Een bericht van eerder dit jaar:quote:Op dinsdag 6 oktober 2026 11:45 schreef vencodark het volgende:
Toegegeven: Asjemenou het is gelukt en chapeau voor deze prestatie.
Voor iemand die zo rond de 60 zit, ziet hij er goed uit.
Moet er wel een googletje op naslaan hoe oud hij precies is.
En toch vraag ik me af of er niet wat spuitjes Ozempic zijn gebruikt,quote:Op dinsdag 6 oktober 2026 11:46 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Dit. Geen fan van Gordon, maar dit vergt heel wat discipline. Respect.
Ik heb dat eigenlijk zelden bij de covers van Mens Health. Misschien omdat het verschil opeens te groot is ofzo.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 09:56 schreef Radegast het volgende:
Knap om meer dan 30 kilo af te vallen, maar erg gezond vind ik hem er nu ook weer niet uitzien eerlijk gezegd.
Ik vind hem er goed uitzien.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 09:56 schreef Radegast het volgende:
Knap om meer dan 30 kilo af te vallen, maar erg gezond vind ik hem er nu ook weer niet uitzien eerlijk gezegd.
Heeft @Chipszak daar kennis uit eerste hand van?quote:Op woensdag 7 oktober 2026 10:09 schreef Sunshine1982 het volgende:
@Chipszak ik had dat idee eigenlijk ook dat zijn hoofd er niet echt op past. Het is niet in verhouding met zijn lichaam? Is het wel zijn lichaam?
Een spijker zal altijd een spijker blijven, hence de 'skippen ze legday' mannen in de sportschool, die er helaas niet meer van kunnen maken. Gordon heeft een vrij standaard postuur.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 10:43 schreef MultiBanaan het volgende:
Wel bizar dat hij toch serieus wat spiermassa heeft aangelegd op zijn leeftijd, terwijl Daan Boom en Bram Krikke toch vooral gedetailleerde spijkers zijn op de helft van zijn leeftijd
Mwa, waarom zou Ozempic o.i.d een rol spelen? Hij is niet van gigantisch naar mega dun gegaan.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 09:48 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
En toch vraag ik me af of er niet wat spuitjes Ozempic zijn gebruikt,. Hoewel hij er wel gezonder uitziet dan voorheen en dat is natuurlijk jippie voor hem en zijn diabetes. Dus dat is mooi,
.
Die cover hadden ze wel mooier mogen schieten overigens! Zijn hoofd lijkt wel op zijn lijf gephotoshopt.
Hij zegt dat zelf: https://www.shownieuws.nl(...)besluit-weer-gestoptquote:Op woensdag 7 oktober 2026 11:37 schreef vencodark het volgende:
[..]
Mwa, waarom zou Ozempic o.i.d een rol spelen? Hij is niet van gigantisch naar mega dun gegaan.
Sporten en diëten kunnen prima dit resultaat opleveren.![]()
Verder eens met de comments over de cover. Die kon echt wel beter.
Voor een man van 58 binnen een jaar bereikt? Zeker nietquote:Op woensdag 7 oktober 2026 11:19 schreef Pisces het volgende:
[..]
Een spijker zal altijd een spijker blijven, hence de 'skippen ze legday' mannen in de sportschool, die er helaas niet meer van kunnen maken. Gordon heeft een vrij standaard postuur.
Met standaard bedoelde ik de bouw zoals je ook type spijker en type dikke kuiten hebt, iets dat losstaat van wel of niet sporten. Stalpoten of type spijker kun je amper tot niks aan doen. (Net als extreem brede heupen.) Gordon is geen lat of breedpoot, heeft imo geen onmogelijke bouw.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 17:14 schreef MultiBanaan het volgende:
[..]
Voor een man van 58 binnen een jaar bereikt? Zeker niet
Ik welquote:Op woensdag 7 oktober 2026 17:17 schreef Pisces het volgende:
[..]
Met standaard bedoelde ik de bouw zoals je ook type spijker en type dikke kuiten hebt, iets dat losstaat van wel of niet sporten. Stalpoten of type spijker kun je amper tot niks aan doen. (Net als extreem brede heupen.) Gordon is geen lat of breedpoot, heeft imo geen onmogelijke bouw.
Ik geloof best dat je dit in een jaar kan bereiken. Wel met de disclaimer dat ik hem niet naakt heb gezien aan de start van het traject.
Maar dat staat dan ook niet gelijk aan Ozempic-gebruik. Extreem dun door dit soort medicatie is omdat men te lang doorgaat en te veel gebruikt. Als je er normaal mee omgaat, kom je er gewoon normaal, maar wel dunner, uit te zien.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 11:37 schreef vencodark het volgende:
[..]
Mwa, waarom zou Ozempic o.i.d een rol spelen? Hij is niet van gigantisch naar mega dun gegaan.
Sporten en diëten kunnen prima dit resultaat opleveren.![]()
Verder eens met de comments over de cover. Die kon echt wel beter.
Ik vind het er ook niet gezond uitzien, maar hou sowieso niet van de afgetraindequote:Op woensdag 7 oktober 2026 09:56 schreef Radegast het volgende:
Knap om meer dan 30 kilo af te vallen, maar erg gezond vind ik hem er nu ook weer niet uitzien eerlijk gezegd.
Joh die heeft afgelopen maanden waarschijnlijk op gekookte kip en broccoli geleefd. Ook daar gaat je lichaam uiteindelijk protesterenquote:Op zaterdag 10 oktober 2026 12:35 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik vind het er ook niet gezond uitzien, maar hou sowieso niet van de afgetrainde
Nu is de vraag:quote:Op zaterdag 10 oktober 2026 21:07 schreef Ole het volgende:
Maar hoe dan ook hij heeft het wel gedaan!
Laatste periode is hij 'droog' geweest. Geleefd op gekookte kip, tonijn en broccoli. Dus komende maand komt er wel wat vet bij denk ik. Volkomen normaal na droogtrainenquote:Op vrijdag 16 oktober 2026 19:52 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik vind de opties best nog positief
Dit is rete ongezond dus beter houdt hij dit überhaupt niet vol.quote:
Dit dus. Mits ie van zijn cokedieet af is, wat ik ernstig betwijfel.quote:Op vrijdag 16 oktober 2026 19:58 schreef Ole het volgende:
[..]
Laatste periode is hij 'droog' geweest. Geleefd op gekookte kip, tonijn en broccoli. Dus komende maand komt er wel wat vet bij denk ik. Volkomen normaal na droogtrainen
Uhquote:Op vrijdag 16 oktober 2026 20:00 schreef Regilio_ het volgende:
[..]
Dit dus. Mits ie van zijn cokedieet af is, wat ik ernstig betwijfel.
Ik bedoel eens met je. Hij zal het uiteraard ontkennenquote:
Ik denk dat een beetje vet erbij niet het meest erge is waarin Gordon weer zal vervallen.quote:Op vrijdag 16 oktober 2026 19:58 schreef Ole het volgende:
[..]
Laatste periode is hij 'droog' geweest. Geleefd op gekookte kip, tonijn en broccoli. Dus komende maand komt er wel wat vet bij denk ik. Volkomen normaal na droogtrainen
quote:Op vrijdag 16 oktober 2026 20:07 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik denk dat een beetje vet erbij niet het meest erge is waarin Gordon weer zal vervallen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |