Dat was vrijdag al het gevalquote:Op zondag 22 maart 2026 15:52 schreef Marcoss het volgende:
Denk dat Groenewegen inmiddels al meer punten heeft gepakt dan de hele ploeg van Picnic dit jaar
Was vooraf ook al aangekondigd. Pijnlijk wel.quote:Op zondag 22 maart 2026 15:44 schreef Dale__Cooper het volgende:
Frits mag sprinten. Jakobsen in laatste wiel
Die harde laatste beurt van De Hond was ook niet slim. Als hij zich daar niet opblaast blijft hij erbij en valt het in ieder geval niet stil.quote:Op zondag 22 maart 2026 15:50 schreef Marcoss het volgende:
Bijzonder gereden van Sentjens, als die doorrijdt, sprinten ze altijd voor de zege
Mooi dat Biesterbos het zo lekker meedraait. Vooraf was er veel kritiek dat hij een contract kreeg, maar hij hoort qua punten dit jaar bij de top5 in de ploeg.quote:Op zondag 22 maart 2026 16:07 schreef wimderon het volgende:
[..]
Was vooraf ook al aangekondigd. Pijnlijk wel.
Cofidis?quote:Op dinsdag 24 maart 2026 14:35 schreef De_Verschoppeling het volgende:
De ene kopman laat je niet starten in Milaan-San Remo en Brugge (gewoon eigenlijk alle relevante wedstrijden dit voorjaar) om zijn mentale weerbaarheid niet teveel op de proef te stellen.
De andere kopman stuur je met al zijn fysieke mankementen van de ene koers naar de andere koers.
Dat kan maar één team zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |