Wat wil je precies bereiken? Wil je jezelf als 'potentiele' vaste partner opstellen?quote:Op donderdag 9 juli 2026 01:05 schreef O0utlawz het volgende:
Dat is dus allemaal positief, maar ik krijg niet echt hoogte van haar, het is allemaal een beetje op haar initiatief. (...)
Hoe kan ik dit het beste aanpakken. Ik vind haar erg leuk maar ik ben een beetje bang om dit een echte 'date' te noemen ofzo?
Ligt er misschien ook aan of een short is toegestaan in dat zwembad.quote:Op donderdag 9 juli 2026 15:19 schreef Ferrari_Tape het volgende:
Belangrijker: trek je een strakke zwemboxer aan of een short?
Ik gok dat ze naar het strand gaan?quote:Op donderdag 9 juli 2026 15:20 schreef maily het volgende:
[..]
Ligt er misschien ook aan of een short is toegestaan in dat zwembad.
Zou zomaar kunnenquote:Op donderdag 9 juli 2026 15:42 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik gok dat ze naar het strand gaan?
Tweede keer dat deze opmerking komt.quote:Op donderdag 9 juli 2026 10:05 schreef RM-rf het volgende:
Om eerlijk te zijn, vrouwen die je leert kennen in het hulpverleningscircuit, zullen allemaal een rugzakje hebben
Precies. Ik vind het ook allemaal erg negatief. Ik denk dat TS ook wel over dingen heeft nagedacht.quote:Op donderdag 9 juli 2026 15:47 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Tweede keer dat deze opmerking komt.
Hij zit daar toch ook en heeft dan toch ook een rugzakje?
Net alsof een alcoholverslaving zoveel 'beter' en makkelijker te verslaan is?
Dat hijzelf ook een bepaalde achtergrond heeft, heb ik inderdad ook aangemerkt..quote:Op donderdag 9 juli 2026 15:47 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Tweede keer dat deze opmerking komt.
Hij zit daar toch ook en heeft dan toch ook een rugzakje?
Net alsof een alcoholverslaving zoveel 'beter' en makkelijker te verslaan is?
Nee een buitenzwembad!quote:Op donderdag 9 juli 2026 15:42 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik gok dat ze naar het strand gaan?
Veel plezier!!quote:Op donderdag 9 juli 2026 16:25 schreef O0utlawz het volgende:
Bedankt voor alle tips daar kan ik wel wat mee!
Het gewoon rustig aan doen en een beetje over mij heen laten komen !
Ik kreeg vanochtend nog een hele lieve spraakmemo dat ze er enorm veel zin in had en zin had om mij weer eens te zien !ik houd het gewoon luchtig!
Oh helemaal mee eens hoor!quote:Op donderdag 9 juli 2026 16:17 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Dat hijzelf ook een bepaalde achtergrond heeft, heb ik inderdad ook aangemerkt..
maar het gaat er verder niet om of iets "beter" zou zijn... puur erom of een eventuele relatie een goede kans van slagen heeft, en het is misschien niet politiek-correct om dat te zeggen, maar het is natuurlijk wel gewoon de realiteit en iets om rekening mee te houden...
Dat die dame mogelijk ook bepaalde problemen heeft die een rol kunnen gaan spelen in het verder verloop.
(en ook dat zijn situatie en het gegeven dat hij nu nog in behandeling is en ook zelf aangeeft zelf veel belang eraan te hechten dat die behandeling gaat slagen).
Ik geef ook aan dat dat zeker geen reden is om verder contact te gaan mijden... maar vooral om nu al goed bewust ervan te zijn en er bewust mee om te gaan om te voorkomen dat hij niet achteraf een reden kan vinden om te stellen "had ik dat maar eerder geweten".
het 'klinkt' misschien niet zo fijn, om zo openlijk zwaktes aan te spreken, maar ik zou het eerder een gezonde aanpak vinden om zoiets _niet_ te verhullen... zeker gezien de OP waarin de TS aangeeft zeer veel onzekerheden te hebben (wat verder niet verkeerd is; maar specificeer dan ook vooral je doelen en wees bewust van de valkuilen)
Beiden kunnen elkaar steunen in de verslaving en wayoflive en jong en relatief gelukkig sterven.quote:Op donderdag 9 juli 2026 16:30 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Oh helemaal mee eens hoor!
Maar zijn rugzak en terugvallen in alcholisme kan een even grote impact op haar herstel hebben. Wie weet heeft hij een gewelddadige dronk?
Ik vond gewoon dat je nadruk nogal op haar rugzakje lag en verveling, afleiding, leeftijd, breuk in gewoontes, instabiliteit,... terwijl je van hem gewoon zegt: verlies je oog niet op je afkicktraject. Al bovenstaande dingen van haar tellen gewoon ook keihard voor hem.
Ah, leuk! Veel plezier!quote:Op donderdag 9 juli 2026 16:25 schreef O0utlawz het volgende:
Bedankt voor alle tips daar kan ik wel wat mee!
Het gewoon rustig aan doen en een beetje over mij heen laten komen !
Ik kreeg vanochtend nog een hele lieve spraakmemo dat ze er enorm veel zin in had en zin had om mij weer eens te zien !ik houd het gewoon luchtig!
Dit zou inderdaad een kracht kunnen zijn in de relatie.quote:Op donderdag 9 juli 2026 16:31 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Beiden kunnen elkaar steunen in de verslaving en wayoflive en jong en relatief gelukkig sterven.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |