Nu kunnen we die oorlog nog winnen… Dus dan maar oorlog. De radicale moslims willen meer en meer en nemen ook meer en meer. In het Midden Oosten heb je twee soort landen: radicale moslimlanden en landen waar men keihard optreedt tegen radicale moslims.quote:Op donderdag 16 juli 2026 20:12 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Dat zou oorlog worden, dat punt zijn we al voorbij
Pas op: het communisme is weer populair aan het worden, vooral onder jonge vrouwen.quote:Op donderdag 16 juli 2026 20:16 schreef PurifieR het volgende:
[..]
[..]
Puur communisme. Je kop er af als je het waagt wat beter te verdienen dan een ander.
Dat gaat hier never nooit niet gebeuren gelukkig.
En dát is nou een doel waarvoor ik met alle plezier aan hun zijde zou meevechten. Tegen figuren als dat torentje.quote:Op donderdag 16 juli 2026 20:20 schreef VEM2012 het volgende:
Ik ken genoeg mensen die onder communistisch juk geleefd hebben. Die zijn bereid om hun leven te geven om te voorkomen dat ze ooit nog die ellende mee moeten maken.
De instituten die communisme (onder een verhullende naam) prediken zijn wat dat betreft gevaarlijker. De universiteiten bijvoorbeeld. Daar mag de overheid ook wel wat strakker optreden. Zodat er geen extremisme en activisme meer wordt gedoceerd.quote:Op donderdag 16 juli 2026 20:21 schreef PurifieR het volgende:
[..]
En dát is nou een doel waarvoor ik met alle plezier aan hun zijde zou meevechten. Tegen figuren als dat torentje.
Eens maar dat dringt nog niet echt door.quote:Op donderdag 16 juli 2026 20:17 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nu kunnen we die oorlog nog winnen… Dus dan maar oorlog. De radicale moslims willen meer en meer en nemen ook meer en meer. In het Midden Oosten heb je twee soort landen: radicale moslimlanden en landen waar men keihard optreedt tegen radicale moslims.
Ons alternatief is dat we alles wat we hebben opgebouwd kwijtraken.
Het echte links staat voor menselijk beleid voor ieder mens, daar komt geen dwang bij kijken. De dwang komt van de rechtse partijen, die zwakkere medemensen slechts goed genoeg vinden, om hun tijd te verspillen met werken tegen een karig salaris en onder erbarmelijke omstandigheden.quote:Op donderdag 16 juli 2026 20:15 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Links staat voor overheidsdwang. Daar is natuurlijk niets menselijke aan.
Helaas zijn er nog nauwelijks landen over waar men een kleine overheid heeft en dat ook het streven is.
Zie wat er allemaal onder het mom van Europese Unie wordt opgetuigd.
Communisme is gewoon de zoveelste religie, waar het geloof in de Heilige Drie-eenheid is vervangen door Het Rode Boekje, De Partij en De Grote Leider.quote:Op donderdag 16 juli 2026 20:10 schreef torentje het volgende:
-vaag en wollig socialistisch geblaat-
Vaak dringt het pas door als het te laat is…quote:Op donderdag 16 juli 2026 20:29 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Eens maar dat dringt nog niet echt door.
Onzin. Links staat voor een grote overheid en herverdeling. Dat kan niet zonder dwang.quote:Op donderdag 16 juli 2026 20:34 schreef torentje het volgende:
[..]
Het echte links staat voor menselijk beleid voor ieder mens, daar komt geen dwang bij kijken. De dwang komt van de rechtse partijen, die zwakkere medemensen slechts goed genoeg vinden, om hun tijd te verspillen met werken tegen een karig salaris en onder erbarmelijke omstandigheden.
Dan heb jij nog nooit met echt linkse medemensen gesproken. Dat zijn geen rechtse egoïsten die meer woonruimte hebben en meer tot teveel geld hebben om te besteden.quote:Op donderdag 16 juli 2026 20:45 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Onzin. Links staat voor een grote overheid en herverdeling. Dat kan niet zonder dwang.
Ja laten we dakloze krakers het land laten besturen.quote:Op donderdag 16 juli 2026 20:54 schreef torentje het volgende:
[..]
Dan heb jij nog nooit met echt linkse medemensen gesproken. Dat zijn geen rechtse egoïsten die meer woonruimte hebben en meer tot teveel geld hebben om te besteden.
Gaat het goed met de landen waar de egoïsten aan de macht zijn?quote:Op donderdag 16 juli 2026 20:59 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja laten we dakloze krakers het land laten besturen.
Linkse dictators zijn de meest egoïstische.quote:Op donderdag 16 juli 2026 21:03 schreef torentje het volgende:
[..]
Gaat het goed met de landen waar de egoïsten aan de macht zijn?
Dat is iets te kort door de bocht. En soberso, dat simplistische links/rechts denken...quote:Op donderdag 16 juli 2026 20:45 schreef VEM2012 het volgende:
Onzin. Links staat voor een grote overheid en herverdeling. Dat kan niet zonder dwang.
Evenveel woonruimte = opa, oma, vader, moeder, 2 kinderen en tante, allemaal in een 3-kamer appartementjequote:Op donderdag 16 juli 2026 18:20 schreef torentje het volgende:
[..]
Iedereen met een beetje verstand wil menselijk beleid en stemt dus op een linkse partij. Want als de linkse partijen het beleid mogen bepalen krijgt ieder mens evenveel woonruimte en evenveel geld om te besteden.
Zou torentje de reincarnatie van de heer Zuurbier zijn?quote:Op donderdag 16 juli 2026 20:59 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja laten we dakloze krakers het land laten besturen.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Rapaille_Partijquote:Zo stelde hij eens voor de gevangenissen open te zetten, zodat de gevangenen konden meewerken in de woningbouw.
Klasseloze maatschappijen zijn het trouwens ook nooit geweest, in elk communistisch land had/heb je juist een bovenlaag die er wel voor zorgt dat zijzelf nooit jaren hoeven te wachten op een matig gebouwd autootje of achter het net grijpen bij economische neergang. Dat zijn ook degenen die er baat bij hebben de status quo te behouden.quote:Op donderdag 16 juli 2026 21:08 schreef Ann-Lynn het volgende:
[..]
Evenveel woonruimte = opa, oma, vader, moeder, 2 kinderen en tante, allemaal in een 3-kamer appartementje
Evenveel te besteden = voedselbonnen per gezin en uren in de rij staan om die te verzilveren, zonder garantie dat je alles krijgt.
Voordeel? Geen obesitas en vergrijzing.
Ik heb het geleefd, no thank you.
Het zijn toch veel eerder de mannen die rijk geboren zijn die het egoïstisch zijn, hadden in hun peuter en kleuterjaren nergens te weinig van en hebben nog steeds teveel geld om te besteden?quote:Op donderdag 16 juli 2026 21:07 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Linkse dictators zijn de meest egoïstische.
Zie bv noord Korea
Wat jij doet is ridiculiseren.quote:Op donderdag 16 juli 2026 21:08 schreef Ann-Lynn het volgende:
[..]
Evenveel woonruimte = opa, oma, vader, moeder, 2 kinderen en tante, allemaal in een 3-kamer appartementje
Evenveel te besteden = voedselbonnen per gezin en uren in de rij staan om die te verzilveren, zonder garantie dat je alles krijgt.
Voordeel? Geen obesitas en vergrijzing.
Ik heb het geleefd, no thank you.
Inderdaad.quote:Op donderdag 16 juli 2026 21:19 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Klasseloze maatschappijen zijn het trouwens ook nooit geweest, in elk communistisch land had/heb je juist een bovenlaag die er wel voor zorgt dat zijzelf nooit jaren hoeven te wachten op een matig gebouwd autootje of achter het net grijpen bij economische neergang. Dat zijn ook degenen die er baat bij hebben de status quo te behouden.
Nee hoor, dat zijn gewoon feiten die je niet aanstaan. Omdat jij verblind bent in jouw eigen heilige gelijk...quote:
Waar was dit?quote:Op donderdag 16 juli 2026 21:08 schreef Ann-Lynn het volgende:
[..]
Evenveel woonruimte = opa, oma, vader, moeder, 2 kinderen en tante, allemaal in een 3-kamer appartementje
Evenveel te besteden = voedselbonnen per gezin en uren in de rij staan om die te verzilveren, zonder garantie dat je alles krijgt.
Voordeel? Geen obesitas en vergrijzing.
Ik heb het geleefd, no thank you.
Nee, rijke families in Nl bv van der Valk en cloppenburg hebben weinig in de politiek te vertellen en ook net zo veel last van de regelgeving uit Brussel opgelegd uit de hoge hoed van Timmersmans en de Groenen.quote:Op donderdag 16 juli 2026 21:27 schreef torentje het volgende:
[..]
Het zijn toch veel eerder de mannen die rijk geboren zijn die het egoïstisch zijn, hadden in hun peuter en kleuterjaren nergens te weinig van en hebben nog steeds teveel geld om te besteden?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |