niet beoordeeld op zijn eigen, al dan niet afwezige, relatiekwaliteiten.
Een man die na twee of drie dates nog steeds zegt niet te weten of hij een relatie wil met een vrouw, terwijl hij tegelijkertijd aangeeft ook nog andere mensen te willen blijven zien, ondanks dat hij aan het begin heeft gezegd dat hij op zoek is naar een langdurige monogame relatie, is in mijn ogen niet bezig met het optimaliseren van zijn kansen op een monogame relatie. Hij is dan eerder bezig met machtsspelletjes, statusherstel, of hij heeft psychische problemen waardoor hij zich niet op een normale manier aan iemand kan verbinden.
Heel anders wordt het wanneer twee mensen vanaf het begin eerlijk tegen elkaar zeggen dat zij helemaal geen exclusieve of monogame relatie zoeken, maar juist een vrijblijvende constructie zoals die tussen jou en je vriendin. Daar zie ik geen enkel probleem in, omdat beide partijen precies weten waar ze aan toe zijn en met dezelfde verwachtingen instappen.
Stel je voor dat jij dit pas tegen mij had gezegd nadat we al een date hadden gehad, hadden gezoend en ik emotioneel al betrokken was geraakt. Stel dat je dan ineens zou vertellen dat je ook nog met een andere vrouw afsprak en dat ik me eerst maar moest bewijzen om te laten zien dat ik beter was dan zij voordat jij überhaupt verder met mij wilde. Dan hadden we precies de situatie waar ik het nu over heb. Het probleem is dan niet dat iemand meerdere mensen ziet, maar dat iemand zich presenteert alsof hij op zoek is naar een monogame relatie, terwijl zijn gedrag laat zien dat hij de ander in een voortdurende competitie en onzekerheid houdt.
speeddaten is niksquote:Op dinsdag 28 juli 2026 12:51 schreef Elan het volgende:
[..]
Live single events, speed daten en in de kroeg.
Tinder heeft vorig jaar 13% van zijn totale personeel ontslagen en met andere gelijke platforms gaat het niet veel beter.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |