ik heb geen idee hoe ze er aan is gekomenquote:Op woensdag 3 juni 2026 15:45 schreef LTVDK het volgende:
[..]
En schijnbaar is ze toch niet te ziek om jouw privéberichten te onderscheppen en uit te pluizen
Waarschijnlijk heeft een van die jou heeft gecontacteerd het doorgespeeld. Grote kans dat het ook nog eens iemand is die niet net als jij ook is opgepakt maar gewoon voor die Minaret werktquote:Op woensdag 3 juni 2026 15:46 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ik heb geen idee hoe ze er aan is gekomen
mja het is echt een nachtmerrie geworden zoquote:Op woensdag 3 juni 2026 15:48 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Waarschijnlijk heeft een van die jou heeft gecontacteerd het doorgespeeld. Grote kans dat het ook nog eens iemand is die niet net als jij ook is opgepakt maar gewoon voor die Minaret werkt
Snap ikquote:Op woensdag 3 juni 2026 15:49 schreef bitterbal het volgende:
[..]
mja het is echt een nachtmerrie geworden zo
Dat is een beetje de essentie van corruptie, angst zaaienquote:Op woensdag 3 juni 2026 15:46 schreef bitterbal het volgende:
grote kans dat er geen brief komt en ze mij bang probeert te maken maar de attitude is niet te geloven
Ja jij zet haar nu in een slecht daglicht en dat kost haar omzetquote:Op woensdag 3 juni 2026 15:49 schreef bitterbal het volgende:
[..]
mja het is echt een nachtmerrie geworden zo
je moet iedereen waarschuwen geen zaken met haar te doenquote:Op woensdag 3 juni 2026 15:53 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ja jij zet haar nu in een slecht daglicht en dat kost haar omzet
Ja dat snap ik, daarom gaat ze ook vervelend doen tegen jou en dreigen met rechtszakenquote:Op woensdag 3 juni 2026 15:54 schreef bitterbal het volgende:
[..]
je moet iedereen waarschuwen geen zaken met haar te doen
Lol minaretquote:Op woensdag 3 juni 2026 15:48 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Waarschijnlijk heeft een van die jou heeft gecontacteerd het doorgespeeld. Grote kans dat het ook nog eens iemand is die niet net als jij ook is opgepakt maar gewoon voor die Minaret werkt
Het is ook een principekwestie, en daarin sta ik volledig achter je. Het maakt het alleen zo lastig dat jij daar als buitenlander moet strijden tegen een local met veel macht en connecties, dat is een lastig gevechtquote:Op woensdag 3 juni 2026 16:01 schreef bitterbal het volgende:
mja iedereen hier zegt het komt wel goed maar wat komt dan goed. dat ik al dat geld verlies? en waarom, omdat zij mij zo heeft genaaid en ik moet dat maar gewoon accepteren er niet over nadenken
nee ik kan hier niet tegen vechten. heb niks op papier plus ik veroordeeld omdat zij mijn partner was. Dus kan hier niets aan doenquote:Op woensdag 3 juni 2026 16:05 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Het is ook een principekwestie, en daarin sta ik volledig achter je. Het maakt het alleen zo lastig dat jij daar als buitenlander moet strijden tegen een local met veel macht en connecties, dat is een lastig gevecht
Omdat je in haar ogen gemene dingen over haar verspreidt, dat tast het gevoel van trots en eer aan, daar zijn ze daar wat meer mee bezig dan wij hierquote:Op woensdag 3 juni 2026 16:06 schreef bitterbal het volgende:
[..]
nee ik kan hier niet tegen vechten. heb niks op papier plus ik veroordeeld omdat zij mijn partner was. Dus kan hier niets aan doen
Maar ze probeert mij gewoon de vernieling in te helpen en snap niet waarom
ja maar dat deed ik niet voordat ze mij de bak inhielpquote:Op woensdag 3 juni 2026 16:08 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Omdat je in haar ogen gemene dingen over haar verspreidt, dat tast het gevoel van trots en eer aan, daar zijn ze daar wat meer mee bezig dan wij hier
Zou me nog niet eens verbazen als ze gewoon aan heel die actie heeft meegeholpen om een hele rits woningen goedkoop op de markt te krijgenquote:Op woensdag 3 juni 2026 16:09 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja maar dat deed ik niet voordat ze mij de bak inhielp
En zij zal er allemaal mee wegkomen straks.quote:Op woensdag 3 juni 2026 16:12 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Zou me nog niet eens verbazen als ze gewoon aan heel die actie heeft meegeholpen om een hele rits woningen goedkoop op de markt te krijgen
mja dat denk ik nietquote:Op woensdag 3 juni 2026 16:12 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Zou me nog niet eens verbazen als ze gewoon aan heel die actie heeft meegeholpen om een hele rits woningen goedkoop op de markt te krijgen
yes denk minimale gevolgen voor haarquote:Op woensdag 3 juni 2026 16:13 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
En zij zal er allemaal mee wegkomen straks.
Waarschijnlijk wel ja, en dan zal ze zeker ook opeens weer plots 'genezen' zijnquote:Op woensdag 3 juni 2026 16:13 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
En zij zal er allemaal mee wegkomen straks.
Nou dat ze nu gelijk al zo in de aanval schiet op jouw bericht en met rechtszaken begint te dreigen maakt het wel aannemelijkerquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |