Dichterbij dan Frankrijk of Italië komen ze voorlopig nietquote:Op zaterdag 17 januari 2026 21:17 schreef Momo het volgende:
Ik wil deze bazen nog een keer live zien met een heel concert
Après ski genot in Les Deux Alpesquote:Op zaterdag 17 januari 2026 21:22 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Dichterbij dan Frankrijk of Italië komen ze voorlopig niet
https://www.bandsintown.com/a/87465-zdob-si-zdub
Maar hier treed Zdob si Zdub op, dus staat die nog even op mute.quote:Op zaterdag 17 januari 2026 21:24 schreef NailQueen het volgende:
Malta heeft ook de live-knop gevonden
Ja, die kunnen ze beter sturen met wat ze ook nog hebben liggen.quote:Op zaterdag 17 januari 2026 21:30 schreef usagi414 het volgende:
Zdob si Zdub is echt het hoogtepunt van vanavond (sorry kandidaten)
Geef hem wat wijnquote:Op zaterdag 17 januari 2026 21:31 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Volgens mij zag ik Gabe er verloren tussen staan
Ein-de-lijkquote:
Hier kan je niet bij blijven slapenquote:Op zaterdag 17 januari 2026 21:37 schreef Meridiaan het volgende:
Op tijd wakker geworden van een dutje
quote:Op zaterdag 17 januari 2026 21:38 schreef Fred_B het volgende:
Zoiets ontbrak vandaag wel in de selectie.
Ik had Geta Burlacu ook graag gezien. Maar dat zal mijn hang naar nostalgie wel zijn,quote:Op zaterdag 17 januari 2026 21:39 schreef NailQueen het volgende:
Jammer dat Pasha Parfeny niet komt optreden.
quote:Op zaterdag 17 januari 2026 21:41 schreef NailQueen het volgende:
Als @:momo nog mod was geweest was de TT nu al aangepast
I rest my casequote:Op zaterdag 17 januari 2026 21:41 schreef Momo het volgende:
Ik heb een gevoel dat de TT al aangepast zou kunnen worden
Debaaaan wordt overgeslagenquote:Op zaterdag 17 januari 2026 21:45 schreef NailQueen het volgende:
Eens kijken of Debaaaaan voor Pink Margerita gaat
Of niet?quote:Op zaterdag 17 januari 2026 21:48 schreef Fred_B het volgende:
Oh, dit wordt omgezet.
De internationale jury kan nu iets heel grappigs doen.
Toch verrassend dat hij niet voor de girlbop gaat.quote:Op zaterdag 17 januari 2026 21:49 schreef Momo het volgende:
Wel typisch dat Deban voor iets anders gaat
Ik ook, maar ik wil niet jinxenquote:Op zaterdag 17 januari 2026 21:41 schreef Momo het volgende:
Ik heb een gevoel dat de TT al aangepast zou kunnen worden
Okay danquote:
Dat houden we niet allemaal Bij.quote:Op zaterdag 17 januari 2026 21:55 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Jullie lopen tevens een beetje achter. Georgie heeft een artiest gekozen.
Finale en dan 12e.quote:Op zaterdag 17 januari 2026 21:56 schreef Meridiaan het volgende:
Afgetekende winst voor ze.
Ik verwacht dat dit niet veel gaat doen in mei
@H_T en @Cyan9 moeten ook nog even hun weg vinden na het vertrek van @Momoquote:Op zaterdag 17 januari 2026 21:55 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Jullie lopen tevens een beetje achter. Georgie heeft een artiest gekozen.
Ja, afhankelijk van of een ander land (zeker indien uit de regio) iets beters in het genre stuurt natuurlijk. Maar anders zorgt dit wel voor televotes uit de regio en diaspora votes, en nog wat jurystemmen uit de regio om in totaal iets boven de 100 uit te komen.quote:
En Georgie is ook heel ver wegquote:Op zaterdag 17 januari 2026 21:58 schreef usagi414 het volgende:
[..]
@:H_T en @:Cyan9 moeten ook nog even hun weg vinden na het vertrek van @:Momo
Geef ze wat tijd
Tsjonge!quote:Op zaterdag 17 januari 2026 21:55 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Jullie lopen tevens een beetje achter. Georgie heeft een artiest gekozen.
Ik heb nu al bijna meer artiesten in TT's gezet dan in heel 2025. Momo deed VEELquote:Op zaterdag 17 januari 2026 21:58 schreef usagi414 het volgende:
[..]
@:H_T en @:Cyan9 moeten ook nog even hun weg vinden na het vertrek van @:Momo
Geef ze wat tijd
Overigens mag je voor dit soort dingen (zeker als het lang duurt) wat mij betreft ook een TR plaatsen. Dat valt beter opquote:Op zaterdag 17 januari 2026 21:55 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Jullie lopen tevens een beetje achter. Georgie heeft een artiest gekozen.
Ik wist helemaal niet dat ik dat kon doenquote:Op zaterdag 17 januari 2026 22:21 schreef H_T het volgende:
[..]
Overigens mag je voor dit soort dingen (zeker als het lang duurt) wat mij betreft ook een TR plaatsen. Dat valt beter op
Kon of mag?quote:Op zaterdag 17 januari 2026 22:43 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Ik wist helemaal niet dat ik dat kon doen
Ik heb het nog nooit gebruikt eigenlijkquote:Op zaterdag 17 januari 2026 22:56 schreef H_T het volgende:
[..]
Kon of mag?
Via een driehoek met een ! erin kan je een topic report plaatsen. En van mij mag jij die ook gebruiken om een wijziging van een TT aan te vragen mits daar een goede reden voor is, zoals dat de artiest bekend isWe kunnen zien dat er een TR staat zonder het topic eerst open te hoeven klikken of alle nieuwe posts in het topic te hoeven lezen. Een @:H_T mag natuurlijk ook
Leuk dat hij nog vraagt naar Misscatylove maar toch een gemiste kans dat hij niet doorvroeg naar die idioot van een Sasha Bognikov.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 21:00 schreef Momo het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Gabe heeft een video gemaakt over Moldavië en nationale voorronde daar
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |