vrouwen doen het prima in conservatieve kringen.quote:Op zaterdag 11 april 2026 22:52 schreef cosmosis het volgende:
[..]
De republikeinen zijn momenteel echt niet in staat om Controlled opposition te voeren....Het zijn de Democraten zelf die nog denken in een Woke linkse wereld te leven....Het moment dat ze uit deze gedachtengoed stappen en serieuze kandidaten naar voren schuiven, is het moment dat de Conservatives zichzelf de verdoemenis in helpen......Ow en had ik al gemeld, een vrouwelijke kandidaat loopt in de religieuze VS 10-0 achter, hoe erg het ook is....
Denk dat je dit aan de verkeerde persoon vraagt.quote:Op zondag 12 april 2026 11:04 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
Waarom hebben ze weinig op met Amerika?
Ik kan dit niet volgen. Wat bedoel je toch steeds met “zwarte mensen”?quote:Op zondag 12 april 2026 10:27 schreef Wantie het volgende:
[..]
Het mag geen zwart heten omdat Trump dat zegt.
Daarvoor heeft niemand er een probleem van gemaakt.
En nu opeens wordt ze aangevallen omdat ze in een geprivilegieerde omgeving is opgegroeid.
Met andere woorden: zo groeien zwarte mensen niet op.
Wie achter Rusland en China staat, moet worden gedeporteerd.quote:Op zondag 12 april 2026 00:47 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Als er een land daadwerkelijk behoefte heeft aan werkelijke 'freedom and democracy' is het de VS zelf wel.
Wat een stel loosers daar ook in de VS.
Er is gewoon geen enkele kandidaat verkiesbaar die in Europa niet rijp zou zijn voor het gesticht.![]()
Je kunt kiezen tussen twee hyper-kapitalistische kandidaten, ome Epstein versus iemand met het charisma van een diepvrieskist en beiden hebben helemaal niets op met de werkende klasse.
Wat een faalhazenland ook.
Kunnen we niet gewoon beter de VS ambassade sluiten en alle contacten met dat land verbreken? Misschien contacten aangaan met een land dat een betere staat van democratie heeft? Turkmenistan desnoods.![]()
Nee gewoon, alle contacten met de VS verbreken en richting het wijze oosten kijken. Rusland en China dus. Daar zitten intelligente mensen. De VS is met recht een idiocratie.
Zorgplan is al tientallen jaren beroerd, iets beter onder Obama als je in de juiste doelgroep zat. Veel mensen zijn veel meer gaan betalen. Mensen als AOC zetten de grenzen open en illegalen hebben toegang tot alle zorg en wie gaat dat betalen?quote:Op zondag 12 april 2026 11:08 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
Ik verwacht dat AOC een betere zorgplan heeft dan Trump die al jaren dat roept maar nog nooit wat heeft gepresteerd dan op Obama care te bezuinigen.
Nee hoor.quote:Op zondag 12 april 2026 11:29 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Denk dat je dit aan de verkeerde persoon vraagt.
quote:Op zondag 12 april 2026 10:23 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Het grote probleem met AOC (behalve haar 'jeugd') is dat je gelijk de rest van de The Squad dan meekrijgt met Omar en Tlaib en die hebben weinig op met Amerika.
Ahhh AOC zet de grenzen open en illegalen zonder BSN hebben toegang tot alle zorgquote:Op zondag 12 april 2026 11:53 schreef hondonspain het volgende:
[..]
Zorgplan is al tientallen jaren beroerd, iets beter onder Obama als je in de juiste doelgroep zat. Veel mensen zijn veel meer gaan betalen. Mensen als AOC zetten de grenzen open en illegalen hebben toegang tot alle zorg en wie gaat dat betalen?
yip, maar in haar ogen geen illegalen maar undocumented die op veel recht hebben ook zorg en ze haat kapitalisten, behalve haar vriendjes.quote:Op zondag 12 april 2026 11:59 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
Ahhh AOC zet de grenzen open en illegalen zonder BSN hebben toegang tot alle zorg
Ahhh ze haar kapitalisten, behalve haar vriendjesquote:Op zondag 12 april 2026 12:02 schreef hondonspain het volgende:
[..]
yip, maar in haar ogen geen illegalen maar undocumented die op veel recht hebben ook zorg en ze haat kapitalisten, behalve haar vriendjes.
Er zijn ook mensen die claimen non-binair te zijn. Ze is niet black.quote:Op zondag 12 april 2026 09:49 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dit zei Kamala daar zelf over in 2019 in de radioshow The Breakfast Club: "I'm Black and I'm proud of being Black. I was born Black, I will die Black."
Wellicht aan de vrouwen in kwestie (of gewoon even google openen)?quote:
Dat is allang uitgelegd.quote:Op zondag 12 april 2026 11:39 schreef Kottnauer het volgende:
[..]
Ik kan dit niet volgen. Wat bedoel je toch steeds met “zwarte mensen”?
Die opmerking verklaart de verbetenheid waarmee je haar afkomst wilt ontkennen.quote:Op zondag 12 april 2026 12:11 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Er zijn ook mensen die claimen non-binair te zijn. Ze is niet black.
Jij beweert dat.quote:Op zondag 12 april 2026 11:29 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Denk dat je dit aan de verkeerde persoon vraagt.
Jij stelt:quote:Op zondag 12 april 2026 12:19 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Wellicht aan de vrouwen in kwestie (of gewoon even google openen)?
Ieder mens is van Afrikaanse afkomst. De verre voorouders van alle mensen komen uit Afrika. De mensheid is in Afrika ontstaan.quote:Op zondag 12 april 2026 12:36 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat is allang uitgelegd.
Wat ik me afvraag waarom iedereen Trump napapegaait en Kamala opeens niet meer mag zeggen dat ze zwart is, ondanks haar huidskleur en deels Afrikaanse afkomst.
Kom, kom, je weet heus wel dat ze veel meer bezig zijn met de Palestijnse zaak terwijl ze in Amerikaanse politiek zitten (de dochter van Omar was volgens mij zelfs opgepakt met die protesten op de universiteiten).quote:Op zondag 12 april 2026 12:40 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
Jij stelt:
"Het grote probleem met AOC (behalve haar 'jeugd') is dat je gelijk de rest van de The Squad dan meekrijgt met Omar en Tlaib en die hebben weinig op met Amerika."
Graag wil ik weten waaruit je dit onderbouwt? Ipv met drogredenen te komen als: "Vraag het de vrouwen zelf maar"
Nee, het is raar dat er zo'n drama van wordt gemaakt sinds Trump erover is gevallen, terwijl het daarvoor geen enkel probleem was.quote:Op zondag 12 april 2026 12:52 schreef Kottnauer het volgende:
[..]
Ieder mens is van Afrikaanse afkomst. De verre voorouders van alle mensen komen uit Afrika. De mensheid is in Afrika ontstaan.
Het is dus raar, en ergerlijk, te doen alsof dit een bijzondere eigenschap die mensen met een wat lichtere huidskleur niet zouden hebben.
Kan iemand hier nog overheen voor vandaag?quote:Op zondag 12 april 2026 12:52 schreef Kottnauer het volgende:
[..]
Ieder mens is van Afrikaanse afkomst. De verre voorouders van alle mensen komen uit Afrika. De mensheid is in Afrika ontstaan.
Het is dus raar, en ergerlijk, te doen alsof dit een bijzondere eigenschap die mensen met een wat lichtere huidskleur niet zouden hebben.
Dat onderbouwt je bewering niet.quote:Op zondag 12 april 2026 13:04 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Kom, kom, je weet heus wel dat ze veel meer bezig zijn met de Palestijnse zaak terwijl ze in Amerikaanse politiek zitten (de dochter van Omar was volgens mij zelfs opgepakt met die protesten op de universiteiten).
En dat is toch een dingetje dat zelfs een deel van de Democraten wel raar zal vinden.
Dus elk politicus die bezig is met het buitenland is een verrader? Dan hou je weinig politici over, zeker nu!quote:Op zondag 12 april 2026 13:04 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Kom, kom, je weet heus wel dat ze veel meer bezig zijn met de Palestijnse zaak terwijl ze in Amerikaanse politiek zitten (de dochter van Omar was volgens mij zelfs opgepakt met die protesten op de universiteiten).
En dat is toch een dingetje dat zelfs een deel van de Democraten wel raar zal vinden.
Obama is dus blankquote:Op zondag 12 april 2026 13:06 schreef Kottnauer het volgende:
Kamala Harris is een rijkeluiskind. Opgegroeid in weelde met alle privileges die daar bij horen. Net zoals Trump eigenlijk. Haar ouders waren goedbetaalde academici.
In hoeverre haar rijkdom is ter herleiden naar haar voorvader Hamilton Brown, de blanke slavenhouder op Jamaica, is lastig in cijfers uit te drukken.
De suggestie dat Harris “zwart” zou zijn is potsierlijk. Daarmee wekt zij ten onrechte de suggestie dat ze ook een beetje slachtoffer is van de slavernij uit vorige eeuwen, terwijl het tegendeel waar is.
Het is vrij normaal om iemand aan te duiden met een bepaald lichamelijk kenmerk dat hem onderscheidt van anderen in een groep.quote:
Waarom wil jij dat ze zwart is? Ze is Indiaas en Afrikaans/blank gemixed.quote:Op zondag 12 april 2026 12:37 schreef Wantie het volgende:
[..]
Die opmerking verklaart de verbetenheid waarmee je haar afkomst wilt ontkennen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |