Als het een marketingstunt is van een paar extreemrechtse politici wel ja.quote:Op zondag 7 juni 2026 09:12 schreef Pistolero het volgende:
Je zou je maar zo druk maken om de naam van een koers.
Dat die 'historische' naam ook een marketingstunt was om krantjes te verkopen vergeten we voor het gemak dan maar even.quote:Op zondag 7 juni 2026 10:39 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Als het een marketingstunt is van een paar extreemrechtse politici wel ja.
En als je een historische naam vervangt door dit gedrocht van een naam, dan al helemaal.
Edit: dus niet maar Dauphine Libere volstaat wat mij betreftquote:Op zondag 7 juni 2026 00:23 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
TT aangepast.
Engnekken Laurent Wauquiez en de toepasselijk genaamde Fabrice Pannecoucke hebben mooi het nakijken.
Omloop het Volk genot. Met trouwens een hele enge extreem rechtse link in de tweede wereldoorlog. Je zou het niet verwachten met zo'n naamquote:Op zondag 7 juni 2026 10:48 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Dat die 'historische' naam ook een marketingstunt was om krantjes te verkopen vergeten we voor het gemak dan maar even.
De Tour de France is bedacht om krantjes te verkopen, net zoals praktisch iedere andere grote wedstrijd. Dat lijkt me nou dus bij uitstek de geschiedenis van de sport.quote:Op zondag 7 juni 2026 10:48 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Dat die 'historische' naam ook een marketingstunt was om krantjes te verkopen vergeten we voor het gemak dan maar even.
Eens.quote:Op zondag 7 juni 2026 11:09 schreef H.Vviv het volgende:
Afgezien van het parcours sowieso matig om een ploegentijdrit op de derde dag te doen.
Sinds zijn kritiek op het afhaken van Vingegaard voor de UAE Tour heeft Jonas alles gewonnen waar hij aan de start stond en rijdt Joao geen deuk in een pakje boter meer.quote:
Dit is wel de naam van de koers van 17 jaar geleden, maar tochquote:Op zondag 7 juni 2026 12:39 schreef Felagund het volgende:
Goede TT, die nieuwe naam daar doen we niet aan.
Dat is wel een gemis voor Seixas. De ploegentijdrit met een renner minder (al was zijn bijdrage daarin vast niet zo groot), maar vooral voor de rest van weekquote:
Het zal wel gewoon voor het peloton zijn, maar als Pol meteen uitpakt mag Decathlon morgen 234 kilometer gaan controleren met de dag erna de ploegentijdrit.quote:Op zondag 7 juni 2026 12:16 schreef Dale__Cooper het volgende:
Sterke kopgroep, dit is voor de vluchters.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |