Hij rijdt zelf gevaarlijkquote:
Kon uiteindelijk niet heel veel doen met die oude banden, maar deed het maximalequote:Op zondag 26 juli 2026 15:32 schreef ESF1Gamer het volgende:
Hadjar heeft de nieuwe minister of defense
Managen of sparen.quote:
Ja heel de stint bumperkleven is ook niet best voor de bandjesquote:
Idd.quote:Op zondag 26 juli 2026 15:33 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ja heel de stint bumperkleven is ook niet best voor de bandjes
Philip Morris is nog steeds sponsor. Stukje subliminale reclame.quote:Op zondag 26 juli 2026 15:25 schreef Mano_ het volgende:
[..]
Die Ferrari's roken inderdaad. Het hele jaar al.
Muah. Als ie het doet en wint, dan is het knap.quote:Op zondag 26 juli 2026 15:34 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Als Antonelli hier een 1-stopper doet is dat wel knap.
Hamilton afhouden is niet zo moeilijk hoor.quote:Op zondag 26 juli 2026 15:31 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Hadjar deed wat ie moest doen, al duurdere het niet lang.
Dat bedoel ik ookquote:Op zondag 26 juli 2026 15:34 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Muah. Als ie het doet en wint, dan is het knap.
Nou...quote:Op zondag 26 juli 2026 15:34 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Hamilton afhouden is niet zo moeilijk hoor.
Behalve als Lewis zijn signature move doet.quote:Op zondag 26 juli 2026 15:34 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Hamilton afhouden is niet zo moeilijk hoor.
Zou je niet verwachten van een Fransmanquote:Op zondag 26 juli 2026 15:32 schreef ESF1Gamer het volgende:
Hadjar heeft de nieuwe minister of defense
Nou ja, voor je het weet sta je achterstevoren in het grind...quote:Op zondag 26 juli 2026 15:34 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Hamilton afhouden is niet zo moeilijk hoor.
Nope.quote:Op zondag 26 juli 2026 15:35 schreef 3rr0r het volgende:
Hebben ze het gevloek van Russell eigenlijk nog laten horen, van bij de start
Er werd zoveel gepiept dat het morse leek.quote:Op zondag 26 juli 2026 15:35 schreef 3rr0r het volgende:
Hebben ze het gevloek van Russell eigenlijk nog laten horen, van bij de start
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |