paar woorden vergetenquote:Op zondag 4 januari 2026 21:58 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Dat leest niet helemaal ok weg maat.
Aangepastquote:Op zondag 4 januari 2026 21:58 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Dat leest niet helemaal ok weg maat.
71 gemiddeld, weer prima. Zeker omdat die poulefase om te janken was. Achtste en kwartfinale was uitstekend smijten.quote:Op zondag 4 januari 2026 18:08 schreef de_boswachter het volgende:
Schroeier @:alaphilippe_ naar de halve finale. Pooooooooooh.
Lekker gedronken vandaag? En met de auto naar huis zekerquote:Op zondag 4 januari 2026 22:31 schreef capuchon_jongen het volgende:
Negeer mijn bovenstaande posts verkeerde topic
Hoe zou het met Prakash Jiwa gaan?quote:Op maandag 5 januari 2026 03:06 schreef Stoner12 het volgende:
Lee Palfreyman 49 jaar geworden, Q-School waardig nieuwsbericht.
Vol schaamte in de anonimiteit zijn schuld aan het afbetalen als magazijnmanager.quote:Op maandag 5 januari 2026 03:21 schreef wimderon het volgende:
[..]
Hoe zou het met Prakash Jiwa gaan?
Leuke website voor als je systeemplafonds wil op kantoor, je kan er alleen niks bestellenquote:Op zondag 4 januari 2026 21:17 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
https://justinvantergouw.nl/
"Knap"quote:Op zondag 4 januari 2026 21:53 schreef capuchon_jongen het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zijn vriendin is best knap, vind ik. Ik vraag me af of Littler bij haar een kans had gehad zonder zijn geld. Een schoolvoorbeeld van een "golddigger".
Voor nummer 4 heb ik nog wel een aanrader voor de playlist:quote:Op maandag 5 januari 2026 10:16 schreef Scorpion_17 het volgende:
Stukje tips richting de mensuh
[ x ]
Here fishy fishyquote:Op maandag 5 januari 2026 10:52 schreef de_boswachter het volgende:
Broekje alweer bijna op enkelhoogte.
BDO niveauquote:Op maandag 5 januari 2026 11:53 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Er moest een nieuwe loting gebeuren bij de EU Q-School, want ze waren iemand vergeten bij de eerste loting (lol).
MADzenuwachtig hoe het Sjerry is afgelopen!quote:Op maandag 5 januari 2026 12:25 schreef de_boswachter het volgende:
Livescores blijven op sommige borden hangen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |