Bekijk deze YouTube-videoquote:Op woensdag 21 januari 2026 21:05 schreef Lospedrosa het volgende:
Heel veel gaat over de gemiste nobelprijs, waarvan Trump denkt dat Noorwegen die uitschrijft (en niet een onafhankelijke commisie van een aantal brillennerds)
Als we nu een nepprijs maken, eerst alleen in Europa, op TV en zo dat er een bokaal is groter dan de nobelprijs, de allerallergrootste prijs die de mensheid kent, zodat de amerikanen er lucht van krijgen.
De prijs voor de ultieme vredesstichter, of geef het een naam.
En die ga je dan na een avondvullend programma van dansmagrietjes en kwieke praatmoeders uitreiken aan President Trump.
Nou dan gaan die taxes gewoon naar 0 en doet die nergens moeilijk over.
Zo simpel werkt dat echt met hem.
Trump mag dan niet de slimste Amerikaanse president zijn, maar zo dom is hij ook niet. Hij weet ook wel dat de Nobelprijs hoog aangeschreven staat, en de FIFA Peace Prize een stuk minder hoog (maar hij laat het zich graag aanleunen natuurlijk).quote:Op woensdag 21 januari 2026 21:07 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ja, dat zouden we moeten doen.
Dus hem laten denken dat hij van Groenland afziet en hem daarom dus de (wanstaltig kitcherige, pronkerige en ENORMOUS) PRICE FOR THE BEST HUMAN EVER TO LIVE geven.
En hem daarna met pensioen sturen met zijn gouden beker van 3 meter hoog. Goedkope oplossing
Dat dacht Poetin ook.quote:Op woensdag 21 januari 2026 21:08 schreef LXIV het volgende:
[..]
Alles wat de VS hoeft te doen is de gaskraan dichtdraaien. Daar kunnen wij met papierwerk en regulations niet tegenop.
De gaskraan dichtdraaien zijn we zelf anders ook heel goed inquote:Op woensdag 21 januari 2026 21:08 schreef LXIV het volgende:
[..]
Alles wat de VS hoeft te doen is de gaskraan dichtdraaien. Daar kunnen wij met papierwerk en regulations niet tegenop.
Draaien we Groningen gewoon weer open, dat zal ze leren die Amerikanen.quote:Op woensdag 21 januari 2026 21:08 schreef LXIV het volgende:
[..]
Alles wat de VS hoeft te doen is de gaskraan dichtdraaien. Daar kunnen wij met papierwerk en regulations niet tegenop.
Toen heeft Amerikaans LNG ons gered. Maar wie gaat ons dan van gas voorzien?quote:
Zijn die putten niet inmiddels volgestort met beton?quote:Op woensdag 21 januari 2026 21:11 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Draaien we Groningen gewoon weer open, dat zal ze leren die Amerikanen.
Mag hopen dat de EU eens werk maakt voor extra invoer van LNG uit Canadaquote:Op woensdag 21 januari 2026 21:15 schreef LXIV het volgende:
[..]
Toen heeft Amerikaans LNG ons gered. Maar wie gaat ons dan van gas voorzien?
Hij heeft altijd al aan militaire installaties op Groenland mogen plaatsen wat hij wilde. Dus dat kan Rutte's 'deal' niet zijn.quote:Op woensdag 21 januari 2026 21:17 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
En gaat dus ook niet over dat hij het land zelf wil hebben.
Ben wel benieuwd of er dus lanceerinstallaties komen op Groenlan
Het zal wel iets worden dat de VS bijna alles mag op dat eiland maar dat het de jure van Denemarken blijft.quote:Op woensdag 21 januari 2026 21:20 schreef LXIV het volgende:
[..]
Hij heeft altijd al aan militaire installaties op Groenland mogen plaatsen wat hij wilde. Dus dat kan Rutte's 'deal' niet zijn.
Trump is best consistent geweest over wat hij van Groenland wil. Hij wil het hebben en vervolgens exploiteren. Zogenaamd om te voorkomen dat Rusland het pakt.
Het lijkt me sterk dat Rutte nu met een volkomen afgezwakte versie hiervan komt en dat Trump dit zo gemakkelijk accepteert.
Maar dat was toch al mogelijk? Dat heeft Denemarken aangeboden. Trump wil het hebben-hebben en de vlag daar planten. Daar is hij best wel expliciet over geweest de afgelopen week.quote:Op woensdag 21 januari 2026 21:21 schreef Perrin het volgende:
[..]
Het zal wel iets worden dat de VS bijna alles mag op dat eiland maar dat het de jure van Denemarken blijft.
Of de inwoners van Spakenburg, Apeldoorn en Heerlen even hun bijdrage willen leveren aan de 3,6 biljoen dollar kostende Golden Dome die de VS tegen raketten moet gaan beschermen vanuit Rusland en China.quote:Op woensdag 21 januari 2026 21:17 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
“They’re going to be involved in the Golden Dome, and they’re going to be involved in mineral rights, and so are we,” Trump told CNBC’s Joe Kernen in an interview.
Wat in feite ook al gewoon kon waarschijnlijk als ie normaal in gesprek was gegaan. Maar hij moest er eerst weer een drama van maken.
En gaat dus ook niet over dat hij het land zelf wil hebben.
Ben wel benieuwd of er dus lanceerinstallaties komen op Groenland.
Das waar, maar de golden dome is wel een apart.... programma. Je moet er maar eens over lezen. Misschien dat dingen daarin nu niet mogelijk waren.quote:Op woensdag 21 januari 2026 21:20 schreef LXIV het volgende:
[..]
Hij heeft altijd al aan militaire installaties op Groenland mogen plaatsen wat hij wilde. Dus dat kan Rutte's 'deal' niet zijn.
Trump is best consistent geweest over wat hij van Groenland wil. Hij wil het hebben en vervolgens exploiteren. Zogenaamd om te voorkomen dat Rusland het pakt.
Het lijkt me sterk dat Rutte nu met een volkomen afgezwakte versie hiervan komt en dat Trump dit zo gemakkelijk accepteert.
Hij wil de grondstoffen leegtrekken.quote:Op woensdag 21 januari 2026 21:22 schreef LXIV het volgende:
[..]
Maar dat was toch al mogelijk? Dat heeft Denemarken aangeboden. Trump wil het hebben-hebben en de vlag daar planten. Daar is hij best wel expliciet over geweest de afgelopen week.
Ik ben VVD stemmer. Familiaire afwijkingquote:Op woensdag 21 januari 2026 21:00 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Kijk hier heb je een stratenmaker?
Voordat je zover bent ben je 30 - 40 of meer jaar verderquote:Op woensdag 21 januari 2026 21:23 schreef Leandra het volgende:
[..]
Hij wil de grondstoffen leegtrekken.
Als dat onder dwang gaat is dat heel lastig, want geen enkel bedrijf gaat in Groenland investeren als dat afgepakt is en er een enorm risico bestaat dat alles over 3 of 7 jaar weer genationaliseerd wordt.quote:Op woensdag 21 januari 2026 21:23 schreef Leandra het volgende:
[..]
Hij wil de grondstoffen leegtrekken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |