Ik kan het nog bonter maken, volgens mij waren dat zelfs 7 mensenquote:Op zondag 21 juni 2026 20:15 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Maar blijven die dikke mensen de hele tijd met elkaar op 2 vierkante meter zitten?
Ja maar niet op 2 vierkante meter. En dan jij er nog bij ook.quote:Op zondag 21 juni 2026 21:51 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Ik kan het nog bonter maken, volgens mij waren dat zelfs 7 mensen
Ik zat ff terug te kijken en ik weet nog dat het heel vol zat haha
Ja das incl mij.quote:Op zondag 21 juni 2026 21:53 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ja maar niet op 2 vierkante meter. En dan jij er nog bij ook.
Maakt me niet uit tbh, ben niet de lichtste. Nooit geweest. Wel onder 120 maar met zwemmen kan ik wel goed drijven hahaquote:Op zondag 21 juni 2026 21:58 schreef Masberum het volgende:
Kunnen we wat minder de nadruk leggen op het gewicht van summer2bird? Ik heb geen idee van haar gewicht maar aardig wat reacties hier geven me het idee dat ze 120+ kilo weegt
Oke, mij maakt het wel een beetje uit. Als het wat vriendschappelijk wordt bedoeld door de rest dan oke.. ik ben zelf ook niet de lichtste, zou het wel irritant vinden als mensen zo over mij zouden praten vandaar dat ik er wat op in gaquote:Op zondag 21 juni 2026 21:59 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Maakt me niet uit tbh, ben niet de lichtste. Nooit geweest. Wel onder 120 maar met zwemmen kan ik wel goed drijven haha
Oh het was me niet echt opgevallen. Tis te warm om me druk te maken hahaquote:Op zondag 21 juni 2026 22:02 schreef Masberum het volgende:
[..]
Oke, mij maakt het wel een beetje uit. Als het wat vriendschappelijk wordt bedoeld door de rest dan oke.. ik ben zelf ook niet de lichtste, zou het wel irritant vinden als mensen zo over mij zouden praten vandaar dat ik er wat op in ga
Badje met inhoud plus jou. 770 liter = 770 kilo.quote:
Niemand had het nog over jouw gewicht.quote:Op zondag 21 juni 2026 22:03 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Oh het was me niet echt opgevallen. Tis te warm om me druk te maken haha
Half badje hehquote:Op zondag 21 juni 2026 22:04 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Badje met inhoud plus jou. 770 liter = 770 kilo.
quote:Op zondag 21 juni 2026 22:05 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Niemand had het nog over jouw gewicht.
quote:Op zondag 21 juni 2026 21:53 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ja maar niet op 2 vierkante meter. En dan jij er nog bij ook.
Dat noem jij de nadruk leggen op haar gewicht?quote:
Ja doei.quote:Op zondag 21 juni 2026 22:38 schreef Masberum het volgende:
Maar het beste is inderdaad om die trollen te laten voor wat ze zijn en je er niet druk over te maken
quote:Op zondag 21 juni 2026 20:15 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Maar blijven die dikke mensen de hele tijd met elkaar op 2 vierkante meter zitten?
quote:Op zondag 21 juni 2026 20:24 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ja, stop nou maar met dikke mensen dissen.
hoef er niet tegelijk uit toch? gewoon wat langer leeg laten lopenquote:Op zondag 21 juni 2026 18:03 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Maar is die afvoer ook geschikt voor zoveel water tegelijk?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |