We gaan deze post herrineren en quoten als alle hysterische Marokkanen in de randstad overal vuurwerkbommen aan het afsteken zijn en over de rooie feestend en toeterend met hun vlag door de straten rijdenquote:Op vrijdag 26 juni 2026 08:59 schreef bianconeri het volgende:
Nederland heeft gewoon een vrij pad de volgende 2 rondes.
Marokko zou je als NL zijnde gewoon makkelijk weg moeten zetten.
Zuid-Afrika/Canada de ronde daarna zijn nog weer een niveau lager.
Anderhalf been hoor.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 08:29 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Als je het zo bekijkt staan we eigenlijk al met 1 been in de finale
Als je in Nederland woont en feest viert omdat een ander land wint, dan moet je eigenlijk gewoon een grote jongen zijn, je spulletjes pakken, je paspoortje inleveren, en in het land gaan wonen waarvoor je juicht.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 09:22 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
We gaan deze post herrineren en quoten als alle hysterische Marokkanen in de randstad overal vuurwerkbommen aan het afsteken zijn en over de rooie feestend en toeterend met hun vlag door de straten rijden
Marokko heeft de Africa Cup per email gewonnen, maar inderdaad een redelijk solide team.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 09:22 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
We gaan deze post herrineren en quoten als alle hysterische Marokkanen in de randstad overal vuurwerkbommen aan het afsteken zijn en over de rooie feestend en toeterend met hun vlag door de straten rijden
Fair point. Basically bij winst Maroc > Rellen plus overal vuurwerkbommenquote:Op vrijdag 26 juni 2026 09:28 schreef JeMoeder het volgende:
Nederland is afgebrand voordat we tegen Canada/RSA spelen. Marokkanen kunnen doorgaans een verliespotje slecht verwerken.
Misschien is het een idee om een "Purge" in te stellen die nacht: leef je uit, maar hulpdiensten gaan niet helpen.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 09:33 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Fair point. Basically bij winst Maroc > Rellen plus overal vuurwerkbommen
Bij verlies Maroc > Rellen plus overal vuurwerkbommen
Dat wordt eigenlijk al het hele WK geroepen maar vooralsnog blijft het erg rustigquote:Op vrijdag 26 juni 2026 09:33 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Fair point. Basically bij winst Maroc > Rellen plus overal vuurwerkbommen
Bij verlies Maroc > Rellen plus overal vuurwerkbommen
Doet alsnog niets af aan dat je normaal gesproken als Nederland zijnde makkelijk moet winnen.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 09:22 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
We gaan deze post herrineren en quoten als alle hysterische Marokkanen in de randstad overal vuurwerkbommen aan het afsteken zijn en over de rooie feestend en toeterend met hun vlag door de straten rijden
Het gaat er nu om dat het Nederland vs. Marokko gaat zijn en de loyaliteit van een groot aantal agressieve personen toch vooral bij Marokko ligt.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 09:40 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat wordt eigenlijk al het hele WK geroepen maar vooralsnog blijft het erg rustig
Voordeel is dat je van te voren weet dat het sowieso uit de hand gaat lopen, dus alle verloven bij de politie kunnen al ingetrokken worden.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 09:33 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Fair point. Basically bij winst Maroc > Rellen plus overal vuurwerkbommen
Bij verlies Maroc > Rellen plus overal vuurwerkbommen
Moeten ze zelf weten. Ga je lekker de kroeg in toch, daar komen hunnie nietquote:Op vrijdag 26 juni 2026 09:58 schreef JeMoeder het volgende:
[..]
Het gaat er nu om dat het Nederland vs. Marokko gaat zijn en de loyaliteit van een groot aantal agressieve personen toch vooral bij Marokko ligt.
Mwah, rellen na Nederlands elftal wedstrijden in de grote steden waren juist altijd vrij gebruikelijk. Pas sinds de laatste 10 jaar is dat wat rustiger lijkt het, zal ook met de prestaties te maken hebben.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 10:01 schreef DrDentz het volgende:
De Marokkanen moeten dan vooral vechten tegen politie en ME, want het Nederlands elftal heeft geen harde kern van hooligans. De oranjefans springen van links naar rechts en dat is het. Of de Ajax-hooligans en Feyenoord-hooligans moeten zich voor 1x verenigen en samen vechten tegen de Marokkanen in de straten.
Ik denk dat het wel meevalt i.v.m. de tijd. Als het om 20:00 was ging het sowieso mis.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 09:58 schreef -Sigaartje het volgende:
Ik hoop dat Nederland van Marokko wint. Alleen al zodat er geen straatoorlog uit gaat breken in Nederland, wat zeker gaat gebeuren als Marokko wint. Ik denk politie en ME nu al bezig zijn om mentaal al stellingen op te zetten. Als Nederland doorgaat, komt het later Duitsland of Frankrijk tegen, dan is het ook over en uit. Dus sportief gezien maakt het niet zoveel uit of Nederland wint of verliest. Alleen zullen de gevolgen hier verschrikkelijk zijn als Nederland verliest.
Twee landen waar veel Nederlanders heen zijn gemigreerd. Zouden ze daar ook last hebben van 3e generatie Nederlandse jongeren die de straten terroriseren?quote:Op vrijdag 26 juni 2026 10:08 schreef WheeledWarrior het volgende:
Canada - Zuid Afrika, wat een lolleraffiche is dat nu weer
Ook die kijken gezamenlijk Oranje, blijkbaar hebben ze daar ook een loyaliteitsprobleem.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 10:12 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Twee landen waar veel Nederlanders heen zijn gemigreerd. Zouden ze daar ook last hebben van 3e generatie Nederlandse jongeren die de straten terroriseren?
Ja, daar gat ik de wekker niet voor zetten. Ook al omdat ik vermoed dat het een enorme kutwedstrijd gaat worden.quote:
Krijg je het niet mee dan dat Nederlanders overal voor overlast zorgen in Canada?quote:Op vrijdag 26 juni 2026 10:12 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Twee landen waar veel Nederlanders heen zijn gemigreerd. Zouden ze daar ook last hebben van 3e generatie Nederlandse jongeren die de straten terroriseren?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |