quote:DE KOERSPROFESSOR. “Ik denk dat Wout van Aert in staat was geweest om Tadej Pogacar te volgen op de Cipressa”
Ook koersprofessor Marc Sergeant zat een middag lang aan zijn tv-toestel gekluisterd voor een legendarische editie van Milaan-Sanremo. Kopecky, Pogacar, Van der Poel of Van Aert: ook Sergeant wist niet waar eerst kijken.
(...)
“Wat als Wout van Aert niet betrokken raakt in die valpartij met Pogacar? Het is helaas de vraag waar we nooit een antwoord op zullen krijgen. En het is, Wout van Aert zijnde, toch om in uw stuur te bijten dat enkel hij van fiets moet wisselen. Als je dan uiteindelijk nog derde wordt, dan denk ik dat hij in staat zou zijn geweest om mee te gaan met Pogacar op de Cipressa. Ik stel ook vast dat de ploeg zich echt heeft gesmeten voor Van Aert.”
“Deze derde plaats is de bevestiging dat hij naar een niveau aan het groeien is dat hij vermoedelijk lang niet meer heeft gehad. Iedereen gelooft nu weer in Wouts kansen voor de wedstrijden die er zitten aan te komen. Want geloof me, iedereen wilde derde worden. Je geraakt niet zomaar weg uit die achtervolgende groep. En hij slaagde erin om uit de greep te blijven van die groep. Deze derde plaats is voor Wout van Aert een kleine overwinning op zich.”
Dit soort analyses zijn toch heerlijkquote:
Moet je voorstellen dat Pogacar een Belg was geweest. Dan waren we al 3 heiligverklaringen verder, was Pogacar de koning en minister-president van België tegelijkertijd en had hij minimaal een dagelijkse real-life serie gehad.quote:Op zondag 22 maart 2026 13:23 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Dit soort analyses zijn toch heerlijk. Berichten over Sarah zijn er wel over maar op een andere manier ook vermakelijk. Wat een land
Koppie pasta van een Vlaamse krant.quote:Op zondag 22 maart 2026 14:04 schreef Felagund het volgende:
WOUT is de Morele winnaar, dit keer niet eens volgens Sporza:
https://www.wielerflits.n(...)weer-in-zijn-kansen/
Of hij was al ten onder gegaan aan de druk in de Tour van 2020 waar hij nu relatief in de schaduw richting de Tour kon en dat eigenlijk tot het slotweekend ook zo bleefquote:Op zondag 22 maart 2026 13:58 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Moet je voorstellen dat Pogacar een Belg was geweest. Dan waren we al 3 heiligverklaringen verder, was Pogacar de koning en minister-president van België tegelijkertijd en had hij minimaal een dagelijkse real-life serie gehad.
Daarna verloor hij al die sprints inderdaad, prutser is het eigenlijk ookquote:Op zondag 22 maart 2026 10:26 schreef TAmaru het volgende:
Jongens toch, waar hebben we weer naar zitten kijken
Wat een kerel is het toch, hij blijft elke keer maar weer verbazen
Ik had wat problemen met mijn stream en ondertussen las ik de berichten dat de Pog gecrasht was op luttele kilometers voor de Cipressa
Ik panikeerde natuurlijk een beetje en dacht dat het niet meer goed ging komen, maar toen de stream het weer deed reden Pogacar, Pidcock en Van der Poel opeens voorop
Heb wel even wat tranen moeten laten na de finish, ongelooflijke prestatie weer van de GOAT
Misschien had hij ergens wel mazzel dat hij door die val wellicht niet 100% was en daardoor Pidcock meekreeg, want die kon natuurlijk mee ronddraaien
Ik bedacht mij trouwens: wanneer was het voor het laatste dat Pogacar de overwinning pakte in een sprint in een eendagskoers? Lombardije een aantal jaar geleden tegen Mas, 2022?
Welke zijn dat dan? Amstel vorig jaar, Milaan-Sanremo vorig jaar, ... ?quote:Op zondag 22 maart 2026 14:11 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Daarna verloor hij al die sprints inderdaad, prutser is het eigenlijk ook
E3 2023, MSR 2024, Quebec 2024 ook nogquote:Op zondag 22 maart 2026 15:03 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Welke zijn dat dan? Amstel vorig jaar, Milaan-Sanremo vorig jaar, ... ?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 22 maart 2026 15:37 schreef Marcoss het volgende:
[..]
E3 2023, MSR 2024, Quebec 2024 ook nogIk moet wel zeggen dat ik geen moment het gevoel had dat hij gisteren die sprint van Pidcock ging verliezen. Na al die jaren proberen ging hij zich deze kans gewoonweg niet laten ontnemen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The problem with socialism is that you eventually run out of other people's money
quote:Op zondag 22 maart 2026 15:37 schreef wimderon het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Met Hauptman aan het roer zijn de tegenstanders vissenvoer.
Ja, hij reed de Poggio (op de laatste 200-300 meter na) ook sneller op dan het achtervolgende peloton van 30 man.quote:Op zaterdag 21 maart 2026 20:19 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Toch was zijn vorm in de Tirreno wel echt goed. Kan ook gewoon een mindere dag zijn in combinatie met de inspanningen die hij moest doen om terug te komen na de val
Een optie voor een toekomstige veiling, zoals Jutta's Leerdam 'gedragen' Olympisch schaatspak.quote:Op dinsdag 24 maart 2026 06:48 schreef Pino112 het volgende:
Pogačar’s mechanic, Bo¨tjan Kavčnik, reveals:
“Only after the finish did we realize Tadej had ridden the finale on a cracked frame.”
“The rear traingle was damaged, but fortunately it held together. Had Tadej known the true condition of the bike, he would never have descended so aggressively as he even attacked on the descent and when he tried to push Tom Pidcock to the limit.”
“Tadej crashed on his left side, where there’s no gear shifter, but the crash mode was still triggered. He reset it himself and didn’t notice anything else wrong, so we didn’t change the bike.”
“By the way, it was also the first time he opted for a single front chainring. By removing the front derailleur and extra chainring, we saved weight and improved aerodynamics. He also used taller wheels with narrower tires: 28 mm this year compared to 30 mm last year. Our performance team calculated that this setup would be optimal for such a fast race.”
“This bike will now go into his special collection, it cannot be used anymore.”
Source: https://www.delo.si/sport(...)-zlomljenim-okvirjem
Het begint wel echt een kloon van Lance te worden, ook al met zijn 'Ik doneer geld om arme kindjes met kanker te helpen!!'quote:
Toen was het stukken makkelijker.quote:Op dinsdag 24 maart 2026 13:27 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Het begint wel echt een kloon van Lance te worden, ook al met zijn 'Ik doneer geld om arme kindjes met kanker te helpen!!'
Dan is dus de vraag: Wie is de moderne versie van Landis die dit gedrocht ten val gaat brengen?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |