Ik weet niet of jij nou het aangewezen persoontje bent om daar iets van te zeggen maat.quote:Op woensdag 10 juni 2026 10:11 schreef Red_85 het volgende:
[..]
[..]
[..]
Super waardevolle inhoudelijke reacties allemaal dit hoor. Ga zo door!
Wat een geestelijke armoe als je zo in elkaar zit.
Ben ik ook bang voor. Dit was de welbekende druppel.quote:Op woensdag 10 juni 2026 10:33 schreef Tengano het volgende:
[..]
Pfff, en dit is nog maar het begin. Eerst volgende keer wordt het nog heftiger lijkt mij.
Ja, echt genieten man. Prach-tig!quote:Op woensdag 10 juni 2026 10:39 schreef Since2003 het volgende:
Prachtig om te zien die rellen en progressieve traantjes
Hmm. Opmerkelijk, je sloeg toch net een wat andere toon aan in zomer van 2020 staat mij bij. Hoe komt dat denk je?quote:Op woensdag 10 juni 2026 10:39 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ik weet niet of jij nou het aangewezen persoontje bent om daar iets van te zeggen maat.
Het VK is één grote shitshow van falend bestuur op velerlei vlakken en ik ben elke dag blij dat er een flinke sloot water tussen hier en daar zit. Snap best dat men daar ontevreden is met de gang van zaken. Dat zou ik ook zijn. Maar ik kan absoluut geen enkel begrip opbrengen voor hersenloos tuig dat voertuigen en woningen in brand zet.
Dan was het nu een oorlogsgebied. Inclusief plunderingen.quote:Op woensdag 10 juni 2026 10:37 schreef HowardRoark het volgende:
Of moet je eens nagaan als de rollen hier waren omgedraaid, en het was geen zwarte man, maar een blanke man die zo een brute aanslag op een zwarte man uitvoerde.
Loopt wel weer los en daar hebben de relschoppers die huizen in de fik zetten voornamelijk voor gezorgd.quote:Op woensdag 10 juni 2026 10:33 schreef Tengano het volgende:
[..]
Pfff, en dit is nog maar het begin. Eerst volgende keer wordt het nog heftiger lijkt mij.
Nee hoor, ook toen heb ik geweld en vernielingen afgekeurd. Zoals ik altijd doe.quote:Op woensdag 10 juni 2026 10:40 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Hmm. Opmerkelijk, je sloeg toch net een wat andere toon aan in zomer van 2020 staat mij bij. Hoe komt dat denk je?
Jij denkt dat dat representatief is voor de bevolking?quote:Op woensdag 10 juni 2026 10:11 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Die reacties over en weer onder dat bericht - en dan zeggen dat er geen enkel teken is dat een burgeroorlog aanstaande is...dan moet je toch wel echt een struisvogel zijn hoor.
Links en rechts doen het allebei. En over tot de orde van de dag.quote:Op woensdag 10 juni 2026 10:37 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ik ben vooral benieuwd om de beweegredenen en denkbeelden van zulke mensen te begrijpen.
Wat maakte de zomer van 2020 acceptabel, maar dit niet? De realiteit is natuurlijk dat het beide niet acceptabel is, alleen destijds werd het als prima gezien, zelfs door vooraanstaande politici in de VS. 'Who said protests have to be peaceful?' zo stelde Cuomo toen doen en AOC kwam met 'The whole point of protesting is to make people uncomfortable'.
Zo rolt links, iedere keer opnieuw. En maar janken over de rechtstaat als het eens autochtonen dan wel mensen van rechts zijn die iets doen. Dit is ook waarom velen dergelijke kringen niet meer serieus nemen.
Of moet je eens nagaan als de rollen hier waren omgedraaid, en het was geen zwarte man, maar een blanke man die zo een brute aanslag op een zwarte man uitvoerde. Schuimbekkend van woede en ontsteltenis zouden de usual suspects de straat op trekken. Want dan is het natuurlijk ineens wel erg en reden tot massale ophef.
Wordt iedere keer weer bewezen inderdaad.quote:Op woensdag 10 juni 2026 10:02 schreef Tengano het volgende:
[..]
Waar "islamofobie" een belangrijke uitzondering op is. Dat is zo'n beetje de meest verstandige en rationele bang die je kunt hebben.
FTFYquote:Op woensdag 10 juni 2026 10:12 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
Wat een ravage, daar sta je dan als Oekrainse familie gevlucht voor een brute oorlog en vervolgens kom je in een halve burgeroorlog terecht omdat de overheid van mening is dat iedereen welkom is. omdat een stelletje hersenloze imbecielen op buitenlanderjacht gaan.
Wat zei user @Isdatzo tijdens de zomer van 2020 precies?quote:Op woensdag 10 juni 2026 10:40 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Hmm. Opmerkelijk, je sloeg toch net een wat andere toon aan in zomer van 2020 staat mij bij. Hoe komt dat denk je?
Dan had Starmer al twee dagen non-stop geknield.quote:Op woensdag 10 juni 2026 10:40 schreef Koortsdroom het volgende:
[..]
Dan was het nu een oorlogsgebied. Inclusief plunderingen.
Maar ook Slavisch en ze zien er niet uit als een raszuivere Ierse ginger.quote:Op woensdag 10 juni 2026 10:23 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Van wie heb je dit begrepen dan? Oekraïners zijn namelijk roomblank.
2200 dagen geleden zei ik:quote:Op woensdag 10 juni 2026 10:44 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Wat zei user @:Isdatzo tijdens de zomer van 2020 precies?
quote:Op maandag 1 juni 2020 00:06 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Wat mij betreft zijn er heel weinig zaken die geweld legitimeren.
Nee hoor, nu.nl bijvoorbeeld niet.quote:Op woensdag 10 juni 2026 10:37 schreef Caland het volgende:
[..]
Eigenlijk is elk nieuwsmedium voor de rellen al met dat nieuws gekomen.
Ik denk eerder dat ze die strategie meer zullen verfijnen en de volgende keer objecten in de fik steken die passender zijn.quote:Op woensdag 10 juni 2026 10:41 schreef Caland het volgende:
Loopt wel weer los en daar hebben de relschoppers die huizen in de fik zetten voornamelijk voor gezorgd.
Hebben we met Floyd wel gezien.quote:Op woensdag 10 juni 2026 10:37 schreef HowardRoark het volgende:
Of moet je eens nagaan als de rollen hier waren omgedraaid, en het was geen zwarte man, maar een blanke man die zo een brute aanslag op een zwarte man uitvoerde. Schuimbekkend van woede en ontsteltenis zouden de usual suspects de straat op trekken. Want dan is het natuurlijk ineens wel erg en reden tot massale ophef.
https://www.nu.nl/buitenl(...)-brand-gestoken.htmlquote:Op woensdag 10 juni 2026 10:48 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Nee hoor, nu.nl bijvoorbeeld niet.
quote:Op woensdag 10 juni 2026 10:48 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Nee hoor, nu.nl bijvoorbeeld niet.
Leuk, maar waarom is dat denk je?quote:
Mwah, nu kan iedereen terecht zijn/haar afschuw uitspreken over de geweldplegingen en groeit het daardoor ook niet bij de rest van de bevolking die wellicht wel dezelfde standpunten heeft maar niet geassocieerd wenst te worden met racistische tokkies.quote:Op woensdag 10 juni 2026 10:49 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat ze die strategie meer zullen verfijnen en de volgende keer objecten in de fik steken die passender zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |