Rykkje zei in de NOS podcast dat Wiklund nog wel eens last heeft van teveel druk/aandacht en dat ze daardoor minder goed rijdt dan ze kan. Dat heeft haar al goede resultaten gekost op WKs en de vorige OS.quote:Op dinsdag 3 februari 2026 13:51 schreef Remco het volgende:
Ik hoop Beune, als Wiklund weer zo'n dag heeft dat ze net fatsoenlijk door de laatste ronde komt ben ik bang dat het Wiklund wordt.
Annemarie Thomas en Marianne Timmer ookquote:Op dinsdag 3 februari 2026 18:06 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik heb meer zin in de 3000 meter mannen.
Mysterieus.quote:Op vrijdag 6 februari 2026 12:50 schreef Hugo_Treger het volgende:
Beune buiten het podium. Beargumenteer ik later.
Debutant Beune wil niet alleen denken aan goud: 'Dan kan het alleen maar tegenvallen' - https://nos.nl/l/2601171quote:Op dinsdag 3 februari 2026 17:02 schreef RedWhiteArmy1983 het volgende:
1. Beune
2. Wiklund
3. Groenewoud
Dark horses: Lollo (thuisrijdster) en Conijn (kan altijd verrassen)
Als Beune eindigt met 0 individueel goud nadat ze de afgelopen 2 jaar op 3 verschillende afstanden wereldkampioen werd zou dat natuurlijk gewoon een enorme flop zijn.quote:Op vrijdag 6 februari 2026 13:07 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Debutant Beune wil niet alleen denken aan goud: 'Dan kan het alleen maar tegenvallen' - https://nos.nl/l/2601171
Beune bezwijkt nu al onder de druk van de Prumjur Liek
Dan was het ruim winnen van de WB 2 weken terug toch niet heel slim, dan komt die enorme druk vanzelf..quote:Op dinsdag 3 februari 2026 15:12 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Rykkje zei in de NOS podcast dat Wiklund nog wel eens last heeft van teveel druk/aandacht en dat ze daardoor minder goed rijdt dan ze kan. Dat heeft haar al goede resultaten gekost op WKs en de vorige OS.
Het hele team weet tegenwoordig dat ze haar daarmee moeten helpen, maar of dat genoeg gaat zijn voor zoiets groots als de spelen is natuurlijk de vraag.
Beune was toch diegene die in oktober al een filmpje had opgenomen voor een sponsor waar ze moest zeggen 3x goud te hebben gewonnen?quote:Op vrijdag 6 februari 2026 13:07 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Debutant Beune wil niet alleen denken aan goud: 'Dan kan het alleen maar tegenvallen' - https://nos.nl/l/2601171
Beune bezwijkt nu al onder de druk van de Prumjur Liek
Aan de andere kant, zo kan je ook druk zetten zoals Wüst en Ter Mors eens dedenquote:Op vrijdag 6 februari 2026 14:27 schreef Dale__Cooper het volgende:
Dit lijkt ideaal voor Groenewoud inderdaad. WIklund binnen een seconde houden en de laatste ronde er overheen. Eerste rit van het toernooi voor Conijn lijkt mij wel lastig, geen enkele referentie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |