quote:
Syrische asielzoeker mishandelt vrouwen in Harderwijk, is niet langer welkom in Harderwijk
Kijk zo werken OPLOSSINGEN in Nederland. Een negentienjarige Syriër mishandelt drie personen, onder wie twee vrouwen, in Harderwijk. Knakker zit in het azc Harderwijk dat al DICHT had moeten zijn maar niet dicht kan, omdat de overheid de poort van Pamperpark Nederland wagenwijd open laat staan.
De gemeente heeft nu kei-hard ingegrepen tegen die agressyriër: meneer heeft een 'locatieverbod' gekregen. "Hij is niet meer welkom in het azc in Harderwijk." Zo zijn ze in Harderwijk mooi van 'm af en hebben ze elders in Nederland last van deze lul.
PROBLEM SOLVED!
quote:Burgemeester Jeroen Joon heeft hem direct laten overplaatsen. „Dit accepteren we niet.”
quote:De gemeente laat weten dat de 19-jarige asielzoeker kort na het incident is overgeplaatst. „We hebben met het COA afgesproken dat overlastgevers zo snel mogelijk uit Harderwijk moeten vertrekken.”
Hallo zeg!quote:Op woensdag 15 juli 2026 15:07 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
[..]![]()
Keihard! Nu kan hij nog wel op andere locaties vrouwen mishandelen, maar niet meer daar!
En denk je dan, dat de verantwoordelijken dan stoppen met het produceren van vee?quote:Op woensdag 15 juli 2026 16:17 schreef BlaZ het volgende:
Waarom knopen ze dit figuur niet gewoon op?
Sja, dat politici, welke dan ook, liegen mag voor niemand meer een verrassing zijn denk ik.quote:Op woensdag 15 juli 2026 16:33 schreef RotatoR het volgende:
Is dit wat Rob Jetten voor de verkiezingen bedoelde met 'overlastgevers keihard aanpakken en uitzetten'
Hij zei aanpakken he niet uitzettenquote:Op woensdag 15 juli 2026 16:33 schreef RotatoR het volgende:
Is dit wat Rob Jetten voor de verkiezingen bedoelde met 'overlastgevers keihard aanpakken en uitzetten'
Hij heeft het tijdens de verkiezingen ook meermaals over uitzetten gehad.quote:Op woensdag 15 juli 2026 16:39 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Hij zei aanpakken he niet uitzetten
https://wnl.tv/2019/04/25(...)ten-worden-aangepakt
quote:Ik ben tevreden als we de overlastgevers eindelijk keihard aanpakken en terugsturen.
https://nos.nl/collectie/(...)evriezen-basispakket
Tevreden of pas tevreden?quote:Op woensdag 15 juli 2026 17:06 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Hij heeft het tijdens de verkiezingen ook meermaals over uitzetten gehad.
[..]
Je zou hem op zijn minst in een versnelde asielprocedure kunnen zetten waarbij er eigenlijk verder nergens naar gekeken wordt en de beste man een vriendelijke "nee" te horen krijgt en het dringende "verzoek" het land per ommegaande te verlaten.quote:Op woensdag 15 juli 2026 18:09 schreef Watmoetjenou het volgende:
Gewoon lekker het land uit tiefen. Maar nee, we plaatsen hem over naar een andere gemeente
Kutland is dit aan het worden
Dat heeft men in de zomerperiode niet nodig, dan is iedereen op vakantie en let verder niemand op.quote:Op woensdag 15 juli 2026 18:55 schreef Edding345 het volgende:
NWS / Syriers terroriseren station Groningen Noord
Bijzonder toevallig en heel doorzichtig fake news.
Afleiding van iets groters? Het blijft brood en spelen.
Ik nomineer China. Die hebben daar redelijk wat ervaring mee.quote:Op woensdag 15 juli 2026 16:00 schreef Kottnauer het volgende:
Onze overheid is te soft, dat is duidelijk.
Misschien kunnen we handhaving beter commercieel uitbesteden. Met als motto:
Niet knuffelen maar knuppelen.
Vigilante gespotquote:Op woensdag 15 juli 2026 20:00 schreef Solotovski het volgende:
Dat is hier op een steenworp afstand. Ik zal de boel even goed in de gaten houden zodat het niet nog eens gebeurt.
Beter kan ik het niet uitdrukken.quote:Op woensdag 15 juli 2026 16:24 schreef StateOfMind het volgende:
Strafbare feiten plegen als je in de asielprocedure zit, zou per direct het einde van die procedure moeten betekenen.
En retour afzender.
Het is ook niet meer dan logisch toch?quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |