Indrukwekkendquote:Op dinsdag 3 februari 2026 08:18 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Pull ups blijven verbluffend moeilijk idd
Ik kan er momenteel één en niet eens met echt mooie techniek.
Ooit kon ik er zes met 2x in de week oefenen. We komen er wel weer.
Nooit gedacht dat het zo moeilijk zou zijn. Trainer vertelde dat er veel techniek bij komt kijken en een hoop spieren. Voor mij is het een doel voor dit jaar om te halen.quote:Op dinsdag 3 februari 2026 08:18 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Pull ups blijven verbluffend moeilijk idd
Ik kan er momenteel één en niet eens met echt mooie techniek.
Ooit kon ik er zes met 2x in de week oefenen. We komen er wel weer.
Komen wij van dezelfde band misschien? Dat zou wel een en ander verklaren.quote:Op dinsdag 3 februari 2026 09:05 schreef Clubsoda het volgende:
Dat herken ik wel, ik ben echt geen fijngebouwd popje maar heb wel hele tengere handen en voeten. Ik heb bijvoorbeeld dezelfde schoenmaat en twee ringmaten minder dan mijn vrouw, die 10 centimeter kleiner en 20 kilo lichter isIk heb dus heel snel blessures aan mijn polsen, vingers, voeten, enkels. Maandagochtendmodel
Nu de 200 leg press me voorlopig door de neus geboord is door een blessure in mijn kuit, staat de pull up na een complete set push ups (eentje lukt wel, maar ik hou ze niet vol) ook bovenaan mijn lijstje.quote:Op dinsdag 3 februari 2026 09:16 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Nooit gedacht dat het zo moeilijk zou zijn. Trainer vertelde dat er veel techniek bij komt kijken en een hoop spieren. Voor mij is het een doel voor dit jaar om te halen.
Ja, leukquote:Op dinsdag 3 februari 2026 09:13 schreef AnneX het volgende:
Spannend @:sigme met een aanstaand puppy nest!
Dat wordt een vertederend gekrioel in de kraamkamer en op het erf strakjes.
@:Kaatje1 Wat zijn de klachten wisselend! in ernst en/of momenten.
Of is er voor jou wel een patroon?
@:Morgane89 het volgende eiland is - tromroffel 😂- Terschelling.
Alle provincies zijn in de loop der jaren bezocht, gekampeerd, huisjes, bijzondere verblijven. En toen kwam het idee van de eilanden bezoeken.
Wij zijn met een kleine groep van 4 gezinnen en gaan nu weer zonder de volwassen kinderen, die inmiddels het huis uit zijn.
Ken je Terschelling?
Vandaag een inhaaldagje huishouden en een mogelijke marktplaats aankoop.
Mn.X kwam ‘toevallig’ 😇 een optie van een plafonnière tegen.
Het is een heel groot bedrijf met vestigingen in verschillende staten. Sommige lui zijn die-hard Trump gekkies, anderen lachen m'n collega hard uit toen ie gevraagd werd naar z'n mening over Trump en met meel in z'n mond iets neutraals uitkraamde.quote:Op dinsdag 3 februari 2026 08:58 schreef Kaatje1 het volgende:
Mogge!
Da’s best vervelend voor cliënt @:derLudolf hebben ze Trump al bedankt?
Nog maar niet naar de boten, het gaat een stuk beter maar fietsen zou een te grote uitdaging worden (na een nacht slaap staan de afdrukken van de steunkous nog in m’n been). Ook de tandarts morgen maar afgezegd en verzet, morgen afzeggen zou me geld gekost hebben.
Ik zou mij niet als voorbeeld nemen. Denk ik. Ik kom van heel ver qua spieropbouw. Ik ben pas 1.5 jaar bezig.quote:Op dinsdag 3 februari 2026 09:26 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Nu de 200 leg press me voorlopig door de neus geboord is door een blessure in mijn kuit, staat de pull up na een complete set push ups (eentje lukt wel, maar ik hou ze niet vol) ook bovenaan mijn lijstje.
Dat ie voor jou als man ook nog zo moeilijk is, is niet echt bemoedigend
Dat laatste is wel heel vervelend Annie.quote:Op dinsdag 3 februari 2026 10:31 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Ik zou mij niet als voorbeeld nemen. Denk ik. Ik kom van heel ver qua spieropbouw. Ik ben pas 1.5 jaar bezig.
3-4x per week.
Situps lukte mij ook niet het eerste jaar. Daar heb ik ook naar toe gewerkt. Veel andere oefeningen ook. Square en deadlifts heb ik echt ondersteuning bij nodig gehad.
Mijn gezondheid werkt ook gewoon tegen. Die diabetes blijft hardnekkig en ik krijg het niet goed meer onder controle.
Ja. Maar er zijn ergere dingen. Positief bekeken heb ik het 15 jaar onder controle kunnen houden. De stress van afgelopen maanden heeft dat de nek om gedraaid.quote:Op dinsdag 3 februari 2026 10:33 schreef Blues het volgende:
[..]
Dat laatste is wel heel vervelend Annie.
quote:Op dinsdag 3 februari 2026 10:31 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Ik zou mij niet als voorbeeld nemen. Denk ik. Ik kom van heel ver qua spieropbouw. Ik ben pas 1.5 jaar bezig.
3-4x per week.
Situps lukte mij ook niet het eerste jaar. Daar heb ik ook naar toe gewerkt. Veel andere oefeningen ook. Square en deadlifts heb ik echt ondersteuning bij nodig gehad.
Mijn gezondheid werkt ook gewoon tegen. Die diabetes blijft hardnekkig en ik krijg het niet goed meer onder controle.
Ha, misschien scheelt het wel meer hoor, in geen eeuwen meer op de weegschaal gestaan. Maar >30 zal het niet zijn. Ik ben denk vooral korter dan jij.quote:Op dinsdag 3 februari 2026 09:23 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Komen wij van dezelfde band misschien? Dat zou wel een en ander verklaren.
Dit is natuurlijk een gesprek met voorkennis, ik moet bekennen dat ik wel verbaasd ben dat het verschil met de jouwe maar 20 kilo is, ik zou bij haar veel minder massa verwachten dan bij de mijne. Kan natuurlijk ook zijn dat het komt doordat jij veel tengerder bent dan ik maar die indruk had ik eerlijk gezegd niet per se
Nou, niet alleen de boot is zó duur.quote:Op dinsdag 3 februari 2026 09:27 schreef Morgane89 het volgende:
[..]
Ja, leukwij zijn op alle bewoonde eilanden behalve Vlieland geweest. Dit jaar naar Texel, eerste keer met onze uk.
Vlieland hebben we nog even laten zien omdat de boot zo duur is en er op Texel wat meer te doen is.
Dat lijkt me niet iets om lacherig over te doen. Wat fijn dat het je verder zo goed doet, ook met sporten. Wel stom van de diabetesquote:Op dinsdag 3 februari 2026 10:37 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Ja. Maar er zijn ergere dingen. Positief bekeken heb ik het 15 jaar onder controle kunnen houden. De stress van afgelopen maanden heeft dat de nek om gedraaid.
Verschillende dingen, waaronder een aantal trainingen/coachings trajecten. De wereld doet er soms wat lacherig over maar de inzichten en confrontaties met mijzelf en gedrag zijn goud waard. Die hebben wel een positieve verandering teweeggebracht. Sporten is een onderdeel daarvan geweest. Nu stap ik zonder moeite naar de sportschool. Dat was ooit anders.
Al met al kan ik er niet over klagen. Ik ben fitter dan ooit. Werk is leuk en gaat goed. Kinderen doen het goed en zijn blij.
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |