Ach ja, die onnozele strijdster Ouwehand...quote:
Er lopen meerdere mannen rond.quote:Op maandag 5 januari 2026 17:39 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Het is nooit 1 persoon tegen 1.
tip:quote:Op maandag 5 januari 2026 18:25 schreef FlippingCoin het volgende:
zal het van jippie() wel niet mogen zeggen
maar wanneer is het godverdomme een keer genoeg met dat geweld van dat <Knip> volk tegen normale nederlanders
Volgens mij mankeert er niks aan je ogen, Ettoquote:
Klopt, daarom zie ik verschil tussen onveranderlijke eigenschappen van mensen en gedrag, ideeën en cultuur.quote:Op maandag 5 januari 2026 18:30 schreef Solotovski het volgende:
[..]
Volgens mij mankeert er niks aan je ogen, Etto
Heeft vooral te maken met lage opleiding en pauperopvoeding. In Tetouan zie je ze niet.quote:Op maandag 5 januari 2026 17:48 schreef Solotovski het volgende:
Je zou er met de dag meer racistisch van worden..
ja of nietquote:Op maandag 5 januari 2026 18:30 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
tip:
separeer onveranderlijke eigenschappen van mensen, zoals etnicitiet, van gedrag.
Maar waarom zijn ze dan zo agressief? Dat vraag ik me echt af.quote:Op maandag 5 januari 2026 18:31 schreef Ansa het volgende:
[..]
Heeft vooral te maken met lage opleiding en pauperopvoeding. In Tetouan zie je ze niet.
Compensatie van hun lafheidquote:Op maandag 5 januari 2026 18:32 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Maar waarom zijn ze dan zo agressief?
Als je wilt blijven leven, doorrijdenquote:Op maandag 5 januari 2026 18:35 schreef Kottnauer het volgende:
Wat is wijsheid als een paar van die kleine schoften met ijsballen proberen een deuk in je auto te gooien? Stoppen of doorrijden?
quote:Op maandag 5 januari 2026 18:25 schreef FlippingCoin het volgende:
zal het van jippie() wel niet mogen zeggen
maar wanneer is het godverdomme een keer genoeg met dat geweld van dat volk tegen normale nederlanders
sorry zeggen als je blank bentquote:Op maandag 5 januari 2026 18:35 schreef Kottnauer het volgende:
Wat is wijsheid als een paar van die kleine schoften met ijsballen proberen een deuk in je auto te gooien? Stoppen of doorrijden?
Dat zit ingebakken in het islamitische geloof. Alles wat niet islamtisch is, geven ze op af, kijken ze op neer en zal voor hen moeten wijken. En aangezien ze dat vanaf jongs af aan meekrijgen, komt dat er in dit soort momenten ineens uit; omdat ze zo geprogrammeerd zijn.quote:Op maandag 5 januari 2026 18:32 schreef tesssssssss het volgende:
Maar waarom zijn ze dan zo agressief? Dat vraag ik me echt af.
Ik heb zo een gevoel dat 2026 een heel slecht jaar wordt. Of je nou links of rechts of midden bent.quote:Op maandag 5 januari 2026 18:38 schreef Fok-it het volgende:
Ik heb eigenlijk ook helemaal geen zin om over dit soort shit de discussie nog aan te gaan. Of het nou voor of tegenstanders of wat dan ook zijn. Het is gewoon zoveel verdorvenheid de laatste tijd. De leeftijd van die zuurstofverspillers, de totaal onzinnige reden, media die het zo verwoordt alsof die arme man daar al uren heeft gelegen voordat hij opgemerkt werd
En dan vrees je straks wat de strafmaat gaat zijn, want zelfs als deugneus moet je toch wel concluderen dat je daar de laatste tijd diep treurig van wordt.
Schrijven we 5 januari. Gadverdamme.
lolquote:Op maandag 5 januari 2026 18:42 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Bullshit. Het is nature EN nurture.
Oh nee hoor, ik las eigenlijk je reactie verkeerd!quote:Op maandag 5 januari 2026 18:45 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Niet? Iedereen komt gepredestineerd ter aarde ja?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |