quote:Op zondag 22 februari 2026 17:36 schreef StateOfMind het volgende:
De afdeling Photoshop draait overuren nu
Morgen ben ik dus een hersenchirurgquote:Op zondag 22 februari 2026 18:06 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]![]()
https://www.phonydiploma.com/
Klik en klaar
Dan is er gelijk een hoop werk voor je want ze zijn daar allemaal knettergekquote:Op zondag 22 februari 2026 18:08 schreef StateOfMind het volgende:
Morgen ben ik dus een hersenchirurg
quote:Op zondag 22 februari 2026 18:43 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Dan is er gelijk een hoop werk voor je want ze zijn daar allemaal knettergek
Je hebt PvdA-GL nodig voor een motie van wantrouwen en dat gaat nooit gebeuren. Ik denk ook niet dat VVD de boel gaat laten klappen. Voor je het weet ben je vier jaar verder met dit rariteitenkabinet en dat is vier jaar lang iedere week duizend asielzoekers + nog de nareizigers.quote:Op zondag 22 februari 2026 18:16 schreef Chivaz het volgende:
Dit kabinet valt binnen 2 jaar, kan ook niet anders. De waanzinnige plannen die ze hebben vallen niet in goede aarde bij mensen en de problemen omtrent immigratie worden totaal niet aangepakt.
Klopt, maar deze mp vindt het geweldig als Rutte ons weer eens anaal vernedertquote:Op zondag 22 februari 2026 21:13 schreef Satan_Guardian_Angel het volgende:
Dit kabinet is niet opgewassen tegen daddy Trump
Ik heb gestemPtquote:Op maandag 23 februari 2026 09:23 schreef ikweethetookniet het volgende:
Zelfs live op tv te volgen op npo1 vanaf 09.50
Welke mongool gaat hier naar kijken ?
[poll=9689]
Voor het eind van het jaar is dit "kabinet" gevallen...quote:Op zondag 22 februari 2026 15:17 schreef Cruzinats het volgende:
We hadden het lang niet slecht onder Schoof als je kijkt naar dit kabinet en haar plannen. Het gewone volk gaat Geert nog missen, let op mijn woorden.
De vvd haalt stekker uit dit kabinet als ze denken de verkiezingen mee te kunnen winnen.quote:Op zondag 22 februari 2026 21:08 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
Je hebt PvdA-GL nodig voor een motie van wantrouwen en dat gaat nooit gebeuren. Ik denk ook niet dat VVD de boel gaat laten klappen. Voor je het weet ben je vier jaar verder met dit rariteitenkabinet en dat is vier jaar lang iedere week duizend asielzoekers + nog de nareizigers.
Geert zat in het kabinet?quote:Op zondag 22 februari 2026 15:17 schreef Cruzinats het volgende:
We hadden het lang niet slecht onder Schoof als je kijkt naar dit kabinet en haar plannen. Het gewone volk gaat Geert nog missen, let op mijn woorden.
Mooi die gelijkheid. Wel alleen als het uitkomt.quote:Het betekent dat de mannelijke ministers zich tussen de beëdiging en het bordes moeten omkleden. Een zaal in het paleis fungeert als gezamenlijke kleedkamer. Voor vrouwen gelden geen bijzondere kledingregels.
Kabinet Schoof, je weet wel die precies helemaal niks voor elkaar hebben gekregen, gaan we nog missen met zijn allen, allen.quote:
Alleen het GEWONE volk. De ELITE heeft het weer goed voor elkaar.quote:Op maandag 23 februari 2026 09:56 schreef Caland het volgende:
[..]
Kabinet Schoof, je weet wel die precies helemaal niks voor elkaar hebben gekregen, gaan we nog missen met zijn allen, allen.
Met die geniale box 3 uitvindingquote:Op maandag 23 februari 2026 09:43 schreef ESF1Gamer het volgende:
De vvd haalt stekker uit dit kabinet als ze denken de verkiezingen mee te kunnen winnen.
Nou ik ken er wel een paar:quote:Op maandag 23 februari 2026 10:13 schreef Zoddie het volgende:
Volgens mij ook echt een kabinet waar niemand echt enthousiast over is.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |