Leek er ook op dat ze bewust niet vol door reden zodat ze Lidl nog konden gebruiken richting de tussensprint, dat scheelt nogalquote:Op vrijdag 24 juli 2026 15:22 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Wel echt een laffe vertoning van het peloton, dat je UAE op kop laat rijden op de Noyer is echt onvoorstelbaar.
Kopgroep zelf valt ook wat tegen, als Pedersen dit heeft kunnen overleven is het niet hard genoeg gegaan. Alle respect voor Pedersen natuurlijk, daar niet van.
Ja, daar zit wel een bepaalde logica in. Met zo'n start hoop je alleen op net iets meer oorlog.quote:Op vrijdag 24 juli 2026 15:25 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Leek er ook op dat ze bewust niet vol door reden zodat ze Lidl nog konden gebruiken richting de tussensprint, dat scheelt nogal
Vriendin verwacht minimaal een kus. Stukje ordinair.quote:Op vrijdag 24 juli 2026 15:29 schreef Marcoss het volgende:
Diepte-interview met de familie Pluimers en van Dijke wel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |