Het is vooral vrij zinloos.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 15:25 schreef matspontius het volgende:
[..]
Is gewoon de realiteit weergeven. De obsessieve reacties van users die hier niet tegen kunnen is wel een teken aan de wand
Nee, het is niet zinloos. Waarom zou je het signalement van d edader niet in een nieuwsbericht zetten? Nu krijg je inderdaad allerlei suggesties omdat dit niet duidelijk s. geoon zeggen waar zo'n halve gare vandaan komt en wat zijn achtergrond is. Klaar met speculaties.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 15:41 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Het is vooral vrij zinloos.
Als het inderdaad 'weer' d'n buutnlanders zijn, dan heb je een stukje anekdotisch bewijs wat niet heel interessant is, de totaalcijfers zijn een stuk relevanter. Dan kun je hoogstens 'zie je wel' roepen, veel meer zegt het uiteindelijk niet.
En als het ze niet zijn dan heb je een stukje anekdotisch bewijs wat niet heel interessant is, dan kun je hoogstens 'goh, nooit gedacht' roepen. Veel meer zegt het uiteindelijk niet.
Ik heb er verder ook geen probleem mee dat het er in staat, maar ik mis het ook niet echt dat het er niet in staat.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 16:11 schreef matspontius het volgende:
[..]
Nee, het is niet zinloos. Waarom zou je het signalement van d edader niet in een nieuwsbericht zetten? Nu krijg je inderdaad allerlei suggesties omdat dit niet duidelijk s. geoon zeggen waar zo'n halve gare vandaan komt en wat zijn achtergrond is. Klaar met speculaties.
Omdat er geen behoefte is aan een signalement, de verdachten zijn immers al opgepakt.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 16:11 schreef matspontius het volgende:
[..]
Nee, het is niet zinloos. Waarom zou je het signalement van d edader niet in een nieuwsbericht zetten? Nu krijg je inderdaad allerlei suggesties omdat dit niet duidelijk s. geoon zeggen waar zo'n halve gare vandaan komt en wat zijn achtergrond is. Klaar met speculaties.
Natuurlijk kan je daar gewoon alcohol kopen en meenemen. Gewoon catering aanwezig.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 16:28 schreef Sunshine1982 het volgende:
Wat ik een beetje raar vind is dat ze bezopen in die Eurostar waren. Voor zover in weet kun je geen alcohol op de trein kopen en koffers en tassen worden voor de rit gecheckt.
Ahja, ik dacht ergens gelezen te hebben dat ze geen alcohol verkopen, maar dat doen ze inderdaad wel. My bad.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 16:31 schreef Caland het volgende:
[..]
Natuurlijk kan je daar gewoon alcohol kopen en meenemen. Gewoon catering aanwezig.
Niets anders dan het vliegtuig of de meeste andere treinen in Europa wat dat betreft.
Bij jou is er geen behoefte omdat je vaak al weet wat het signalement inhoud. Voor anderen is dat geen probleem. Alleen wokers, die zich in allerlei bochten wringen om de realiteit niet te hoeven beseffen, hebben hier moeite mee.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 16:19 schreef Caland het volgende:
[..]
Omdat er geen behoefte is aan een signalement, de verdachten zijn immers al opgepakt.
Je kan ook gewoon dergelijk gedrag afkeuren zonder dat je er een kleurtje aan moet hangen.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 16:45 schreef matspontius het volgende:
[..]
Bij jou is er geen behoefte omdat je vaak al weet wat het signalement inhoud. Voor anderen is dat geen probleem. Alleen wokers, die zich in allerlei bochten wringen om de realiteit niet te hoeven beseffen, hebben hier moeite mee.
Wie hangt er hier een kleurtje aan? Daar kom je nu zelf mee aanzetten Het gaat gewoon om het vermelden van de afkomst/achtergrond van de dader. Ook als het een roomblanke tokkie is.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 16:47 schreef Caland het volgende:
[..]
Je kan ook gewoon dergelijk gedrag afkeuren zonder dat je er een kleurtje aan moet hangen.
Ik weet dat dat heel moeilijk voor je moet zijn, maar probeer het eens.
Dus in elk soortgelijk nieuwsbericht moet volgens jou vermeld worden wat de achtergrond van de verdachte(n) is/zijn, in het geval dat ze in Nederland zijn geboren neem je daar vast geen genoegen mee: dus ook waar zijn ouder(s) zijn geboren, eventueel oma/opa. Welke tint de huidskleur heeft? Pas dan ben je tevreden?quote:Op dinsdag 9 juni 2026 16:52 schreef matspontius het volgende:
[..]
Wie hangt er hier een kleurtje aan? Daar kom je nu zelf mee aanzetten Het gaat gewoon om het vermelden van de afkomst/achtergrond van de dader. Ook als het een roomblanke tokkie is.
Je bent wel goed in anderen een schuldgevoel aanpraten, terwijl je zelf zeker geen onbeschreven blad bent.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 16:55 schreef Caland het volgende:
[..]
Dus in elk soortgelijk nieuwsbericht moet volgens jou vermeld worden wat de achtergrond van de verdachte(n) is/zijn, in het geval dat ze in Nederland zijn geboren neem je daar vast geen genoegen mee: dus ook waar zijn ouder(s) zijn geboren, eventueel oma/opa. Welke tint de huidskleur heeft? Pas dan ben je tevreden?
''We''?quote:
Ja, laten we in de toekomst iedereen die verdacht wordt van een strafbaar feit met foto, voor- en achternaam en huidstint online gooien.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 17:30 schreef Gia het volgende:
Gezien de dronken toestand van die lui, ga ik ervan uit dat het gewone Hollandse tokkies zijn. Het zou helpen om voornaam met eerste letter achternaam te vermelden om dat gespeculeerd dat het (weer) Nederlanders met een migratie-achtergrond zouden zijn, te voorkomen.
Van mij mogen ze allemaal een fikse gevangenisstraf krijgen. Baan kwijt? Jammer joh, moet je je maar gedragen.
Rare draai dit, niemand heeft het over huidtinten.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 17:33 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja, laten we in de toekomst iedereen die verdacht wordt van een strafbaar feit met foto, voor- en achternaam en huidstint online gooien.
Ja laten we dat doen.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 17:33 schreef Caland het volgende:
Ja, laten we in de toekomst iedereen die verdacht wordt van een strafbaar feit met foto, voor- en achternaam en huidstint online gooien.
Met Eurostar mag je gewoon een 6packie bij de Ah to Go halen en dat meenemen.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 16:28 schreef Sunshine1982 het volgende:
Wat ik een beetje raar vind is dat ze bezopen in die Eurostar waren. Voor zover in weet kun je geen alcohol op de trein kopen en koffers en tassen worden voor de rit gecheckt. En ik neem aan dat ze passagiers weigeren die dronken zijn.
Dus hoe konden ze in deze toestand in de trein zitten?
Ik heb het niet over foto, niet over huidtinten, en niet over achternaam.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 17:33 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja, laten we in de toekomst iedereen die verdacht wordt van een strafbaar feit met foto, voor- en achternaam en huidstint online gooien.
Jij hebt het over daders en het gaat hier nog altijd om verdachten. Eerder dat het daders zijn ben je minimaal een jaar verder en is het ook niet nieuwswaardig meer.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 18:01 schreef Gia het volgende:
[..]
Ik heb het niet over foto, niet over huidtinten, en niet over achternaam.
Voornaam en eerste letter achternaam.
Als een dader Kahlil el B. heet of Lucas C. maakt veel duidelijk en voorkomt speculaasjes. En dan weet je nog niet wie het zijn. Wat is er mis mee? Jos Brech is ook steeds Jos B. genoemd.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |