Het is bij tijd en wijle een hondebaan. Maar wel dankbaar en heel afwisselend.quote:Op woensdag 21 januari 2026 19:16 schreef Gibson88 het volgende:
Ik snap wel waarom mensen bedanken voor een baantje bij de politie. Zo leuk lijkt het mij ook niet om met zoveel geweld jegens het vak te maken te krijgen.
Mwah. Het is soms dankbaar, maar vaak is het gewoon kutwerk. En al helemaal als het ook nog eens gevaarlijk is. En kans op PTSS. Je leven kan helemaal kapot gaan.quote:Op woensdag 21 januari 2026 20:10 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Het is bij tijd en wijle een hondebaan. Maar wel dankbaar en heel afwisselend.
Het verbieden van drugs creeert een heleboel kansen voor gewelddadige en anderzins gewetenloze types om veel geld te verdienen met die eigenschappen waardoor er een grote industrie ontstaat die ontzettend veel politiecapaciteit opslokt.quote:Op woensdag 21 januari 2026 18:58 schreef tizitl2 het volgende:
[..]
Nouja dat wietexperiment opschalen en beleid maken zou alvast een slok op een borrel schelen.
Hoeven ze niet achter allerlei brandgevaarlijke thuiskwekerijen aan met afgetrapte elektra en andere onwenselijke zaken aan en de overheid krijgt nog belasting van de telers ook.
Win win lijkt me, zeker daar het toch al legaal verkocht wordt.
Dankbaar werk is toch niet hetzelfde als snertwerk. Maar gevaarlijk is het zeker al vind ik wel dat dat voor de grote steden geldt en voor speciale evenementen.quote:Op woensdag 21 januari 2026 20:17 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Mwah. Het is soms dankbaar, maar vaak is het gewoon kutwerk. En al helemaal als het ook nog eens gevaarlijk is. En kans op PTSS. Je leven kan helemaal kapot gaan.
Valt wel mee hoor. Ik kom ook uit een buitengebied en ken iemand die brandweer is geweest. Die heeft genoeg dode lichamen gezien en stukken orgaan op de weg. Hij kon het wel hebben, maar dat kan zeker voor iemand heel heftig zijn. Dat weet je nooit van tevoren.quote:Op woensdag 21 januari 2026 20:36 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Dankbaar werk is toch niet hetzelfde als snertwerk. Maar gevaarlijk is het zeker al vind ik wel dat dat voor de grote steden geldt en voor speciale evenementen.
Dat het dankbaar kan zijn geloof ik wel, niet alles is natuurlijk kommer en kwel.quote:Op woensdag 21 januari 2026 20:10 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Het is bij tijd en wijle een hondebaan. Maar wel dankbaar en heel afwisselend.
Kijk jij snapt het!quote:Op woensdag 21 januari 2026 18:58 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Want niet-blanke Nederlanders rijden geen auto of worden niet geflitst?
Ik zou zeggen, één van de dankbaarste beroepen.quote:Op woensdag 21 januari 2026 20:50 schreef Gibson88 het volgende:
[..]
Dat het dankbaar kan zijn geloof ik wel, niet alles is natuurlijk kommer en kwel.
Iets met drugs en een haven.quote:Op woensdag 21 januari 2026 20:16 schreef Kickinalfa het volgende:
Waarom zoveel geld naar Rotterdam?
Dat is niet zo effectief, beter stop je de opsporing op drugs, kansloze missie die geen enkel effect heeft.quote:Op donderdag 22 januari 2026 03:42 schreef TAmaru het volgende:
De kosten moeten verhaald worden op de raddraaiers waar al die politie-inzet voor nodig is in plaats van op de belastingbetaler. Dus bij relschoppen, vandalisme, diefstal, mishandelingen, moord etc. zouden veroordeelde daders ook veroordeeld moeten worden om de volledige kosten van politie en justitie te betalen. Wie niet kan betalen, wordt gedwongen aan het werk gezet om zijn schuld in te lossen.
Men moet niet doen alsof men criminelen eenvoudig kan dwingen om te gaan werken, want zo werkt de werkelijkheid niet.quote:Op donderdag 22 januari 2026 03:42 schreef TAmaru het volgende:
Wie niet kan betalen, wordt gedwongen aan het werk gezet om zijn schuld in te lossen.
Qua drugs weet ik mijn positie niet zo duidelijk. Ik zie aan de ene kant dat drugs en andere middelen de maatschappij soms ontwrichten. Aan de andere kant heb je gelijk dat het een stevig anti-drugsbeleid vaak niet heel goed werkt en juist veel geld kost.quote:Op donderdag 22 januari 2026 03:54 schreef raptorix het volgende:
[..]
Dat is niet zo effectief, beter stop je de opsporing op drugs, kansloze missie die geen enkel effect heeft.
Ik snap niet helemaal wat je zegt hoor. Je bent niet erg duidelijk of concreet.quote:Op donderdag 22 januari 2026 04:08 schreef torentje het volgende:
[..]
Men moet niet doen alsof men criminelen eenvoudig kan dwingen om te gaan werken, want zo werkt de werkelijkheid niet.
Criminelen hebben vaak snel helpende handen waardoor ze weer op vrije voeten komen, nog voordat er sprake is van echte gedragsverandering.
Daardoor blijft het idee van dwangarbeid vooral een politieke illusie. Uiteindelijk vraagt echte veiligheid om meer dan stoere taal: het vraagt om maatregelen die daadwerkelijk effect hebben.
Buiten discussie of drugs legaal/illegaal moet zijn heeft bestrijding weinig zin, omdat dat alleen invloed op de prijs heeft (geloof me ik volg dit zeer goed al heel veel jaar), het is namelijk gewoon vraag/aanbod, word er veel uit de markt gehaald, dan stijgt de prijs, en zullen meer criminelen weer gaan proberen in te voeren, bestrijding zou alleen werken met een zero tollerance en zeer hoge afschrikkende straffen op alle niveaus, zoals je dat soms in Azie ziet, maar waar het ook niet altijd werkt.quote:Op donderdag 22 januari 2026 04:22 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Qua drugs weet ik mijn positie niet zo duidelijk. Ik zie aan de ene kant dat drugs en andere middelen de maatschappij soms ontwrichten. Aan de andere kant heb je gelijk dat het een stevig anti-drugsbeleid vaak niet heel goed werkt en juist veel geld kost.
Waarom is het verhalen van kosten op raddraaiers e.d. niet effectief? Ik vind het zeer frustrerend dat we constant rellen en geweld zien in de maatschappij en dat de kosten hiervan direct op de belastingbetaler worden verhaald.
Dan zeg eens wat dan onduidelijk is?quote:Op donderdag 22 januari 2026 04:24 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Ik snap niet helemaal wat je zegt hoor. Je bent niet erg duidelijk of concreet.
Gewoon niet meer op controleren en legaliseren.quote:
Kan ik hieruit opmaken dat je zelf in het werkveld zit /hebt gezeten of iemand in je omgeving ? Lijkt mij op zich wel een keer interessant om eens een dag mee te lopen/kijken.quote:Op woensdag 21 januari 2026 20:55 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Ik zou zeggen, één van de dankbaarste beroepen.
Dat zal best, maar van dat soort kretologie kun je niet eten. Een agent op straat verdient, zeker gezien de risico’s die er aan kleven, geen reet.quote:Op woensdag 21 januari 2026 20:10 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Het is bij tijd en wijle een hondebaan. Maar wel dankbaar en heel afwisselend.
Ik ben het wel eens met zeer hoge straffen voor drugs. Doodstraf voor import of verkoop op grote schaal.quote:Op donderdag 22 januari 2026 04:26 schreef raptorix het volgende:
[..]
Buiten discussie of drugs legaal/illegaal moet zijn heeft bestrijding weinig zin, omdat dat alleen invloed op de prijs heeft (geloof me ik volg dit zeer goed al heel veel jaar), het is namelijk gewoon vraag/aanbod, word er veel uit de markt gehaald, dan stijgt de prijs, en zullen meer criminelen weer gaan proberen in te voeren, bestrijding zou alleen werken met een zero tollerance en zeer hoge afschrikkende straffen op alle niveaus, zoals je dat soms in Azie ziet, maar waar het ook niet altijd werkt.
Over verhalen op raddraaiers, dat zou je kunnen doen, maar ik denk dat het contraproductief gaat werken, ten eerste heeft een grote groep geen cent te makken, en ga je het verhalen op de gene met een regulier inkomen dan ontwricht je weer hele gezinnen die in de bijstand komen. Een betere optie zou zijn om gewoon zeer langdurige werkstraffen te geven. Ga maar lekker 4 jaar lang elke zaterdag 12 uur schoffelen.
Overigens is de invoer op dit moment gigantisch, de Coke prijs is in 2 jaar tijd gehalveerd.
Nou, ik snap over het algemeen de helft niet van wat je schrijft, maar ik zal even wat punten uitlichten:quote:Op donderdag 22 januari 2026 04:28 schreef torentje het volgende:
[..]
Dan zeg eens wat dan onduidelijk is?
En waarom niet? Als de overheid mensen zou willen dwingen om te werken, dan kan dat toch gewoon?quote:Men moet niet doen alsof men criminelen eenvoudig kan dwingen om te gaan werken, want zo werkt de werkelijkheid niet.
Snel helpende handen? Waar heb je het over? En waarom zouden we ze niet langer vast kunnen zetten?quote:Criminelen hebben vaak snel helpende handen waardoor ze weer op vrije voeten komen, nog voordat er sprake is van echte gedragsverandering.
Goh, dit zou het leuk doen in een politiek debat! Loze woorden waarmee je namelijk niets concreets zegt ...quote:Daardoor blijft het idee van dwangarbeid vooral een politieke illusie. Uiteindelijk vraagt echte veiligheid om meer dan stoere taal: het vraagt om maatregelen die daadwerkelijk effect hebben.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |