Ik krijg tranen in m'n ogen hoe je dit hebt beschreven.quote:Op vrijdag 4 september 2026 15:18 schreef RedShoe het volgende:
Een onzichtbaar gevoel wat in je lichaam kruipt en zich als een nare ziekte nestelt in je hersenen. Het maakt je moe en lusteloos. Het voelt alsof je leven geen enkele zin meer heeft. Moedeloos probeer je er nog wat van te maken, maar de depressie hangt als een zwaar blok beton aan je benen en haalt alle energie uit je lijf. Je probeert nog te schreeuwen, want je voelt dat je verdrinkt in een moeras van wanhoop. Maar er komt geen geluid. Tranen van angst rollen over je wangen, als de moedeloosheid je verder naar beneden trekt tot je adem afgesneden wordt van elke hap lucht.
En niemand heeft je gehoord, niemand zag je schreeuwen of zag je wegzinken in je eigen ellende. De ellende die zo groot werd, dat je niet kon vertellen of uitleggen wat nou precies de oorzaak was van alle problemen. Je psychisch lijden hing als een zware deken over je hoofd en je kon hem niet van je afkrijgen. En nu is alles zwart. Een donkere duistere leegte.
Je kijkt om je heen. Heel vaag zie je een streepje licht. Het flikkert aan en uit en wordt steeds feller. Je knippert met je ogen en probeert te bewegen. Wanhopig probeer je te blijven kijken naar het laatste licht wat je ziet. De deken is zwaar. Met alle kracht die je nog hebt probeer je hem van je af te gooien, maar het lukt bijna niet. Je laatste wil lijkt gebroken.
Maar in de verte knippert het licht. Je blijft het zien.
Dikke knuffelquote:Op donderdag 10 september 2026 09:42 schreef RedShoe het volgende:
Ik voel een leegte. Geen mens die mij begrijpt. De dagen slepen zich voort.
Ik kan het ook niet goed uitleggen wat dat gevoel is.
Niet zoveel zelfverwijtquote:Op zaterdag 12 september 2026 13:33 schreef RedShoe het volgende:
Ik ben toch maar weer gestopt met de Tramadol. Het ging de laatste dagen niet goed. Vooral in de ochtend hele vervelende stemming. Dat spul doet blijkbaar wat met je psyche. Ik had het kunnen weten.
Die neiging heb ik snel.quote:Op zaterdag 12 september 2026 13:34 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Niet zoveel zelfverwijt
Je hebt wat ontdekt en grijpt in. Dat is enkel sterk van je
Tramadol is sterk spul. Heb ik kort gehad na gebroken enkel en operatie. Wel opioide. Zwaar verslavendquote:Op zaterdag 12 september 2026 13:33 schreef RedShoe het volgende:
Ik ben toch maar weer gestopt met de Tramadol. Het ging de laatste dagen niet goed. Vooral in de ochtend hele vervelende stemming. Dat spul doet blijkbaar wat met je psyche. Ik had het kunnen weten.
Niet aan mij besteed in ieder geval. Ik ben al verslavingsgevoelig.quote:Op zaterdag 12 september 2026 16:57 schreef Ole het volgende:
[..]
Tramadol is sterk spul. Heb ik kort gehad na gebroken enkel en operatie. Wel opioide. Zwaar verslavend
Ik zal het eens opzoeken.quote:Op maandag 14 september 2026 12:22 schreef maily het volgende:
Hoi, ik zag dit gisteren:
Hoe een niet bestaande toon je kan laten ontspannen
Zou dat werken (voor jou)?
Heb je bloeddrukmedicatie?quote:Op dinsdag 15 september 2026 21:59 schreef RedShoe het volgende:
Ik maak me wel zorgen over het buiten adem zijn. Vooral de trappen zijn vermoeiend. Ik heb al een bericht gestuurd naar mijn cardioloog. Ook de lage bloeddruk maar weer eens vermeld.
Het komt idd door de hartmedicatie en ook de risperdal is bloeddrukverlagend. De waarden zijn aanvaardbaar. En ze willen de hoeveelheid mg liever niet verlagen, omdat ik dan weer meer hartklachten krijg. En een lage bloeddruk is niet verkeerd, alleen wel heel vervelend.quote:Op woensdag 16 september 2026 22:28 schreef Sally het volgende:
[..]
Heb je bloeddrukmedicatie?
Misschien kan het omlaag...?
Yes! Youquote:Op vrijdag 18 september 2026 13:23 schreef RedShoe het volgende:
Werken aan mijn stappendoel. Hoofd leeg maken.
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 12 oktober 2009 00:26 schreef vosss het volgende:
:*-je voor Sally, gewoon omdat ik haar lief vind :@
quote:Op maandag 21 september 2026 19:23 schreef Sally het volgende:
[..]
Yes! You
Can
Do
This!Obama dan?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Yes we can!"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
quote:Op maandag 21 september 2026 19:23 schreef Sally het volgende:
[..]
Yes! You
Can
Do
This!Bekijk deze YouTube-videoSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Don't follow me. I am lost too
.
Please. There's nothing to do here.
There's nothing. There's just....I mean, there's nothing.
Dit is zo herkenbaarquote:Op maandag 21 september 2026 20:53 schreef RedShoe het volgende:
Teveel prikkels vandaag. Iemand geholpen met schoonmaken sanitair en vloer van huis. Daarna stress door bruggen die ontiegelijk lang open staan en ergernis in de supermarkt. Toch weer nieuwssites bekeken en nog meer angst ontwikkeld. Nu een soort van onbehagelijk gevoel in mijn hoofd wat niet weg wil. Een toekomstbeeld wat diepzwart voelt. Iets lezen over kernwapens en meteen de derde wereld oorlog zien starten.
Push the button...
Beter om niks meer te volgen idd. Ik lees vaak de koppen smorgens. Het gaat een eigen leven leiden als ik dan ook nog de inhoud ga lezen.quote:Op maandag 21 september 2026 20:56 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Dit is zo herkenbaar
Ik ben daardoor 24/7 doodsbang door die zaken
Kun je proberen het wat te ontlopen. Nieuws minder volgen en dat soort dingen. Één of twee pittige taken maximaal per dag of week?
Sterkte
Dat koppensnellen doe ik af en toe ook, maar sluit me er ook vanaf Anders raak ik volledig verlamdquote:Op maandag 21 september 2026 21:09 schreef RedShoe het volgende:
[..]
Beter om niks meer te volgen idd. Ik lees vaak de koppen smorgens. Het gaat een eigen leven leiden als ik dan ook nog de inhoud ga lezen.
En het werkt idd 24/7 door.
Maar geen nieuws meer volgen is bijna niet te doen.
Eigenlijk zijn de koppen al teveel. Als ik alleen bepaalde woorden al lees, dan vul ik de rest zelf verder in.
Relativeren
Tegenwoordig zit ik weer een serie te kijken. Bij heel veel stress echt tot vrij laat. Om de gedachten kwijt te raken.quote:Op maandag 21 september 2026 21:17 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Dat koppensnellen doe ik af en toe ook, maar sluit me er ook vanaf Anders raak ik volledig verlamd
Relativeren is sowieso goed
Als je jezelf maar niet voorbij rent erbij
Oh wow....quote:Op maandag 21 september 2026 20:53 schreef RedShoe het volgende:
Teveel prikkels vandaag. Iemand geholpen met schoonmaken sanitair en vloer van huis. Daarna stress door bruggen die ontiegelijk lang open staan en ergernis in de supermarkt. Toch weer nieuwssites bekeken en nog meer angst ontwikkeld. Nu een soort van onbehagelijk gevoel in mijn hoofd wat niet weg wil. Een toekomstbeeld wat diepzwart voelt. Iets lezen over kernwapens en meteen de derde wereld oorlog zien starten.
Push the button...
Ooh, nice!quote:Op maandag 21 september 2026 21:48 schreef RedShoe het volgende:
Of muziek luisteren. En dan geen hardcore meer![]()
Maar meer iets als dit:
Bekijk deze YouTube-video
De serie...quote:
Je wordt er niet vrolijk van idd. Al die ellende. Zwart wit, Links rechts..quote:Op dinsdag 22 september 2026 11:42 schreef Sally het volgende:
[..]
Oh wow....
We kunnen elkaar de hand schudden, met dat stukje Rode Knop!
Exact dat zei ik, afgelopen vrijdag nog, tegen mijn begeleider in ons wekelijkse gesprekje....![]()
Wat is het leven
Op déze Aard-kloot
Toch
Kut.
Af en toe.
Of...
Vaak.
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik jank een potje met je mee...
Hug??
Knuffel?
Of 🫂
Of 🤗
Of 🧸
Zeg maar, welke jij het fijnste vindt.
Of...liever géén.
Mag ook.
Hartje onder je (en mijn) riem dan maar. 🤍💟
Een mysterieuze toestand waarin de regels van de normale werkelijkheid even niet gelden.quote:
Nu jaa....je had het over...Muziek!quote:Op dinsdag 22 september 2026 11:56 schreef RedShoe het volgende:
[..]
Een mysterieuze toestand waarin de regels van de normale werkelijkheid even niet gelden.
De serie dus. Met de Golden Earring heb ik niks.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 12 oktober 2009 00:26 schreef vosss het volgende:
:*-je voor Sally, gewoon omdat ik haar lief vind :@
quote:Op dinsdag 22 september 2026 12:09 schreef Sally het volgende:
[..]
Nu jaa....je had het over...Muziek!
Ik vroeg maar effe na wat van toepassing was.
Waar is Twilight Zone tr zien?
En ken je Person Of Interest al? (Netflix).
Of mss beter... toch niet voor jou...?Oja, ik spring soms van het één naar het ander. Kan voor verwarring zorgenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
In real life kan ik ook opeens ergens over beginnen. Uit het niets en niemand snapt dan waar ik het over heb. Dan plopt er iets in mijn hoofd en dan begin ik daarover.
Person of Interest heb ik wel voorbij zien komen. Met series heb ik meestal niet zoveel problemen, omdat ik weet dat het niet de realiteit is. Soms kan ik me er wel in verliezen, als het over iets gaat wat wel reëel is. Maar dan kijk ik ook niet verder.Don't follow me. I am lost too
.
Please. There's nothing to do here.
There's nothing. There's just....I mean, there's nothing.
Je verwacht het nietquote:Op dinsdag 22 september 2026 15:26 schreef RedShoe het volgende:
Putin wint de verkiezingen![]()
Toch even zitten kijken in het nieuws. Het is zo debiel dat het niet echt lijkt.
[ x ]
..................................quote:Op dinsdag 22 september 2026 15:26 schreef RedShoe het volgende:
Putin wint de verkiezingen![]()
Toch even zitten kijken in het nieuws. Het is zo debiel dat het niet echt lijkt.
[ x ]
Dan kan ik je Person Of Interest denk ik wel aanbevelenquote:Op dinsdag 22 september 2026 13:02 schreef RedShoe het volgende:
[..]
Oja, ik spring soms van het één naar het ander. Kan voor verwarring zorgen![]()
In real life kan ik ook opeens ergens over beginnen. Uit het niets en niemand snapt dan waar ik het over heb. Dan plopt er iets in mijn hoofd en dan begin ik daarover.
Person of Interest heb ik wel voorbij zien komen. Met series heb ik meestal niet zoveel problemen, omdat ik weet dat het niet de realiteit is. Soms kan ik me er wel in verliezen, als het over iets gaat wat wel reëel is. Maar dan kijk ik ook niet verder.
Ik zal het eens proberen.quote:Op dinsdag 22 september 2026 16:29 schreef Sally het volgende:
[..]
Dan kan ik je Person Of Interest denk ik wel aanbevelen![]()
ik weet niet hoeveel seizoenen (wel gestopt, helaas) op Netflix
ik ben m opnieuw gaan kijken. Kijkt lekker weg, 1 aflevering per keer is óók oke, want afgerond verhaaltje
en dan die Rode Draad
Over gehoordquote:Op dinsdag 22 september 2026 21:56 schreef RedShoe het volgende:
[..]
Ik zal het eens proberen.
Ik zit Breaking Bad te kijken nu. Ook wel goed.
Echt? Nou heel veel plezier, het wordt alleen maar beterquote:Op donderdag 24 september 2026 16:23 schreef RedShoe het volgende:
Breaking Bad is fantastischNet aan seizoen 2 begonnen.
Zeker. Ik moest even bedenken waar ik die Hank nou van kende, maar zag het gister toevallig voorbij komen. Hij speelde ook in Under the Dome.quote:Op donderdag 24 september 2026 16:32 schreef Droopie het volgende:
[..]
Echt? Nou heel veel plezier, het wordt alleen maar beter
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |