Zo te lezen mogen jullie haar houden.quote:
En komende week weer als een dominee het afkeuren dat Laporte hatelijke berichten krijgt.quote:Op zondag 5 april 2026 10:04 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Karrel deelt meteen een sneer uit aan Laporte. De nieuwe zondebok is uit.
Rogers heeft daar enkele miljoenen opgestreken voor het ontwerp.quote:Op zondag 5 april 2026 10:05 schreef AllesKaputt het volgende:
Gerechtsgebouw Antwerpen ziet er uit als een orkenbarak uit Mordor.
Ziet er toch nog beter uit dan de gemiddelde Vlaamse lintbebouwing.quote:Op zondag 5 april 2026 10:06 schreef The_Undertone het volgende:
[..]
Rogers heeft daar enkele miljoenen opgestreken voor het ontwerp.
Ze valt op oudere mannen, we houden haar.quote:Op zondag 5 april 2026 10:05 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Zo te lezen mogen jullie haar houden.
Nu nog Pogi en het ligt volledig open voor Wout en Remcoquote:Op zondag 5 april 2026 10:06 schreef Steven184 het volgende:
Matje last van zijn buik. Wedstrijd klaar.
waar lees je datquote:Op zondag 5 april 2026 10:06 schreef Steven184 het volgende:
Matje last van zijn buik. Wedstrijd klaar.
Moet ik ook altijdquote:Op zondag 5 april 2026 10:12 schreef The_Undertone het volgende:
Ik vind dat altijd zo absurd, na 5 km gaan zeiken.
Nou ja, ik kan me indenken dat het toch alweer een half uur geleden is ofzo en dat het dan fijn is om vlak voor de start nog even de boel te legenquote:Op zondag 5 april 2026 10:12 schreef The_Undertone het volgende:
Ik vind dat altijd zo absurd, na 5 km gaan zeiken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |