Ja ze was al begonnen met iets beweerde ze onlangs! Ik snap niks van die vrouwquote:Op woensdag 25 maart 2026 13:08 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
Wat voor onzin kraamt de boze mama nou weer uit over bijwerkingen?
🤣 de tandjes... neem nog een red bull ofzo
Maar... ineens bedacht ik me... had zij even terug niet al beweert dat ze al begonnen was met medicijnen? En vonden we haar overdreven hysterisch? Of ben ik ik even in de war?
Sorry off-topic maar ik heb als adhd’er ook een vaardigheden cursus gevolgd waarbij de nadruk op plannen lag. Kan inmiddels plannen als een pro maar ja, de uitvoering he? Queen uitstellen hierquote:Op woensdag 25 maart 2026 10:16 schreef Moppie1982 het volgende:
[..]
Precies dit! Bij haar is alles een excuus, ook als je adhd hebt kan je leren plannen, zij schuift alles af op haar diagnose.
En dan idd die redbull erbij 🤣
Behalve als ze hebben gedúrfd om de kraskaartenspullen niet bij elkaar te zetten 😁quote:Op woensdag 25 maart 2026 14:03 schreef Weerikier het volgende:
Sanneke heeft de supermarkt ondekt hoor. Weer een heerlijke bron van zeur inspiratie voor haar. Mensen geven Mijan een handje, niet goed, mensen negeren Mijan, niet goed, mensen herkennen Mijan, niet goed. Nog niet te spreken over hoe irritant alle andere mensen zijn met hun winkelwagentje. Sanneke zelf is waarschijnlijk wel het toonbeeld van de beleefde en goed gemanierde supermarktganger. 🙄
Dat eet mijn puber in de schoolpauze, halen ze stokbroden en een fles knoflooksaus. En meuren wat ze doenquote:Op woensdag 25 maart 2026 11:28 schreef Lalaland79 het volgende:
[..]
Weer eens wat anders dan chips of een afbak stokbrood met kruidenboter🤪
Dit! Dit is hier nu al zo vaak aangehaald. Focus op de fluflu's, niet op de users hier. Lees er gewoon overheen als iets je niet aanstaat, zaken die tegen de huisregels van FOK! schuren, kun je natuurlijk wel altijd melden.quote:Op woensdag 25 maart 2026 13:03 schreef Rimboequeen het volgende:
[..]
... En bovendien zouden we geen commentaar op elkaar meer geven en toch blijft dat steeds een ding.
Ok wie heeft daar last van? Ik zeg letterlijk dat ze er niemand kwaad mee doen door verliefd door Paris te lopen,.Als ik van iedereen die verliefd door Parijs loopt last heb heb ik een zwaar leven.🤣😂quote:Op woensdag 25 maart 2026 12:43 schreef Debuurvrouwvan het volgende:
[..]
Daar doet ze dus wel veel kwaad mee. Is al meerdere keren aan je uitgelegd, maar dat negeer je. Prima ,dat is jouw keuze, maar jouw visie is nu inmiddels ook duidelijk.
Aan veel dingen geven ze een willekeurig prijs. Benieuwd wat dat potje crème van 15 ml zou moeten kosten en die ingebonden blaadjes van dat bakkertje (..).quote:Op woensdag 25 maart 2026 14:35 schreef Rimboequeen het volgende:
Ik kijk naar die aansmeerboxmetgebakkenlucht van AM. Met maar liefst een waarde van ¤255 terwijl die maar ¤50 kost. WOW!!!
Ze geven aan dat de waarde van de online workshop van AM met de zuurdesemdame ¤39,95 is. Stel dat die box 500 maal verkocht wordt dan is die workshop volgens hen dus ¤20.000 waard! Toppunt van creatief rekenen/boekhouden.
Ik ben heel benieuwd hoeveel mensen er weer in gaan trappen dit keer
die creme kost 39,95 bij de eerste de beste webshop die ik zocht via google (https://www.foodforskin.c(...)9rlXpYU3NOR4gX59BWew)quote:Op woensdag 25 maart 2026 14:42 schreef Huisopdehoek het volgende:
[..]
Aan veel dingen geven ze een willekeurig prijs. Benieuwd wat dat potje crème van 15 ml zou moeten kosten en die ingebonden blaadjes van dat bakkertje (..).
Maar de volgmoekes zullen wel zitten te wachten zodat ze de hihi-cursus piemelkleien kunnen doen en ondertissennvrafen kan stellen aan de opperkleier. Maar geen kritische, want die beantwoord ze niet.
De regels zijn versoepeld, bijnamen en kwetsende opmerkingen kun je melden via een tr maar word niet veelquote:Op woensdag 25 maart 2026 14:27 schreef Fietsbel26 het volgende:
[..]
Dit! Dit is hier nu al zo vaak aangehaald. Focus op de fluflu's, niet op de users hier. Lees er gewoon overheen als iets je niet aanstaat, zaken die tegen de huisregels van FOK! schuren, kun je natuurlijk wel altijd melden.
Vroegah (ca 10/15 jaar geleden) kwam ik veeeel in SHO! Ik volgde alle gates en heb zo vaak tranen gelachen. Daar werd iedere BN'er de maat genomen (Pwtwies, braadkip Sabia, Ruud met z'n golftas) en daar werd puur op speculaties gepost of dat wat gemeld werd bij Boulevard of in de Story stond (heel soms was er een insider, ik kan me nog iemand uit Volendam herinneren). Ik kan echt iedereen met teveel tijd (DBM, Sanneke: lezen jullie mee..) aanraden die oude topics door te lezen. Zoveel humor zat daar in, en ja, wel over de ellende (meestal scheidingen) van een ander. Maar is dat niet compleet mens-eigen (ik bedoel: RTL Boulevard, de Story/Prive, Help mijn man is klusser, ik vertrek, enz)? En mensen die daar geen plezier aan beleefden die kwamen niet in die topics. Net zoals ik niet in een topic over koken kom, want niet mijn ding.
Toen waren we denkbeeldige vliegen op de muur maar nu met Instagram&co zitten we er "live" bij. Ik ben niet dom, ik weet ook dat (in mijn geval MCW) dat laat zien wat ze wil laten zien. Dit is haar werk en hier zal met de SocialAgency (of hoe heet dat bureau?) vast een hele strategie voor bedacht zijn. Prima, haar leven.
Ik heb echter de afgelopen uren een paar keer hardop gelachen over posts hier en ben blij dat er meer mensen deze 'hobby' met mij delen. Daarnaast heb ik ook echt niet de intentie om iemand met een andere mening dan de mijne op andere gedachten te moeten brengen (zowel users hier, als de diverse fluflu's) maar ik zou het ook waarderen als een ander mij dan in rust mijn 10minuten pleziertje laat hebben (en echt; uitspraken die in strijd zijn met de forumregels moeten gemeld worden). Dit is gewoon mijn guilty pleasure, zoals dat vroeger de SHO-gates waren. Dank.
#ditwasmijnspreekbeurt,zijnernogvragen?
Voor 50 ml.quote:Op woensdag 25 maart 2026 14:45 schreef poohenzo het volgende:
[..]
die creme kost 39,95 bij de eerste de beste webshop die ik zocht via google (https://www.foodforskin.care/products/tomato-base-cream?variant=50697634218248&country=NL¤cy=EUR&utm_medium=product_sync&utm_source=google&utm_content=sag_organic&utm_campaign=sag_organic&srsltid=AfmBOopidsnE_TBBTgiCpwApfIixZs8PB3uCRJG9rlXpYU3NOR4gX59BWew)
dus mocht iemand fan zijn van dat spul dan krijg je de rest van de box er bijna gratis bij hahaha
Ik spiekte even op haar site. Het is een hobbybakker, en die vraagt 8,95 voor een gedroogde starter (en daar komen nog verzendkosten bij), terwijl alleen al op insta er zoveel adressen zijn te vinden waar je - gratis en voor niets - een werkende starter kan halen. Digitaal boek, gewoon een PDF met info die je overal gratis kan vinden, voor 14,95.quote:Op woensdag 25 maart 2026 14:42 schreef Huisopdehoek het volgende:
[..]
Aan veel dingen geven ze een willekeurig prijs. Benieuwd wat dat potje crème van 15 ml zou moeten kosten en die ingebonden blaadjes van dat bakkertje (..).
joh je hebt gelijk!!!quote:Op woensdag 25 maart 2026 14:49 schreef Harper het volgende:
[..]
Voor 50 ml.
Het potje in de box is maar 15 ml.
Hij kende de combinatie adhd en...niet. Dat was een combinatie die niet kon. Stelde verschillende soorten medicatie voor maar alles had zoveel bijwerkingen dat dat hem ook niet werd.quote:Op woensdag 25 maart 2026 14:49 schreef Dievanhiernaast het volgende:
Ik heb geen zin om naar de spreekbeurt van DBM te luisteren, wat heeft de psychiater fout?
Of het een tester is weet ik niet maar de foto´s van AM met het mini-potje zijn een beetje lachwekkend.quote:Op woensdag 25 maart 2026 14:59 schreef poohenzo het volgende:
[..]
joh je hebt gelijk!!!
dan zijn dit gewoon de testers die ze in de box gegooid hebben..
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |