In Eindhoven wordt een gesmolten zout-reactor met Thorium als brandstof getest. Thiorium is de brandstof van de toekomst.
ASML komt ook uit de regio Eindhoven (Veldhoven). ASML bouwt de meest geavanceerde machines uit de geschiedenis van de mensheid. En dat is geen overdrijving.
Nederland is een geweldig land. Nederlanders behoren tot de meest succesvolle mensen ter wereld. Beter dan Duitsers, Engelsen, Fransen etc. Ik ben trots op Nederland. Wat een eer om deel te zijn van dit geweldige land.
https://tw.nl/eindhoven-t(...)ger-komt-dichterbij/Eindhoven test reactor die 250.000 huishoudens van stroom moet voorzien: kernenergie-gamechanger komt dichterbij
In Eindhoven wordt een nieuwe kernreactor getest die gesmolten zout gebruikt en in de toekomst stroom kan leveren voor 250.000 huishoudens. De technologie moet kernenergie veiliger en efficiėnter maken.
Klik op de link voor de rest van het nieuwsbericht.