denk wel. waarom werkt dit topic denk je?quote:
Uhu.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 02:50 schreef kree het volgende:
[..]
denk wel. waarom werkt dit topic denk je?
niet omdat er alleen smileys zijn en bolk posts..... maargoed mss zie ik dat alleen in.
Jij hebt gewoon geslapen om nu te bolken boefje.quote:
Slaap jij ooit?quote:Op vrijdag 5 juni 2026 02:56 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Jij hebt gewoon geslapen om nu te bolken boefje.
kree, ik had het gisternacht met iemand over iets en zat met tranen in mijn ogen. Dat zijn gesprekken die er toe doen.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 02:54 schreef kree het volgende:
oke ja maar zal niet de eerste keer zijn dat ik weer eens post ofzo. en dat het naar aanleiding is van zeg maar 10 of 20 niks zeggende enzo en dat iedereen op elkaar reageert als bolk
maar oke zeg maar waar ik onwijs overheen ging dan?
is wel beetje zoals het is toch.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 02:53 schreef Bargehassus het volgende:
Omdat het gezellig is.
Omdat we dingen bij elkaar herkennen.
En toch een beetje, omdat we willen scoren.
Gekke FOK!kers dat we hier zijn.![]()
![]()
Nee, ik ben een Botje.quote:
tuurlijk en heb ik ook best gehad, dus weet je bent niet de enige erin. soms heb je goeie gesprekken toch hier met totaal onbekenden. ik onderschat dat echt niet.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 03:00 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
kree, ik had het gisternacht met iemand over iets en zat met tranen in mijn ogen. Dat zijn gesprekken die er toe doen.
Ging uit varen.quote:
Je snapt wel meer dingen niet.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 03:09 schreef kree het volgende:
sowieso snap ik die hele punten telling nog niet, ik kwam hier alleen omdat ik meeste users gezellig vond en dit topic loopt. naja. mss moet ik andere opzoeken als ik jullie verveel toch wel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |