Gerechtigheid halen? Mits TS een en ander goed gedocumenteerd heeft.quote:Op maandag 2 maart 2026 10:10 schreef CoolGuy het volgende:
Oke en wat is de endgame? Wat wil je bereiken met het indienen van die klachten?
Precies, voorkomen dat andere mensen misschien hetzelfde overkomt. Op zich heb ik bewijs, ik film namelijk al mijn reparaties waarbij duidelijk te zien is dat dit niet kapot is.quote:Op maandag 2 maart 2026 19:15 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Gerechtigheid halen? Mits TS een en ander goed gedocumenteerd heeft.
Ik snap je wel.quote:Op dinsdag 3 maart 2026 07:45 schreef boegschroef het volgende:
[..]
Precies, voorkomen dat andere mensen misschien hetzelfde overkomt. Op zich heb ik bewijs, ik film namelijk al mijn reparaties waarbij duidelijk te zien is dat dit niet kapot is.
Ik weet eigenlijk ook nieteens wat me het meeste dwars zit, de garage die een 'foute call maakt' en vervolgens veel te veel rekent om het te repareren. Of de RDW die een steekproef geeft en eigenlijk niet kijkt of het daadwerkelijk afkeur is. De RDW zou er moeten zijn om je te beschermen in dit geval. En daar zijn ze in tekort geschoten./
Ja, Ik heb de fusekogel met hoes vervangen.quote:Op dinsdag 3 maart 2026 07:55 schreef phpmystyle het volgende:
el dat is afgekeurd (die hoes) daarna niet meer is verva
Wat is jouw relatie met de garage of het RDW dan precies (behalve niets)?quote:Op maandag 2 maart 2026 09:58 schreef boegschroef het volgende:
Vorige week is auto van een vriend afgekeurd...
[...]
Nu twijfel ik eraan om 2 klachten in te dienen
En hoe reageerde de klant toen?quote:Op dinsdag 3 maart 2026 22:45 schreef Lospedrosa het volgende:
We hadden ooit een garage voor tig bedrijfsbusjes die we verdachten van een milde vorm van oplichting. Bij onderhoud stonden altijd forse kosten als oliefilters, interieurs filters enz.,je kent het wel.
Hebben we bij een paar bussen iets kleins gegraveerd in bepaalde onderdelen zoals het oliefilter.
Bij controle bleek dat het oliefilter helemaal opgepoetst was maar de gravering zat er nog in….
We hadden de bedrijfsbusjes in onderhoud bij een garage. Ja dat is een betere zin.quote:
Ik dacht dat jij die garage wasquote:Op dinsdag 3 maart 2026 22:47 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
We hadden de bedrijfsbusjes in onderhoud bij een garage. Ja dat is een betere zin.
Ghehe nee joh.quote:
Mis ik iets?quote:Op maandag 2 maart 2026 09:58 schreef boegschroef het volgende:
Vorige week is auto van een vriend afgekeurd op 'Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af'.
Uiteindelijk heb ik dit weekend de auto gemaakt (fusee kogel met hoes vervangen) oem onderdeel a 35 euro, werk +- 25 minuten.
Nu twijfel ik eraan om 2 klachten in te dienen,
quote:
Je bedoelt dat een monteur nogal makkelijk complete onderdelen vervangt i.p.v. door noeste arbeid het onderdeel oplapt?quote:En het is vaak ook gewoon lui personeel zonder dat de chef het weet hè.
Klopt. Ook ondergewaardeerd tov andere technische beroepen, terwijl een automonteur best brede kennis heeft zo is mijn indruk.quote:En het verdient ook nog kut hé?
quote:Op dinsdag 3 maart 2026 22:32 schreef baskick het volgende:
[..]
Wat is jouw relatie met de garage of het RDW dan precies (behalve niets)?
Jullie gaan de wereld ook niet redden he. Als ik zie dat iemand onrecht aangedaan wordt wil ik actie ondernemen. Niet aan de zijlijn blijven staan. Zeker als ik de bewijzen in handen heb.quote:
Dat.quote:Op woensdag 4 maart 2026 07:42 schreef boegschroef het volgende:
[..]
[..]
Jullie gaan de wereld ook niet redden he. Als ik zie dat iemand onrecht aangedaan wordt wil ik actie ondernemen. Niet aan de zijlijn blijven staan. Zeker als ik de bewijzen in handen heb.
Als jullie zien dat de vrouw van de buurman elke dag in elkaar gemept wordt door de buurman, gaan jullie dan naar de buurvrouw en zeggen dat ze maar aangifte moeten doen of ga je zelf even bellen naar de politie of een andere instantie... manmanman wat een houding weer.
Die toevallig ook nog zin heeft om deze kwestie persoonlijk aan te grijpen en er niet 1 maar zelfs 2 klachten voor in wil dienen.quote:Op woensdag 4 maart 2026 16:06 schreef loveli het volgende:
[..]
Een goede vriend met een brug, gereedschap en gouden handjes, denk ik.
Vet aan buitenkant hoes/rubber, dus hoes dicht niet goed af. Zo denkt de garage waarschijnlijk. En dan niet verder kijken dan neus.quote:2.
Stofhoezen van fuseekogels moeten deugdelijk zijn bevestigd en mogen niet zodanig zijn beschadigd dat de hoezen niet meer afdichten.
Een porsche gt3 maar dat ligt nu even stil omdat volgende week mijn nieuwe garage gebouwd gaat worden.quote:Op woensdag 4 maart 2026 16:10 schreef loveli het volgende:
Over gouden handjes gesproken, wat is je huidige project?
quote:Op woensdag 4 maart 2026 17:26 schreef boegschroef het volgende:
[..]
Een porsche gt3 maar dat ligt nu even stil omdat volgende week mijn nieuwe garage gebouwd gaat worden.
Nice. En de auto ook.quote:Op woensdag 4 maart 2026 17:26 schreef boegschroef het volgende:
[..]
Een porsche gt3 maar dat ligt nu even stil omdat volgende week mijn nieuwe garage gebouwd gaat worden.
De keurmeester wordt gesteekproeft. 2 strafpunten voor een verkeerde uitkomst, 1 punt bij een goede. Weet niet precies hoe lang je niet mag keuren als je punten op zijn, maar niemand is blij met 2 strafpunten.quote:Op donderdag 5 maart 2026 18:57 schreef Leandra het volgende:
Ik snap het niet, de auto was afgekeurd en toen kwam er een steekproef vanwege die afkeur?
En ik maar denken dat er alleen een steekproefherkeuring kwam na een goedkeur?!
Edit: een rondje Google leert dat dat idd kan.
Je kunt je maat aanraden een klacht in te dienen, maar waarom zou jij dat gaan doen? De garage ziet je aankomen.quote:Op woensdag 4 maart 2026 07:42 schreef boegschroef het volgende:
[..]
[..]
Jullie gaan de wereld ook niet redden he. Als ik zie dat iemand onrecht aangedaan wordt wil ik actie ondernemen. Niet aan de zijlijn blijven staan. Zeker als ik de bewijzen in handen heb.
Ja, goede vergelijking wel.quote:Als jullie zien dat de vrouw van de buurman elke dag in elkaar gemept wordt door de buurman, gaan jullie dan naar de buurvrouw en zeggen dat ze maar aangifte moeten doen of ga je zelf even bellen naar de politie of een andere instantie... manmanman wat een houding weer.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |