Mwah. Japan heeft deze discussie ook en er waait een behoorlijk r/facistische wind momenteel hier. Het is grappig dat de rol die in Nederland wordt toegeschreven aan moslims in Japan wordt toegeschreven aan Chinezen en mensen zoals ons.quote:Op woensdag 27 mei 2026 23:50 schreef Hathor het volgende:
Wel een beetje een discussie van..
Moet Nigeria overwegend zwart blijven.....JA
Moet Japan overwegend 'geel' blijven....JA
Moet Europa overwegend wit blijven....kkr racist 11111!!!einz.
Ik zou graag die mongool eens recht in zijn ogen aankijken terwijl ik de dolk in zijn maag nog eens omdraai.quote:Op donderdag 28 mei 2026 00:30 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Die loopt al rond. Volkert. Bedreigde laatst weer iemand in de trein.
Een geloofswappie dus.quote:Op donderdag 28 mei 2026 00:53 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
[..]
Een verwarde man natuurlijk. Per ongeluk een linkse politicus drie keer thuis bezocht en meer dan tien keer gestoken. :s
Alweer zie ik een user de moord op een linkse politicus bagatalliseren, je zou bijna de sherdog in willen duiken op het onderwerp Kirk. Maar het is best laat.
Zo veel.quote:Op donderdag 28 mei 2026 00:57 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ik zou graag die mongool eens recht in zijn ogen aankijken terwijl ik de dolk in zijn maag nog eens omdraai.
Wat vindt je van Andres Breivik? Ook een geloofswappie?quote:Op donderdag 28 mei 2026 00:58 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Een geloofswappie dus.
Wat en hoe je ook probeert te framen, het gaat je toch niet lukken. Je moet wel een hele rare spin vinden dit aan je geliefde zondebok te hangen.
Andres ken ik niet, is dat zijn zus?quote:Op donderdag 28 mei 2026 00:59 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
Wat vindt je van Andres Breivik? Ook een geloofswappie?
Dan ben je in mijn ogen net zo'n mongool. Als het nu de moordenaar van je kind was geweest kon ik er nog wat begrip voor opbrengen, nu behoor je tot dezelfde categorie mongolen.quote:Op donderdag 28 mei 2026 00:57 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ik zou graag die mongool eens recht in zijn ogen aankijken terwijl ik de dolk in zijn maag nog eens omdraai.
Iets met de favoriete kaart als men het niet meer weet qua argumenten omdat er al zoveel shit van links komt en het Andres getracht wordt te levelen. Iets met 'hullie doen het oooooooooowk!'quote:
Nee hoor.quote:Op donderdag 28 mei 2026 01:03 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Dan ben je in mijn ogen net zo'n mongool. Als het nu de moordenaar van je kind was geweest kon ik er nog wat begrip voor opbrengen, nu behoor je tot dezelfde categorie mongolen.
Zeker.quote:Op donderdag 28 mei 2026 01:06 schreef Michie_ het volgende:
Tokkies die in de stilte coupe praten zijn ook wel super tokkies. Vind sowieso Nederlandse treinen vergeleken treinen hier in Japan Goor en druk. En dat is echt niet dankzij immigranten. Ook Nederlanders maken er een gore puinhoop van en denken dat stilte coupe niet stil hoeft te zijn
Dat is weer iets anders. Van mij mag ie ook weggestopt worden in een inrichting.quote:Op donderdag 28 mei 2026 01:07 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Nee hoor.
Zo'n politieke moord met zo'n impact die eigenlijk nog gaande is. Nee. Die gast verdient geen plek in de naatschappij. Wegstoppen in een gesloten inrichting waar hij binnen de muren zich vrij mag bewegen, maar niet op straat.
quote:Op woensdag 27 mei 2026 23:50 schreef Hathor het volgende:
Wel een beetje een discussie van..
Moet Nigeria overwegend zwart blijven.....JA
Moet Japan overwegend 'geel' blijven....JA
Moet Europa overwegend wit blijven....kkr racist 11111!!!einz.
Maar even voor de duidelijkheid, ik zal zeker een flesje opentrekken op diegene die hem omlegt.quote:Op donderdag 28 mei 2026 01:10 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Dat is weer iets anders. Van mij mag ie ook weggestopt worden in een inrichting.
Maar even voor de duidelijkheid, ik zal zeker een flesje opentrekken op diegene die hem omlegt.quote:Op donderdag 28 mei 2026 01:10 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Dat is weer iets anders. Van mij mag ie ook weggestopt worden in een inrichting.
Waarom? Omdat ze waar zijn?quote:Op donderdag 28 mei 2026 01:14 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Rot toch op met die domme plaatjes.
Het probleem in Nederland is dat als je een probleem wilt oplossen je dus eerst moet analyseren wat het probleem is. Echter dat is een dingetje. Om een voorbeeld te geven, doordat allerlei deugneuzen besloten hebben om bepaalde zaken niet te registreren kun je het probleem feitelijk niet vaststellen.quote:Op donderdag 28 mei 2026 06:37 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Een 1e generatie Afrikaan die een Nederlands paspoort krijgt, is ook gewoon een Afrikaan die in Nederland woont.
Achterlijke discussie.
We zitten hier 3? Generaties verder, nog steeds spreken Marokkanen bijv beter Marokkaans dan Nederlands.
Staan ze met die vlag te zwaaien en leven alsof ze in Casablanca wonen.
Maw cultuur, taal, normen en waarden, je manier van leven maakt wel degelijk iets uit.
Nou is er niets mis mee dat je een bepaalde band hebt met je “roots”, maar als die roots feitelijk bovenaan staan, ben je ook dan niets meer dan een Marokkaan wat in Nederland is geboren en hier woont. (Dubbel paspoort ook nog wat bizar is dat dit word toegestaan)
Maar andersom? Stel jij gaat naar China (vul in niet westers land naar keuze) als blanke man en vrouw, je gaat daar wonen en krijgt een kindje.. ik garandeer je dat ook 100 jaar later je niet als chinees zal worden beschouwd.
Deze achterlijke discussie vind je alleen hier, hier in het westen waar “diversiteit” en anti blank je door de strot word geduwd.
Radicaal links, wat dat ben je als voor massa immigratie bent, leeft in een papieren realiteit.
Als je tijdens een discussie het op semantiek moet gooien, dan weet je dat je de discussie verloren hebt.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |