quote:
hiernogsteedsgeenemailbolkquote:
Dat is ook klote.quote:
Ja baal daar echt goed van, de persberichten die ik op FOK! plaat komen daar ook b innenquote:
Ja dat ook, en het mooie is dat doen ze ook want ik heb toen de automatische betaling stopgezet omdat ze veel te veel afschrevenquote:Op dinsdag 24 maart 2026 08:27 schreef gebrokenglas het volgende:
En dat het een gratis dienst is van ze en dat je blij mag zijn als het werkt, is ook onzin want ze maken zelf gebruik van het mailsysteem door de facturen naar datzelfde ziggo mailadres te sturen.
Ook nogquote:Op dinsdag 24 maart 2026 08:29 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja dat ook, en het mooie is dat doen ze ook want ik heb toen de automatische betaling stopgezet omdat ze veel te veel afschreven
Gewoon lappen!quote:Op dinsdag 24 maart 2026 08:29 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja dat ook, en het mooie is dat doen ze ook want ik heb toen de automatische betaling stopgezet omdat ze veel te veel afschreven
Ga dan ook op tijd naar bed en neem voldoende slaap Gaat nog een keertje fout bij jouquote:Op dinsdag 24 maart 2026 08:32 schreef mario390 het volgende:
zondag avond nach volleyball ben ik van stoel zo gevallen dat sogar de monitor op vloer krachte en ik blutete op or en been
nee ik kwam zo 21:30 thuis dronken heb gegeten en dann gevallenquote:Op dinsdag 24 maart 2026 08:33 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ga dan ook op tijd naar bed en neem voldoende slaap Gaat nog een keertje fout bij jou
Ja dan ook eigenschuld dommiequote:Op dinsdag 24 maart 2026 08:37 schreef mario390 het volgende:
[..]
nee ik kwam zo 21:30 thuis dronken heb gegeten en dann gevallen
Mooie tijd voor een ronde bierquote:Op dinsdag 24 maart 2026 08:43 schreef mario390 het volgende:
bürgermeister en nog en hebben ronden bier gezahlt
Je bent er ook niet meer in de nachten, dan pak je ook niet veelquote:
GGBolkquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |