Als het goed is zit Arrieta er nog, die kan ook nog mooi even een paar plekjes opschuiven.quote:Op zaterdag 11 april 2026 17:01 schreef H.Vviv het volgende:
Soler die nog op kop gaat rammen in de achtervolging
Dan zou het EWP in werking worden gesteld.quote:Op zaterdag 11 april 2026 17:10 schreef H.Vviv het volgende:
Dit weer moest eigenlijk morgen vallen rondom Roubaix.
Denk het niet eigenlijk..quote:Op zaterdag 11 april 2026 17:12 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Dan zou het EWP in werking worden gesteld.
Aliens met menselijkheid, dat kennen we niet meer in het wielrennen.quote:Op zaterdag 11 april 2026 17:16 schreef Szura het volgende:
Zou wel mooi zijn als deze actie bestraft wordt door een totale ineenstorting
Knakworsten die baskenland winnen, dat zou wel wat zijn. Voorlopig heeft hij nog een paar minuten marge.quote:Op zaterdag 11 april 2026 17:16 schreef Szura het volgende:
Zou wel mooi zijn als deze actie bestraft wordt door een totale ineenstorting
quote:Op zaterdag 11 april 2026 16:38 schreef H.Vviv het volgende:
Op dit moment over Parijs-Roubaix praten, zeer matig.
quote:Op zaterdag 11 april 2026 17:10 schreef H.Vviv het volgende:
Dit weer moest eigenlijk morgen vallen rondom Roubaix.
Daarvoor heb je ploegleiders in de wagen om in te grijpen. Iedereen die een beetje koers kijkt weet dit op het moment dat Seixas in de aanval dat dit gaat gebeuren.quote:Op zaterdag 11 april 2026 17:16 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Seixas wordt hier wel vakkundig gekookt.
Al doet ie dat vooral zichzelf aan.
En toch is dit de enige WT-rittenkoers waar Pogi wel is gestart, maar nooit wonquote:Op zaterdag 11 april 2026 17:17 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Aliens met menselijkheid, dat kunnen we niet meer in het wielrennen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |