Maar dat is dan ook weer niet de bedoeling natuurlijk..quote:Op maandag 23 februari 2026 08:32 schreef Maretakje het volgende:
Het zal mij niet verbazen als ze de verhuurder van de caravan gaat bespelen.
Ik wil een maand langer in de caravan blijven (gratis uiteraard) want jij zei dat we voor lange tijd hier konden wonen. Het regent en waait dus ik kan niet klussen. Door jou zijn we op extra kosten gejaagd. Enz enz.
En dan is de kans er dat die man zegt, nou vooruit dan maar, maar je borg krijg je niet terug. Of laat het schoonmaken van de caravan maar zitten dat doe ik wel.
Ik moet eerlijk zeggen dat ik het ook een beetje pesterig vind zo’n poll. Ben zeker geen Sanneke-fan maar vind dit gewoon een beetje flauw.quote:Op maandag 23 februari 2026 08:36 schreef Mirp het volgende:
Ik ben benieuwd of we vandaag ook een story krijgen dat we weer aan het pesten zijn, met het raden van de datum wanneer ze over gaat.
Ach ze heeft haar eigen " droomvlucht"quote:Op maandag 23 februari 2026 07:49 schreef brilduiker1973 het volgende:
En de verjaardag van Sanneke valt helaas ook in de soep want er moet geklust worden, geen Efteling dus.
Flauw is het, vind het geen pesten maar da's misschien voor iedereen anders (en dat mag)quote:Op maandag 23 februari 2026 08:38 schreef Hyacinth het volgende:
[..]
Ik moet eerlijk zeggen dat ik het ook een beetje pesterig vind zo’n poll. Ben zeker geen Sanneke-fan maar vind dit gewoon een beetje flauw.
Absoluut flauw, maar wel leuk.quote:Op maandag 23 februari 2026 08:44 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Flauw is het, vind het geen pesten maar da's misschien voor iedereen anders (en dat mag)
Want ze is - net als Flap - vast een medisch wonder.quote:Op maandag 23 februari 2026 08:55 schreef Moppie1982 het volgende:
Nou iedereen ook zo nieuwsgierig naar de diagnose van DBM ik zeg dat ze niets heeft maaaaaar ze nog gaan onderzoeken want..
Hoezo is het zo spannend dat ze helemaal zit te trillen?? 🤯 ze doet net of ze in de wachtkamer van de oncologie zit voor de uitslag van een scan ofzo (dan snap ik het!)quote:Op maandag 23 februari 2026 08:55 schreef Moppie1982 het volgende:
Nou iedereen ook zo nieuwsgierig naar de diagnose van DBM ik zeg dat ze niets heeft maaaaaar ze nog gaan onderzoeken want..
Medisch raadsel he... een wonder is als ze helemaal beter zijn... dat levert geen content dus gebeurt nietquote:Op maandag 23 februari 2026 09:01 schreef Moedervan4kids het volgende:
[..]
Want ze is - net als Flap - vast een medisch wonder.
Hahaha daarom 🤣quote:Op maandag 23 februari 2026 09:01 schreef Moedervan4kids het volgende:
[..]
Want ze is - net als Flap - vast een medisch wonder.
Oh wauwww zie dit nu pas! Net alsof ze door de pet scan is heen gegaanquote:Op maandag 23 februari 2026 09:06 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Hoezo is het zo spannend dat ze helemaal zit te trillen?? 🤯 ze doet net of ze in de wachtkamer van de oncologie zit voor de uitslag van een scan ofzo (dan snap ik het!)
Nee uiteraard niet, maar de beste man kan het niet allemaal gratis doen hè. Of ze haalt kind er ook nog bij en een paar huil stories ofzo.quote:Op maandag 23 februari 2026 08:36 schreef Huisopdehoek het volgende:
[..]
Maar dat is dan ook weer niet de bedoeling natuurlijk..
Ben geblokt op treads, maar snap niet als je nu staat te trillen dat je ook even treads gaat vol schelden!quote:Op maandag 23 februari 2026 09:09 schreef Mallorcameisje het volgende:
DBM is weer lekker vriendelijk op de vroege ochtend (threads off course). Echt die B kan beter uit haar naam, of het wordt de Botte mama want Blije mama??? Misschien als ze straks haar diagnose heeft, is ze even Blije mama 😐
Wauw inderdaad 😳 Och hoeveel beter zou het zijn als zij stopt met social media, en hulp gaat zoeken voor al haar angsten en alles. Over Flap is ook niks meer gemeld na het onderzoek, benieuwd wanneer daar weer wat over wordt gemeld. Ze hebben nu in ieder geval lekker vakantie (gelukkig want flap was al ziek..) zal ze nog gaan sporten deze week??? Dit weekend is de wedstrijd toch?quote:Op maandag 23 februari 2026 09:06 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Hoezo is het zo spannend dat ze helemaal zit te trillen?? 🤯 ze doet net of ze in de wachtkamer van de oncologie zit voor de uitslag van een scan ofzo (dan snap ik het!)
Haar eigen moeder?quote:Op maandag 23 februari 2026 09:16 schreef Flipperkast_007 het volgende:
Natuurlijk krijgt ze die diagnose. Als je uitvergroot wat je problemen zijn (de ASS-gegoogled zijn), en je houdt dat 3 gesprekken vol, dan krijg je de diagnose.
Maandenlange studie en uitvergroten van je eigen issues die 100% ASS-gerelateerd zijn, dan ga je er zelf ook in geloven he. Ook al ziet je moeder dat anders.
Op threads zegt ze thuis te zijn om te werken aan haar herstel 🤔 welk herstel? Waarvan? En wat doet ze dan precies om te herstellen????quote:Op maandag 23 februari 2026 09:09 schreef Mallorcameisje het volgende:
DBM is weer lekker vriendelijk op de vroege ochtend (threads off course). Echt die B kan beter uit haar naam, of het wordt de Botte mama want Blije mama??? Misschien als ze straks haar diagnose heeft, is ze even Blije mama 😐
Ja flauw is het natuurlijk ook, vind ik ook. Maar pesten? Dat vind ik wel meevallen.quote:Op maandag 23 februari 2026 08:38 schreef Hyacinth het volgende:
[..]
Ik moet eerlijk zeggen dat ik het ook een beetje pesterig vind zo’n poll. Ben zeker geen Sanneke-fan maar vind dit gewoon een beetje flauw.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |