SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
Anna Vanderbreggen?quote:Op zondag 19 juli 2026 16:30 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
@:alleskaputt kent ook nog iemand met een smerig snorretje.
Otto Frank?quote:Op zondag 19 juli 2026 16:30 schreef Rellende_Rotscholier het volgende: [..] @:alleskaputt kent ook nog iemand met een smerig snorretje.
Zijn team en hijzelf acteren nog altijd alsof het mister bigstar is.quote:Op zondag 19 juli 2026 16:26 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
[..]
Tsja hij is half dood gevallen, dan kom je niet meer terug op niveau, of heeft hij iets verkeerd gedaan volgens jullie?
De ouwe spuitert.quote:Op zondag 19 juli 2026 15:38 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Michael 'horse categorie' Boogerd
Voor een renner met zijn huidige capaciteiten is veel aanklampen en ook hopen op een etappewinst niet geniaal inderdaad.quote:Op zondag 19 juli 2026 16:33 schreef wimderon het volgende:
[..]
Zijn team en hijzelf acteren nog altijd alsof het mister bigstar is.
En als je hier 11e staat in het klassement mag je alsnog wel iets beter doen dan bij de eerste lossers van een middelmatige kopgroep zitten.
Hij heeft zelf een bril nodig.quote:Op zondag 19 juli 2026 16:36 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Simmons ziedend omdat hij zijn bidon mist. Gelukkig was er een man met een visnet om de bidon meteen van de weg te halen.
En nieuwe benen. Heeft Pol al iets aan Ricky gehad deze Tour?quote:Op zondag 19 juli 2026 16:38 schreef DeeBee het volgende:
Ricky Tello moet even langs de Decathlon voor een nieuwe fiets
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |