Als die wereldkampioen zouden worden zou dat wel een beste fluke zijn natuurlijk, al is alles beter dan een finale met Argentiniequote:
Neemaar is een slimme jongen.quote:Op zondag 5 juli 2026 23:54 schreef heywoodu het volgende:
Verrassend, Neymar erin en alles gaat naar de kloten![]()
Wel geinig, maar goed, de sponsoren hebben hun wens gehad om hem in het team te hebben, hij kon ondertussen lekker feestvieren in het nachtleven
Ook niet gek. Het aantal ploegen uit de EU is ook behoorlijk. Bovendien heeft Brazilie zich met moeite geplaatst. En mbt Zuid-Amerikaanse ploegen is alleen Argentinie nog een tegenstander van niveau. Binnen de EU zijn er dat wat meer.quote:Op zondag 5 juli 2026 23:51 schreef Saekerhett het volgende:
Sinds de winst in 2002 heeft Brazilië elke knock-outwedstrijd op het WK waarbij het een Europese tegenstander trof, verloren.
Hou dat maar in stand.
1990 en 1966 waren WIJ er nog niet bij natuurlijk.quote:Op zondag 5 juli 2026 23:55 schreef maxi-mus het volgende:
Ik kan me geen kleurlozer toernooi van Brazilie heugen.
Portugalquote:Op zondag 5 juli 2026 23:55 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Als die wereldkampioen zouden worden zou dat wel een beste fluke zijn natuurlijk, al is alles beter dan een finale met Argentinie
2014 werden ze totaal vernederd.quote:Op zondag 5 juli 2026 23:55 schreef maxi-mus het volgende:
Ik kan me geen kleurlozer toernooi van Brazilie heugen.
Toen was ik nog een slecht idee inderdaad. (in 1966 nog niets van dat)quote:Op zondag 5 juli 2026 23:55 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
1990 en 1966 waren WIJ er nog niet bij natuurlijk.
Die zitten aan de andere kantquote:
Altijd geweestquote:Op zondag 5 juli 2026 23:54 schreef raptorix het volgende:
[..]
Neymar is een extrreem matige voetballer die vooral aan zichzelf denkt.
Tot 2002. Toen was het klaar.quote:Op zondag 5 juli 2026 23:56 schreef Toby56 het volgende:
Eerlijk is eerlijk: er is in deze eeuw nauwelijks nog samba gespeeld door de Seleção.
Hooguit een paar pogingen daartoe in 2010 en 2014.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |