En Rubio als mediator graagquote:Op vrijdag 29 mei 2026 17:22 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Kunnen we na de finish een camera bij Gee en Ciccone houden?
Die groep is inmiddels zo groot dat het nauwelijks nog bijzonder isquote:
Wel behoorlijk veel tijd op Arensman.quote:Op vrijdag 29 mei 2026 17:26 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Gee mooi de hele dag in de aanval voor een halve minuut winst.
Heeft heel de dag geen trap teveel gedaan.quote:Op vrijdag 29 mei 2026 17:27 schreef Pistolero het volgende:
Kuss is wel een sympathieke jongen.
Verder kan dit dus echt helemaal niet.
Gorka hier, Gorka daar?quote:Op vrijdag 29 mei 2026 17:27 schreef Scorpion_17 het volgende:
Derde is een mooie plaats maar net iets te ver weg, Thymen
Op zich niet gek nu het best gebruikelijk is om elke grote ronde een paar keer te rijden in je carrière.quote:Op vrijdag 29 mei 2026 17:25 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Die groep is inmiddels zo groot dat het nauwelijks nog bijzonder is
Zijn ook maar 22 actieve renners.quote:Op vrijdag 29 mei 2026 17:29 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Op zich niet gek nu het best gebruikelijk is om elke grote ronde een paar keer te rijden in je carrière.
Als kopman ongelimiteerd vriendjes binnenhalen. Waardoor je een ploeg overhoudt met overambitieuze kopmannen en troep.quote:Op vrijdag 29 mei 2026 17:32 schreef Pistolero het volgende:
Lidl-Trek is toch eigenlijk ook maar gewoon een lachwekkende koop-ploeg geworden zonder enige vorm van visie of tactiek. En dan straks weer miljoenen neersmijten voor een Gall, misschien gaat het dan wel lukken!
How willen ze dat gaan regelen?quote:Op vrijdag 29 mei 2026 17:36 schreef Felagund het volgende:
Piganzoli heeft nog 1:03 achterstand op Eulalio, dat wordt nog spannend morgen.
Door zo snel mogelijk de Piancavallo op te rijden?quote:Op vrijdag 29 mei 2026 17:42 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
How willen ze dat gaan regelen?
Piganzoli is al de hele Giro de betere klimmer. Een minuut op de 2e keer Piancavallo moet prima kunnen. Jonas mag lekker tempo gaan rijden voor Davide.quote:Op vrijdag 29 mei 2026 17:42 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
How willen ze dat gaan regelen?
Of Kuss moet het eens langer dan 200 meter volhouden.quote:Op vrijdag 29 mei 2026 17:43 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Piganzoli is al de hele Giro de betere klimmer. Een minuut op de 2e keer Piancavallo moet prima kunnen. Jonas mag lekker tempo gaan rijden voor Davide.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |