Dan hadden ze dat dan niet via een kansloze motie moeten regelenquote:Op vrijdag 5 juni 2026 15:51 schreef Gia het volgende:
[..]
Zie TT!! Als je het toestaat, vind je het, blijkbaar wel prima. Hij gaat tegen de wens van de tweede kamer in!
Niemand heeft gezegd dat hij het toejuicht, maar dat hij het wel prima vindt, anders zou hij de Tweede Kamer wel volgen. Die wilden hem niet in Nederland laten optreden.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 15:49 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Heb jij gehoord dat hij dergelijke uitlatingen en personen in zijn stad toejuicht?
Maar had de TK dat dat niet kunnen overrulen?quote:Op vrijdag 5 juni 2026 15:53 schreef Gia het volgende:
[..]
Niemand heeft gezegd dat hij het toejuicht, maar dat hij het wel prima vindt, anders zou hij de Tweede Kamer wel volgen. Die wilden hem niet in Nederland laten optreden.
Nee, dat kan inderdaad niet. De tweede kamer heeft daar geen zeggenschap over.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 15:54 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Maar had de TK dat dat niet kunnen overrulen?
Geeft meteen mooi de onzin van motiepolitiek aanquote:Op vrijdag 5 juni 2026 15:56 schreef Gia het volgende:
[..]
Nee, dat kan inderdaad niet. De tweede kamer heeft daar geen zeggenschap over.
Dan had de Tweede Kamer zich ook met zinnige dingen bezig kunnen houden en dit aan de rechter moeten voorleggen.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 15:56 schreef Gia het volgende:
[..]
Nee, dat kan inderdaad niet. De tweede kamer heeft daar geen zeggenschap over.
Oh, ik kom nooit in verzet. Wat iemand zegt boeit me weinig. Draaide weinig Borsato,dus dat doe ik nog steeds niet, maar R. Kelly en Michael Jackson komen geregeld voorbij in de playlist. En Kanye ook.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 15:44 schreef Tengano het volgende:
Het enige waar men in dit land tegen in verzet komt is als men kritiek op de islam heeft of tekeningetjes maakt waar mensen door van slag raken en er koppen gaan rollen. Dan komt men direct in verzet, wordt er gelijk islamofobie geschreeuwd en komt alles on hold te staan.
En al die dubbele standaarden en dubbele moraal zijn gewoon uiterst merkwaardig.
Poepoe, 150 kneuzen. Waarvan er misschien max 5 naar rapmuziek luisteren. Nee, daar moet je het van laten afhangen.Of zo'n Nanninga, die het opeens voor de joden opneemtquote:Op vrijdag 5 juni 2026 15:51 schreef Gia het volgende:
[..]
Zie TT!! Als je het toestaat, vind je het, blijkbaar wel prima. Hij gaat tegen de wens van de tweede kamer in!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |