Dat zal hem leren!quote:Op donderdag 8 januari 2026 18:26 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Hopelijk in de tweede seizoenshelft meer fitte middenvelders, dan mag Timbertje wegrotten op de bank en bij de laatste wedstrijd/training een blessure oplopen.
Waarom dan ineens wel?quote:Op donderdag 8 januari 2026 18:05 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Als ie deze transferperiode niet weg gaat zie ik nog wel een kleine kans dat ie een jaartje bijtekent
Omdat hij dan sowieso tot het eind van het seizoen bij ons speelt en nog een half jaar op de bank kan belanden als ie niet bijtekent.quote:Op donderdag 8 januari 2026 18:44 schreef Elan het volgende:
[..]
Waarom dan ineens wel?
Hij kan in dat scenario maximaal cashen en de clubs zullen vermoedelijk in de rij staan voor hem wanneer hij gratis is.
Vraag dat maar eens aan Geertruida, waarom hij dat pas deed in maart.quote:Op donderdag 8 januari 2026 18:44 schreef Elan het volgende:
[..]
Waarom dan ineens wel?
Hij kan in dat scenario maximaal cashen en de clubs zullen vermoedelijk in de rij staan voor hem wanneer hij gratis is.
Zijn contract loopt toch gewoon tot deze zomer? En hij mag nu al onderhandelen met andere clubs over een nieuwe verbintenis.quote:Op donderdag 8 januari 2026 20:05 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Omdat hij dan sowieso tot het eind van het seizoen bij ons speelt en nog een half jaar op de bank kan belanden als ie niet bijtekent.
Vanaf 1 februari kan hij niet bij een andere club spelen dan Feyenoord, als hij dan niet speelt brengt hij zijn kansen om naar het WK te gaan in gevaar.quote:Op donderdag 8 januari 2026 21:28 schreef Elan het volgende:
[..]
Zijn contract loopt toch gewoon tot deze zomer? En hij mag nu al onderhandelen met andere clubs over een nieuwe verbintenis.
quote:'Feyenoord staakt onderhandelingen: salariseisen Timber te gortig'
surprised pikachu facequote:Vanuit het kamp van Timber werd in die periode een tegenvoorstel neergelegd dat financieel niet haalbaar bleek voor Feyenoord. ''De zaakwaarnemers van Timber hebben in die lange periode een tegenvoorstel gedaan dat op het niveau van de top van de Premier League lag. Verder is het dood gebleven en uit alles blijkt dat het kamp Timber aanstuurt op een transfer naar Engeland'', is de conclusie.
Dat is wel heel bizar.quote:De zaakwaarnemers van Timber hebben in die lange periode een tegenvoorstel gedaan dat op het niveau van de top van de Premier League lag.
Als dat soort eisen inderdaad in Nederland zijn gesteld, geef je eigenlijk alleen maar aan dat je niet de intentie hebt om tot overeenstemming te komen over een nieuw contract.quote:
We zijn een parodie.quote:'Boosheid bij Moder over medische staf Feyenoord: rughernia vastgesteld in Polen'
Jakub Moder is niet tevreden over de gang van zaken bij Feyenoord. De middenvelder zit aan het einde van een langdurig revalidatietraject en staat op het punt weer volledig aan te sluiten bij de groepstraining in Rotterdam. Dat zijn rughernia pas in een laat stadium werd vastgesteld, zorgt voor boosheid bij de Poolse international.
De Telegraaf schrijft in een analyse dat Moder ''woest schijnt te zijn dat in Rotterdam nooit is ontdekt dat hij een rughernia had''. De middenvelder kampte al langere tijd met klachten, maar werd volgens de krant steeds het trainingsveld opgestuurd. Dat mondde uiteindelijk uit in een operatie en een maandenlange afwezigheid.
De diagnose werd niet in Rotterdam gesteld, maar pas in Polen na een second opinion. Daar werd duidelijk wat Moder precies mankeerde. Inmiddels staat de middenvelder al 26 wedstrijden aan de kant en werkt hij toe naar zijn terugkeer.
Rentree nog enkele weken weg
Moder heeft nog enkele weken nodig voordat hij weer kan worden opgenomen in de wedstrijdselectie van Feyenoord. De verwachting is dat hij de komende dagen weer volledig kan aansluiten bij de groepstraining en dat ook voor Moder het seizoen eindelijk kan beginnen.
Dit was volgens mij al lang bekend. Maar natuurlijk een enorme blamage voor de medische staf. Die komt bovenop het toch al gênante trackrecord.quote:
Nou nou. Volgens mij is het niet altijd makkelijk te achterhalen wat de oorzaak is bij rugklachten. En dat iemand een hernia heeft hoeft niet te betekenen dat ‘ie er last van ondervindt. Dus zelfs als je op een mri ziet dat iemand een hernia heeft is het nog niet zeker dat je de oorzaak hebt gevonden.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 09:05 schreef H.FR het volgende:
[..]
Dit was volgens mij al lang bekend. Maar natuurlijk een enorme blamage voor de medische staf. Die komt bovenop het toch al gênante trackrecord.
Als je een scan maakt dan ziet een rug specialist meteen of het een hernia is. Als je rugklachten hebt En je hebt een hernia dan is de oorzaak wel gevonden hoor.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 09:17 schreef EvilSkittle het volgende:
[..]
Nou nou. Volgens mij is het niet altijd makkelijk te achterhalen wat de oorzaak is bij rugklachten. En dat iemand een hernia heeft hoeft niet te betekenen dat ‘ie er last van ondervindt. Dus zelfs als je op een mri ziet dat iemand een hernia heeft is het nog niet zeker dat je de oorzaak hebt gevonden.
Denk ook niet terecht. Het is lastig om conclusies te trekken als je het hele verhaal niet weet. Normaliter schuiven ze je in Nederland niet zo snel onder een MRI met milde rugklachten.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 09:05 schreef H.FR het volgende:
[..]
Dit was volgens mij al lang bekend. Maar natuurlijk een enorme blamage voor de medische staf. Die komt bovenop het toch al gênante trackrecord.
Dat is omdat ze kosten willen besparen. Bij Feyenoord lijkt me besparen op scans niet aan de orde.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 10:41 schreef Wotte het volgende:
[..]
Denk ook niet terecht. Het is lastig om conclusies te trekken als je het hele verhaal niet weet. Normaliter schuiven ze je in Nederland niet zo snel onder een MRI met milde rugklachten.
Als we straks weer enigzins een fit middenveld hebben gewoon lekker op de tribune tyfen. Meteen zijn ek door de neus boren.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 08:10 schreef HMFuckyouall het volgende:
Al schep je met zo'n deal ook een gevaarlijk precedent.
Kijk eens dom ja ho maar. Waarom zou een club extra geld aan Feyenoord overmaken als ze Timber gewoon extra tekengeld kunnen geven om zo'n 20% constructie te compenseren.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 08:10 schreef HMFuckyouall het volgende:
Ja, zaakwaarnemers zijn natuurlijk ook niet achterlijk.
Vraag me af of Feyenoord niet had kunnen komen tot een gelimiteerde transfersom waarbij hij mag gaan, met een percentage van bijvoorbeeld 20% voor alles dat over die som heen gaat wat direct terugvloeit naar Timber.
Al schep je met zo'n deal ook een gevaarlijk precedent.
Dit is haast nog naïever dan Dombo die denkt dat Timber nog gaat bijtekenen.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 11:11 schreef ...TomTom het volgende:
[..]
Als we straks weer enigzins een fit middenveld hebben
Welk beleid?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 13:42 schreef Buitendam het volgende:
Hoeveel miljoenen is Feyenoord met het beleid van de afgelopen jaren misgelopen. Hoe krijg je het voor elkaar.
Warme club.quote:Op donderdag 8 januari 2026 18:26 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Hopelijk in de tweede seizoenshelft meer fitte middenvelders, dan mag Timbertje wegrotten op de bank en bij de laatste wedstrijd/training een blessure oplopen.
Feyenoord is een beetje zoals de gemiddelde extreme religie in Nederland. Alles is prima; zolang je maar lid blijft en niet op hetzelfde geslacht valt.quote:
NOSquote:Gehavend Feyenoord heeft Steijn en Read terug
Feyenoord kan zondagmiddag (12.15 uur) tegen sc Heerenveen weer beschikken over Sem Steijn en Givairo Read. "Ze zijn er weer bij", zei trainer Robin van Persie over het weer fitte duo.
Er ontbreekt nog wel een flink aantal spelers bij de Rotterdammers. Jakub Moder en Bart Nieuwkoop zijn nog niet fit, Luciano Valente is geschorst en Anis Hadj Moussa en Oussama Targhalline zijn nog actief op de Afrika Cup.
Gernot Trauner, Gaoussou Diarra, Malcolm Jeng en Thomas Beelen zijn al langer geblesseerd. Gijs Smal sluit zaterdag pas weer aan bij de groepstraining en is nog onzeker voor zondag.
Van Persie benadrukte dat hij hoopt dat het duel doorgaat. "We willen graag voetballen", zei hij. "Tijdens de wedstrijden hebben we een gevoelstemperatuur van min 10 graden geloof ik. Maar ik ben vooral bezorgd over onze supporters. Ze moeten veilig naar het stadion kunnen komen."
Weet je, eigenlijk: goed punt. Het was vroeg vanochtendquote:Op vrijdag 9 januari 2026 11:28 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Kijk eens dom ja ho maar. Waarom zou een club extra geld aan Feyenoord overmaken als ze Timber gewoon extra tekengeld kunnen geven om zo'n 20% constructie te compenseren.
Bij de Gamma krijg je ook geen jarenlang duur opleidingsprogramma terwijl je nog niets oplevert. En betalen ze ook geen miljoenentransfersom. Een voetbalclub is niet vergelijkbaar met het normale bedrijfsleven.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 13:51 schreef Vis1980 het volgende:
Het is gewoon Timber zijn baan en hij mag kiezen. Toch koos hij ook een carriere in een branch waar het verdienmodel sterk afhangt van transfergeld. Dus helemaal hetzelfde als werken bij de GAMMA is het niet.
Is Timber een beetje handig? Beetje dure kracht maar allez. @DEKUIPquote:Op vrijdag 9 januari 2026 13:51 schreef Vis1980 het volgende:
Het is gewoon Timber zijn baan en hij mag kiezen. Toch koos hij ook een carriere in een branch waar het verdienmodel sterk afhangt van transfergeld. Dus helemaal hetzelfde als werken bij de GAMMA is het niet.
Precies mijn punt!quote:Op vrijdag 9 januari 2026 18:46 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Bij de Gamma krijg je ook geen jarenlang duur opleidingsprogramma terwijl je nog niets oplevert. En betalen ze ook geen miljoenentransfersom. Een voetbalclub is niet vergelijkbaar met het normale bedrijfsleven.
Jaaaaaaa. We.Worden.Gek.quote:„In de toekomst gaan jullie een andere Gonçalo zien. Die tijd is nu aangebroken.”
Wat ik wel grappig vind is dat ze ziedend zijn op Timber terwijl de op bank zittende man van glas al tijden een veelvoud pakt, het is gewoon een gevolg van mismanagement.quote:Op zaterdag 10 januari 2026 09:47 schreef WheeledWarrior het volgende:
Feyenoord wordt weer zo'n leuke rubriek in 2026.
Maar het is lekker makkelijk om als supporter boos te worden op de speler.quote:Op zaterdag 10 januari 2026 10:15 schreef Tarado het volgende:
[..]
Wat ik wel grappig vind is dat ze ziedend zijn op Timber terwijl de op bank zittende man van glas al tijden een veelvoud pakt, het is gewoon een gevolg van mismanagement.
https://www.fr12.nl/nieuw(...)vastgesteld-in-polenquote:Op zaterdag 10 januari 2026 09:47 schreef WheeledWarrior het volgende:
Feyenoord wordt weer zo'n leuke rubriek in 2026.
Geeft wel weer te denken wat een prutsers daar zitten als je zo'n wezenlijke aandoening compleet over het hoofd ziet als medische staf.quote:Op zaterdag 10 januari 2026 11:00 schreef onlogisch het volgende:
[..]
https://www.fr12.nl/nieuw(...)vastgesteld-in-polen
Zeker, maar had ook met z'n positie te maken, Ten Hag wilde alleen met hem door als back en dat wilde hij niet.quote:Op zaterdag 10 januari 2026 12:47 schreef Elan het volgende:
Timber weigerde bij Ajax ook te verlengen en ging transfervrij weg naar Utrecht. Het is een patroon.
Oh ongetwijfeld, al heeft hij op het middenveld ook wel kwaliteiten. Dat zou wel een bijzondere situatie zijn geweest samen met zijn broer.quote:Op zaterdag 10 januari 2026 14:54 schreef Tarado het volgende:
[..]
Zeker, maar had ook met z'n positie te maken, Ten Hag wilde alleen met hem door als back en dat wilde hij niet.
Als hij had geluisterd had hij nu waarschijnlijk al in de PL gespeeld.
Oh, was hij als back niet elk seizoen langdurig geblesseerd geweest. Interessantquote:Op zaterdag 10 januari 2026 14:54 schreef Tarado het volgende:
[..]
Zeker, maar had ook met z'n positie te maken, Ten Hag wilde alleen met hem door als back en dat wilde hij niet.
Als hij had geluisterd had hij nu waarschijnlijk al in de PL gespeeld.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |