Nee, maar er staat ook nergens waar ze echt zitten, dat zou voor mij al een teken aan de wand zijn, er is geen vestigingsadres. Maar goed, ik ben dan van nature ook achterdochtig en het zou niet in me op komen om bij een onbekende webshop te bestellen.quote:Op woensdag 27 mei 2026 13:59 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Bij Van Beeckhoven Utrecht staat dat er, maar bij Van Loom Mode Utrecht staat er dit:
[..]
Als je dan 'Utrecht' in je naam hebt staan, ga je er niet vanuit dat dat logistiek centrum in China staat lijkt me.
Ik ben niet achterdochtig en ben er een keer ingetuind. Dat kan als je nog nooit van dropshipping hebt gehoord.quote:Op woensdag 27 mei 2026 16:57 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Nee, maar er staat ook nergens waar ze echt zitten, dat zou voor mij al een teken aan de wand zijn, er is geen vestigingsadres. Maar goed, ik ben dan van nature ook achterdochtig en het zou niet in me op komen om bij een onbekende webshop te bestellen.
Volgens mij heeft bol's ook (een hoop) dropshippers sowieso is dat bedrijf qua waardering voor mij van een 8 naar een 5,5 gezakt sinds 't een "platform" is met al die vage wederverkopers.quote:Op woensdag 27 mei 2026 09:43 schreef vosss het volgende:
[..]
Ik denk het wel. Daarom koop ik ook alleen nog maar bij de bol's en coolblue's en meer van zulke sites.
Ik koop dan ook alleen waar geleverd door bol.com bij staat. Maar je hebt gelijk, daar zit ook een hoop zooi tussen inmiddelsquote:Op woensdag 27 mei 2026 19:17 schreef Loohcs het volgende:
[..]
Volgens mij heeft bol's ook (een hoop) dropshippers sowieso is dat bedrijf qua waardering voor mij van een 8 naar een 5,5 gezakt sinds 't een "platform" is met al die vage wederverkopers.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |