VOC mentaliteitquote:Op woensdag 21 januari 2026 21:01 schreef Perrin het volgende:
[..]
Stukje Art of the Deal, Dutch edition.
Rutte nog even met een allerlaatste waarschuwingquote:Op woensdag 21 januari 2026 21:00 schreef skysherrif het volgende:
Ondanks wat de uitkomst en deal gaat zijn het vervolg moet hetzelfde blijven, Europa moet nu haar shit gaan fixen en zorgen dat het over x aantal jaar op eigen pootjes kan staan.
Dan snap ik waarom hij die claims op Groenland heeft opgegevenquote:Op woensdag 21 januari 2026 20:55 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ik denk eerder weer gewoon jouw belastinggeld.
Wij maken nog veel meer zelf dan de VS. Die zijn vreselijk verwend, omdat iedereen dollars wil hebben en in Amerikaanse bedrijven investeert, krijgen ze veel voor weinig. Dollars kan de regering maken zoveel ze willen.quote:Op woensdag 21 januari 2026 20:58 schreef theunderdog het volgende:
Want wat mensen wel eens vergeten. Het is waar dat bij een volledige handelsoorlog, de EU uiteindelijk meer pijn zal lijden dan Amerika. Maar wij kunnen Amerika wel zodanig pijn laten lijden, dat zelfs Trump denkt: hmm, joah. Misschien maar niet doen.
Er is wel eens onderzoek gedaan dat ons steenkolen engels het makkelijkst te begrijpen engels is voor niet-engels sprekende landen. Vond dat wel een grappig weetje. Waarschijnlijk die harde tonen en wat lompere uitspraak juist zorgt dat het engels wat duidelijker overkomt. Engels sprekende mensen spreken vaak ook van nature te snel voor veel niet-engels sprekende mensen.quote:Op woensdag 21 januari 2026 21:02 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Nederlandse accent is ook precies goed.
Dat is ook de enige reden dat ze Groenland willen hebben.quote:Op woensdag 21 januari 2026 20:52 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Ze zijn hem bij bijna al hun oorlogen gesmeerd omdat ze klop kregen. Alleen de laatste, tegen Irak, leek succesvol. Behalve dat het daar nu weer net zo slecht is als voor die oorlog. Maar ze slepen er nu wel (nog) een hoop olie uit. En daar gaat het maar om! Zelfverrijking!
De mimiek ook knap gedaan.quote:Op woensdag 21 januari 2026 21:02 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Nederlandse accent is ook precies goed.
Wat bedoel je precies als het over het dumpen van US staatspapier gaat en de effecten ervan?quote:Op woensdag 21 januari 2026 20:59 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Die staatsschulden kosten de VS een hoop geld en al die AI investeringen verdampen als de bubbel barst. Helaas is dat grotendeels geld van rijke (en domme) Europeanen ...
En door die instroom van heel veel buitenlands geld, plus het drukken van steeds meer geld om de staatsschuld te kunnen betalen, stijgt de inflatie. Alhoewel het natuurlijk de kunst is om die op papier zo laag mogelijk te houden. Bijvoorbeeld door de woonkosten er niet in mee te nemen, zoals we hier ook doen.
Als hij er dan nog een actieve herinnering aan heeft.quote:Op woensdag 21 januari 2026 21:01 schreef Timwonnacott het volgende:
Denk dat de memoirs van Rutte als die eenmaal met pensioen is wel een genot zijn om te lezen..
Dat kan wel een dingetje zijn jaquote:Op woensdag 21 januari 2026 21:06 schreef littlemindy het volgende:
[..]
Als hij er dan nog een actieve herinnering aan heeft.
+20quote:Op woensdag 21 januari 2026 21:06 schreef littlemindy het volgende:
[..]
Als hij er dan nog een actieve herinnering aan heeft.
Zo simpel zou dat met mij ook werkenquote:Op woensdag 21 januari 2026 21:05 schreef Lospedrosa het volgende:
Heel veel gaat over de gemiste nobelprijs, waarvan Trump denkt dat Noorwegen die uitschrijft (en niet een onafhankelijke commisie van een aantal brillennerds)
Als we nu een nepprijs maken, eerst alleen in Europa, op TV en zo dat er een bokaal is groter dan de nobelprijs, de allerallergrootste prijs die de mensheid kent, zodat de amerikanen er lucht van krijgen.
De prijs voor de ultieme vredesstichter, of geef het een naam.
En die ga je dan na een avondvullend programma van dansmagrietjes en kwieke praatmoeders uitrijken naar President Trump.
Nou dan gaan die taxes gewoon naar 0 en doet die nergens moeilijk over.
Zo simpel werkt dat echt met hem.
Die spelen samen gewoon Good cop, Bad cop.quote:Op woensdag 21 januari 2026 20:54 schreef Fok-it het volgende:
[..]
En dan Macron die er dan juist weer hard in gaat. En Macron en Rutte zijn ook twee handen op een buik hoor. Nee dat zit wel goed
Ik heb echt geen idee waar jij dit allemaal vandaan haalt. Ik heb niet eens een statement gemaakt.quote:Op woensdag 21 januari 2026 20:28 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Als je beweert dat Amerika in de hele geschiedenis altijd al de grote dominante broeder was en Europa altijd zwak en verdeeld is geweest? Dan heb je wel wat bij te spijkeren
Ja, dat zouden we moeten doen.quote:Op woensdag 21 januari 2026 21:05 schreef Lospedrosa het volgende:
op TV en zo dat er een bokaal is groter dan de nobelprijs, de allerallergrootste prijs die de mensheid kent, zodat de amerikanen er lucht van krijgen.
De prijs voor de ultieme vredesstichter, of geef het een naam.
En die ga je dan na een avondvullend programma van dansmagrietjes en kwieke praatmoeders uitrijken naar President Trump.
Nou dan gaan die taxes gewoon naar 0 en doet die nergens moeilijk over.
Alles wat de VS hoeft te doen is de gaskraan dichtdraaien. Daar kunnen wij met papierwerk en regulations niet tegenop.quote:Op woensdag 21 januari 2026 21:06 schreef luxerobots het volgende:
Het is weer TACO.
Mocht er geen TACO komen. Dan laat dit filmpje zien waarom Greenland binnenvallen nog lelijk uit kan pakken voor de VS. Europa staat relatief sterk wat betreft een handels- en fiscale oorlog.
Bekijk deze YouTube-video
Een soort van grote donorshow. Dat Trump dan komt en dat het dan allemaal niet door gaatquote:Op woensdag 21 januari 2026 21:05 schreef Lospedrosa het volgende:
Heel veel gaat over de gemiste nobelprijs, waarvan Trump denkt dat Noorwegen die uitschrijft (en niet een onafhankelijke commisie van een aantal brillennerds)
Als we nu een nepprijs maken, eerst alleen in Europa, op TV en zo dat er een bokaal is groter dan de nobelprijs, de allerallergrootste prijs die de mensheid kent, zodat de amerikanen er lucht van krijgen.
De prijs voor de ultieme vredesstichter, of geef het een naam.
En die ga je dan na een avondvullend programma van dansmagrietjes en kwieke praatmoeders uitreiken aan President Trump.
Nou dan gaan die taxes gewoon naar 0 en doet die nergens moeilijk over.
Zo simpel werkt dat echt met hem.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |