dit snap ik ja. ik ben niet de meest handige om alles logisch uit te leggen.quote:Op zondag 26 juli 2026 01:11 schreef Schakeltopia het volgende:
ik ben het in grote lijnen denk ik wel met je eens hoor, alleen heb ik er niet echt puf in om er totale gesprekken over te hebben. helemaal niet omdat je uiteindelijk toch weer bij hetzelfde terecht komt, dat we het wel eens zijn
Vroeger kon je juist op het internet de meest gore shit zien wat nu weggestopt is. Internet is commercieel geworden.quote:Op zondag 26 juli 2026 01:08 schreef kree het volgende:
[..]
daarom en daarom denk ik ouders moeten dat onwijs in de gaten houden. wat kinderen doen op internet nu.
vroeger was er geen internet enzo, maar ze maken alles met opzet verslavend, zie het toch ook bij mijn neefjes en nichtje.
Je lult bezopen.quote:
nou hier heb ik mening over., idd vroeger kon je dat vinden en zonder censuur (waar ook weer wat over te zeggen is)quote:Op zondag 26 juli 2026 01:13 schreef Soury het volgende:
[..]
Vroeger kon je juist op het internet de meest gore shit zien wat nu weggestopt is. Internet is commercieel geworden.
Zal wel.quote:
tja toch denk ik van wel, maarja ik heb beetje mijn zegje gedaan en hoor graag vragen enzo verder.quote:
Dat doe je ook niet. Ik vind het fascinerende materie.quote:Op zondag 26 juli 2026 01:19 schreef kree het volgende:
[..]
tja toch denk ik van wel, maarja ik heb beetje mijn zegje gedaan en hoor graag vragen enzo verder.
maar wil jullie niet echt ook vervelen ermee.
Wat kan jou die koters nou schelen gast, je zus voedt ze op in een tijdperk waar internet en alles er gewoon bij hoort. Als jij vader wordt kan je het op jou manier doen.quote:Op zondag 26 juli 2026 01:17 schreef kree het volgende:
mss goeie vraag noemen jullie eens dan, wat is voor met name kinderen nu grote voordeel van AI te gebruiken?
Of zelfs als ze ouder zijn beetje rond 16 en alles via AI moeten op te vragen enzo voor ze wat doen?
wie checkt of die AI het wel goed heeft? of zijn we zover dat we ervan uit gaan AI altijd gelijk?
ik ben meerdere keren tegen gekomen al dat dat niet zo is nl in de praktijk. en is gevaarlijk met elektra.
kweet niet waarom die, maar idd sommige zullen eronder bezwijken denk ik nieuwe generatie.quote:
tis veels te kortzichtig wat je nu zegt?quote:Op zondag 26 juli 2026 01:20 schreef Soury het volgende:
[..]
Wat kan jou die koters nou schelen gast, je zus voedt ze op in een tijdperk waar internet en alles er gewoon bij hoort. Als jij vader wordt kan je het op jou manier doen.
De tijd dringt!!quote:Op zondag 26 juli 2026 01:21 schreef kree het volgende:
[..]
kweet niet waarom die, maar idd sommige zullen eronder bezwijken denk ik nieuwe generatie.
want iets om van alle te veel overdreven input tegen kunnen van vooruitgang die veels te snel gaat. technisch.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |