Na zijn Italiaanse interview op Eurosport deed hij het nogmaals in het Engels. Wellicht is het mijn gebrekkige Engels maar het bleef bij soms een woord verstaan.quote:
Hij zei toch dat hij vooraf voor top-5 ging, maar door de val in de Dauphiné al blij is met een goede tijd?quote:
Ik doe meerdere dingen tegelijk dus dan bied ik Joshh bij deze mijn excuses aan.quote:Op dinsdag 21 juli 2026 14:13 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Hij zei dat hij vooraf voor top-5 ging, maar door de val in de Dauphiné al blij is met een goede tijd?
Ik vind het heel verrassend dat er geen geruchten zijn. Dat laat je bijna vermoeden dat hij stilzwijgend zijn contract heeft verlengd nog voor deze mooie prestaties.quote:Op dinsdag 21 juli 2026 14:13 schreef wimderon het volgende:
Artz gaat volgend jaar wel bij een goede ploeg terechtkomen.
Verleden jaar 33km vlak in Caen en een klimrtijdrit, nu met moeite 26km op en af... We worden beflikkerd op de Belgische feestdagquote:Op dinsdag 21 juli 2026 14:09 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Ach, we hadden ooit een rondje door Utrecht als enige tijdritkilometers
Gaat hem nodig hebben voor de snelste tijdquote:Op dinsdag 21 juli 2026 14:24 schreef wimderon het volgende:
Kwiatkowski is direct voor Ganna gestart, gaat toevallig net op het vlakke bijgehaald worden.
Deze leadout zal Ganna goed hebben gedaan.quote:Op dinsdag 21 juli 2026 14:28 schreef Frozen-assassin het volgende:
Kwiatek zit opzichtig om te kijken
Ganna nu net.quote:Op dinsdag 21 juli 2026 09:01 schreef TAmaru het volgende:
Tarling is kansloos. Wanneer heeft hij ooit Ganna en Evenepoel verslagen?
Ook wel steeds een motor niet zo ver voor hem.quote:Op dinsdag 21 juli 2026 14:46 schreef Marcoss het volgende:
Tarling wel echt een goede afdaling gereden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |