Bij mij staat mijn adres er nu ook opquote:Op zondag 1 maart 2026 17:04 schreef JopieKlaassen het volgende:
Ik sta er zelf nu ook tussen, maar meer dan mn mailadres aan relevante info ben ik nog niet tegengekomen.
Ik ben nog niet door de hele dataset, dus wellicht staat er nog meer van me.quote:Op zondag 1 maart 2026 17:34 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Bij mij staat mijn adres er nu ook op![]()
IBAN heb ik niet gezien in wat ik doorgestuurd gekregen heb maar ik heb het niet zelf gecontroleerd dus helmaal uitsluiten doe ik het ook niet.
Echt zo. Nu moet iedereen het zelf maar uitzoeken.quote:Op zondag 1 maart 2026 17:17 schreef S95Sedan het volgende:
Waarom is er geen centraal (overheids) orgaan welke dit soort data binnenhaalt en ervoor zorgt dat iedereen die daadwerkelijk wil zien wat er gelekt is een aanvraag kan doen en een exacte uitdraai krijgt van zijn/haar gegevens...
Dit hele gezeik laat mooi zien hoeveel Nederland achterloopt op ict en hoe belabberd dit geregeld is, man man man.
Ze gaan er sowieso niet achterkomen omdat de bestanden op een Russische server staan.quote:Op zondag 1 maart 2026 18:56 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Echt zo. Nu moet iedereen het zelf maar uitzoeken.
Ja, het downloaden is illegaal, maar wel de beste manier om precies erachter te komen wat van jou gelekt is. Als de overheid (of Odido mijn part) hier niks aan doet, hoe kan je het de mensen dan kwalijk nemen?
Hoe bedoel je? Jij hebt de data toch ook gedownload? (Sorry ben echt een leek met dit soort dingen)quote:Op zondag 1 maart 2026 18:57 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ze gaan er sowieso niet achterkomen omdat de bestanden op een Russische server staan.
Bij mij uiteindelijk alleen naam, telefoonnummer en e-mail. In de dataset van vandaag zaten geen adresgegevens als ik het goed zag. Tenzij de dataset niet consistent is. Al kan het natuurlijk zijn dat de datastructuur van mobiele telefoon abonnementen anders is dan van internetabonnementen.quote:Op zondag 1 maart 2026 18:58 schreef Wicky15 het volgende:
Zat er vandaag (uiteraard) zelf ook bij. Wat ik alleen niet snap is dat bij mij, maar ook bij mijn ouders het alleen lijkt of het e-mailadres gelekt is, en voor de rest niks? Telefoonnummer niet, adres niet, IBAN niet.
Dat ik niet verwacht dat ze van een Russisch bedrijf de acces logs gaan krijgen, daarnaast schat ik in dat het bestand dermate veel gedownload is dat Nederlandse OM een poging gaat doen.quote:Op zondag 1 maart 2026 18:59 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Hoe bedoel je? Jij hebt de data toch ook gedownload? (Sorry ben echt een leek met dit soort dingen)
Nog even gecheckt en hier telefoonnummer toch ook inderdaad. Als het klopt en geen adresgegevens, valt het nog mee? In hoeverre het mee kan vallenquote:Op zondag 1 maart 2026 19:01 schreef JopieKlaassen het volgende:
[..]
Bij mij uiteindelijk alleen naam, telefoonnummer en e-mail. In de dataset van vandaag zaten geen adresgegevens als ik het goed zag. Tenzij de dataset niet consistent is.
Een poging om?quote:Op zondag 1 maart 2026 19:02 schreef raptorix het volgende:
[..]
Daarnaast schat ik in dat het bestand dermate veel gedownload is dat Nederlandse OM een poging gaat doen.
Dan ga ik het maar niet downloadenquote:Op zondag 1 maart 2026 19:09 schreef raptorix het volgende:
[..]
Op te vragen wie het bestand heeft gedownload.
Vooral niet doen, het is in principe ook strafbaar.quote:Op zondag 1 maart 2026 19:10 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Dan ga ik het maar niet downloadenAls is het wel verleidelijk. Maar ik voel me er ook eigenlijk helemaal niet goed bij om allemaal gegevens van andere mensen te zien.
Waar zie je dat ergens.quote:Op zondag 1 maart 2026 18:58 schreef Wicky15 het volgende:
Zat er vandaag (uiteraard) zelf ook bij. Wat ik alleen niet snap is dat bij mij, maar ook bij mijn ouders het alleen lijkt of het e-mailadres en telefoonnummer gelekt zijn, en voor de rest niks? Adres niet, IBAN niet.
Ook een probleem uiteraard, maargoed de data ligt toch al op straat. Afgaan op vage beschrijvingen van Odido/HIBP schiet ook niet op, helemaal om te voorkomen dat.quote:Op zondag 1 maart 2026 18:56 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Echt zo. Nu moet iedereen het zelf maar uitzoeken.
Ja, het downloaden is illegaal, maar wel de beste manier om precies erachter te komen wat van jou gelekt is. Als de overheid (of Odido mijn part) hier niks aan doet, hoe kan je het de mensen dan kwalijk nemen?
Ik wil niets downloaden, ik wil wel graag precies weten welke info ze van mij hebben.quote:Op zondag 1 maart 2026 19:02 schreef raptorix het volgende:
[..]
Dat ik niet verwacht dat ze van een Russisch bedrijf de acces logs gaan krijgen, daarnaast schat ik in dat het bestand dermate veel gedownload is dat Nederlandse OM een poging gaat doen.
Vooral de _c (customized) velden lijken mij interessant.quote:Op zondag 1 maart 2026 07:53 schreef JopieKlaassen het volgende:
Mijn ietwat matige laptop heeft hier nogal moeite mee, het is een bestand van 87 GB
Dit bestand bevat iets meer dan 15 miljoen regels van het volgende formaat:
[ code verwijderd ]
Lijkt dus vrijwel alle (platte) data te zijn zonder de correspondentie met de klanten.
Hier kan je het checken:quote:Op zondag 1 maart 2026 21:02 schreef D. het volgende:
[..]
Ik wil niets downloaden, ik wil wel graag precies weten welke info ze van mij hebben.
Da's toch wel het minste wat Odido kan doen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |